Obserwuj w Google News

Horoskop miesięczny miłosny na luty 2023 roku - Baran

2 min. czytania
26.01.2023 14:34
Zareaguj Reakcja

Co czeka Barana w lutym 2023 roku? Czy miłość dostarczy mu pozytywnych emocji, a może jednak okaże się ogromnym zmartwieniem? Oto jego horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Baran
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na luty dla Barana dostarczy mu wskazówek, jak powinien postępować, by jego życie uczuciowe było teraz udane. Niezależnie od tego, czy jest singlem, czy spotkał już swoją drugą połówkę, może zadbać o relacje z innymi. Czego musi teraz unikać, a co będzie dla niego dobre? Rady astrologów dadzą mu odpowiedź na to pytanie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku w 2023 roku będą najszczęśliwsze. Zdobędą wszystko, czego pragną

Horoskop miesięczny miłosny na luty 2023 roku dla Barana

Co czeka Barany w miłości w lutym 2023 roku? Oto ich horoskop:

Horoskop dla singli

Barany, które nie stworzyły jeszcze z nikim miłosnego związku, w lutym mogą się poważnie rozczarować. Jeśli do ich życia powróci ktoś, kto zwodzi je od wielu miesięcy, nie powinny dawać wiary jego obietnicom. Ta osoba ukrywa przed nimi, jaka jest naprawdę. Flirtuje na prawo i lewo, a także w tajemnicy korzysta z aplikacji randkowych. Wcale nie zamierza budować stabilnej relacji. Bawi się uczuciami płci przeciwnej i czerpie z tego satysfakcję. Tak naprawdę nie myśli przy tym o nikim innym, jak tylko o samym sobie.

Nie warto stawiać go na piedestale, bo będzie to miało przykre konsekwencje. Miłosny zawód sprawi, że Barany stracą wiarę w miłość i zamkną się w domu. Będzie to błąd! Wystarczy bowiem, że zaczną częściej wychodzić na miasto, a błyskawicznie odkryją, jak duże mają powodzenie. To czas, by otworzyć się na nowe znajomości.

Horoskop dla par

Zodiakalne Barany w związkach powinny się przygotować na poważne rozmowy. Partner zacznie mieć spore wątpliwości, ale sam nie będzie wiedział, jak ma je wyrazić. Upłynie wiele wieczorów, zanim znajdzie sposób, by nazwać swoje uczucia.

Może się okazać, że Barany nie będą chciały zaakceptować tego wyznania i wywołają sporą awanturę. Warto jednak się przed tym powstrzymać, dać drugiej osobie czas i zastanowić się na spokojnie nad własnym stosunkiem do sprawy. Wtedy Barany uświadomią sobie, że były nieobiektywne. Wypracowanie kompromisu nie będzie łatwe, ale obie strony wiele na tym zyskają.

Redakcja poleca

Baran - horoskop partnerski

Kto najbardziej pasuje do zodiakalnego Barana, a z kim nie powinien się spotykać? Horoskop pozwoli mu sprawdzić, kto jest dla niego najbardziej odpowiednim partnerem. Dzięki temu uniknie miłosnych rozczarowań i zbuduje trwałą miłosną relację.

Poznaj horoskop partnerski dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, czy ty i partner jesteście dobrze dobrani.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.

Którą postacią z "Seksu w wielkim mieście" jesteś? Wskazuje na to twój znak zodiaku [ZDJĘCIA]