Obserwuj w Google News

Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

4 min. czytania
15.11.2022 12:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop indiański na 2023 rok zawiera w sobie porady, które pomogą nam osiągnąć swój najwyższy potencjał. Indianie wierzą, że w każdym z nas drzemie moc, którą sami potrafimy rozbudzić. Sprawdź, jak to zrobić w nadchodzącym roku.

Horoskop indiański na 2023 rok
fot. Shutterstock

Horoskop indiański wymyślili szamani. Są oni przekonani o istnieniu głębokiego związku sił natury i cech osobowości człowieka urodzonego podczas danej pory roku. Wierzenia Indian są oparte na tym, że w każdym z nas jest uśpiona moc ukazująca się pod postacią zwierzęcia.

Jest to horoskop na cały rok. Zobacz, jaki jest twój znak w indiańskim horoskopie i przeczytaj swoją przepowiednię.

Zobacz także: Horoskop anielski na 2023 rok. Jakie rady mają dla ciebie aniołowie?

Horoskop indiański na 2023 rok

W horoskopie indiańskim występuje 12 odcinków życia symbolizowanych przez tzw. zwierzęta mocy. Odpowiadają im znaki zodiaku:

Horoskop indiański na 2023 rok

Poznaj swój horoskop na cały rok. Wybierz swój indiański znak zodiaku i przeczytaj swoją przepowiednię.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Zbierz się na odwagę i zacznij walczyć o swoje marzenia. Będziesz mieć teraz okazję, by je spełnić. Nawet jeśli w ostatnim czasie doświadczyłeś wielu rozczarowań, teraz twój los się odmieni. Możesz osiągnąć wszystko, co tylko zapragniesz.

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Powiedz osobie, którą kochasz, jak bardzo ci na niej zależy. Nie zastanawiaj się nad tym, jaką usłyszysz odpowiedź. Kiedy wyrazisz swoje uczucia, wydarzy się cud - druga osoba zaakceptuje cię dokładnie takim, jakim jesteś. Stworzycie razem niezwykłą relację, która przetrwa długie lata.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

W ciągu najbliższych 12 miesięcy unikaj nieprzemyślanych wydatków. Jeśli wydaje ci się, że możesz sobie na nie pozwolić, nie masz racji. Powinieneś teraz odkładać pieniądze na czarną godzinę, bo okażą się bardzo potrzebne w chwili, w której nie będziesz się tego spodziewał. Zgromadź oszczędności, a będziesz bezpieczny.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

W twoim życiu uczuciowym może pojawić się chaos. Nie będziesz wiedział, jak należy postąpić. Pomylisz się w ocenie sytuacji, bo wybierzesz nieodpowiednich doradców. Zadbaj o to, by nikt nie wtrącał się do twoich prywatnych spraw. Słuchaj tylko swojej intuicji, a rozwiążesz wszystkie problemy.

Łosoś (22.07. – 21.08.)

Dopóki nie zrozumiesz, że zasługujesz na miłość, nie będziesz miał okazji jej doświadczyć. Pracuj nad poczuciem własnej wartości, a zauważysz pozytywne zmiany. Jeśli w twoim otoczeniu znajduje się toksyczna osoba, unikaj jej. Ma na ciebie bardzo negatywny wpływ.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Naucz się wyrażać swoje potrzeby i mówić ludziom otwarcie, na czym ci zależy. W przeciwnym wypadku zaczną podejmować decyzje za ciebie. Pokaż, że wiesz, czego chcesz, a otrzymasz pomoc, która będzie ci najbardziej potrzebna. W tym roku możesz liczyć na wsparcie rodziny.

Redakcja poleca

Kruk (22.09. – 22.10.)

Nie wyciągaj pochopnych wniosków, dopóki nie zapytasz, jaki jest punkt widzenia drugiej osoby. W tym roku możesz mieć tendencję do formułowania krytycznych ocen, które nie zawsze będą sprawiedliwe. Ktoś może poczuć się zraniony twoimi słowami. Stracisz wtedy szansę na podtrzymanie wartościowej relacji.

Wąż (23.10. – 22.11.)

Wybacz osobie, która wyrządziła ci krzywdę, a poczujesz się wolny. Jeśli zaczniesz pielęgnować w sobie żal, staniesz się zgorzkniały i nieufny. Odepchniesz od siebie ludzi, którzy będą chcieli nawiązać z tobą znajomość i docenić to, co masz do zaoferowania. Zapomnij o przeszłości. Skup się na tym, co dopiero przed tobą. Ten rok może przynieść ci wiele radości i satysfakcji.

Sowa (23.11. – 21.12.)

Tego lata poznasz swoją bratnią duszę, ale przez wzgląd na nieporozumienia oddalicie się od siebie niemal od razu. Postaraj się nie zaprzepaścić tej szansy i wyjaśnij sytuację najszybciej, jak tylko będziesz w stanie. Jeśli to zrobisz, stworzycie szczęśliwy związek. Przed nadejściem zimy możecie podjąć decyzję o wspólnej przyszłości.

Gęś (22.12. – 19.01.)

W tym roku powinieneś uważać na kłamstwa. Jeśli zaczniesz często mijać się z prawdą, ktoś cię na tym przyłapie. Konsekwencje okażą się na tyle poważne, że szybko pożałujesz tego, jak się zachowałeś. Lepiej od razu postaw na szczerość.

Wydra (20.01. – 18.02.)

Nie wstydź się tego, kim naprawdę jesteś. Cechy, które cię wyróżniają, czynią cię wyjątkowym. Nawet jeśli bliscy zaczną cię krytykować, postępuj w zgodzie ze sobą. Dzięki temu poznasz ludzi, którzy naprawdę cię zrozumieją.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Zastanów się, czy potrafisz dobierać sobie przyjaciół. W twoim bliskim otoczeniu znajduje się osoba, która nie zasługuje na zaufanie. Nie powinieneś dawać jej kolejnych szans, bo zawsze będzie cię rozczarowywała. Najwyższy czas pokazać, że masz do siebie szacunek.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2023 rok. Co czeka nas w roku Królika?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!