Horoskop dzienny na sobotę 28 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

28.01.2023 00:02

Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 28 stycznia 2023 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 28 stycznia 2023 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wodniki mają przed sobą trudny dzień. Dzisiejsze niekorzystne układy planet w Twoim znaku nie rokują pomyślnie w sprawach sercowych. Spotkania towarzyskie też lepiej przełożyć na inny dzień.

Praca i finanse: Nie nastawiaj się dziś na sukcesy w pracy. Spodziewaj się raczej trudnych sytuacji, które mogą zakończyć się konfliktem  i napiętej atmosfery.Dzisiejszy dzień musisz po prostu przetrwać.

Zdrowie:  Nie radzisz sobie ze stresem? Znajdź przedmiot, który pomoże Ci go rozładować. W tym celu sprawdzi się piłeczka antystresowa albo… folia bąbelkowa.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Ryby mają przed sobą miły i spokojny dzień. Gwiazdy sprzyjają dziś rodzinnym wyjazdom i relaksowi w gronie najbliższych. Wykorzystaj to i poświęć czat m, których kochasz. 

Praca i finanse:  Twoje sprawy finansowe będą się dziś układały jak najlepiej. Nie musisz się o nic martwić, bo tą sferą Twojego życia opiekuje się dziś Jowisz, a to dobry znak.

Zdrowie: Postaraj się nastawić bardziej optymistycznie. Realizm jest dobry, ale należy uważać, by nie przerodził się w pesymizm. Od czasu do czasu trochę pozytywnego i życzeniowego myślenia nie zaszkodzi.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Barany ktoś będzie próbował dziś wyprowadzić z równowagi. Nie pozwól na to. Twoją największą siłą w tym dniu jest spokój. Dzięki temu będziesz górą.

Praca i finanse: Nie martw się dziś o finanse i swobodnie korzystaj z oszczędności. Na co dzień nie jesteś zbyt rozrzutny, więc raz na jakiś czas możesz sobie pofolgować.

Zdrowie: Uważaj na to, co myślisz. Masz tendencję do negatywnego programowania się i uprawiania czarnowidztwa, a to może przyciągać negatywne zdarzenia. Zamiast skupiać się na złych rzeczach, patrz na pozytywy każdej sytuacji.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Byki powinny teraz uważać. Dzisiejsze układy planet na Twoim niebie nie sprzyjają szukaniu miłości ani pielęgnowaniu obecnych relacji. Lepiej więc skup się dziś na sobie, zamiast umawiać się na randki, które i tak nie zakończą się sukcesem.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na wydatki. Zanim sięgniesz do portfela, trzy razy zastanów się, czy to, co chcesz kupić, jest Ci naprawdę potrzebne. Możesz przez to stracić sporo pieniędzy.

Zdrowie: Zrób dziś jakiś mały krok w stronę zdrowszego trybu życia i wprowadź jakiś zdrowy nawyk do swojej codziennej rutyny. Może to być mały trening, regularne spożywanie posiłków czy większa ilość wypijanej wody. Małymi krokami dojdziesz do celu.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mogą liczyć, że ich sprawy sercowe nabiorą teraz rumieńców. Za sprawę wpływu Merkurego w Twoim znaku ten dzień zapowiada się wyjątkowo romantycznie i… pikantnie. Daj się ponieść magii chwili. Będziesz w swoim żywiole. 

Praca i finanse: Twoje sprawy finansowe będą układać się dziś jak najbardziej pomyślnie. Nie musisz przejmować się brakiem pieniędzy. Przeciwnie, pozwól dziś sobie na małe zakupowe szaleństwo.

Zdrowie:  Wieczorem znajdź chwilę na relaks i zrób sobie odprężającą kąpiel z aromatyczną pianką i przy blasku świec. Zrelaksuj się i skup się na przyjemności doznań.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach mają przed sobą dzień pełen konfliktów. Za sprawą wpływu Jowisza nie będziesz dziś zbyt sympatyczny dla swojego partnera. Single natomiast muszą liczyć się ze spadkiem zainteresowania u płci przeciwnej.

Praca i finanse: Dzisiejszy dzień przyniesie Ci pomyłki i potknięcia, które mogą Cię wiele kosztować. Bądź więc uważny i miej się na baczności.

Zdrowie: Pamiętaj o regularnym złuszczaniu naskórka. Wykonywanie peelingów poprawia mikrokrążenie w skórze, a także pozwala substancjom aktywnym z kremów i balsamów wniknąć w głąb skóry.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Lwy powinny być ostrożne. Z powodu układu Księżyca i Merkurego w domu może panować dziś nerwowa i napięta atmosfera. Efektem mogą być poważne bariery komunikacyjne i wzajemne niechęci.

Praca i finanse: Gwiazdy zapowiadają Ci dziś dzień, o którym jak najszybciej będziesz chciał zapomnieć. Jeśli cokolwiek może się dziś nie udać, możesz być pewien, że tak właśnie będzie.

Zdrowie: Twoja kondycja fizyczna dopomina się Twojej uwagi już od dłuższego czasu. Zamiast spędzać wolne chwile przed telewizorem, zacznij ćwiczyć.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Panny będą dziś prawdziwą oazą spokoju i absolutnie nic nie będzie w stanie wyprowadzić ich z równowagi. Pozytywny i błogi nastrój zapewni Ci Saturn, który króluje w Twoim znaku.

Praca i finanse: Zagraj dziś w jakąś grę losową. Gwiazdy Ci sprzyjają i możesz liczyć na wygraną. Wystarczy, że odrobinę pomożesz swojemu szczęściu.

Zdrowie: Nie narzekaj na drobne dolegliwości, które odczuwasz od czasu do czasu. Łatwo możesz im zaradzić, a marudzenie wcale nie poprawia Twojej kondycji fizycznej.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wagi będą dziś nerwowe i podminowane. Awantura wisi w powietrzu. Uważaj jednak na słowa, bo ich nie można już cofnąć. Postaw na dyplomację.

Praca i finanse:  Zamartwiania się tym, co się jeszcze nie wydarzyło, nie ma sensu. Bądź dobrze przygotowany na rozwój sytuacji i miej kilka scenariuszy działania, ale nie stresuj się bez potrzeby.

Zdrowie: Zauważyłeś ostatnio pogorszenie się stanu skóry? Przyczyną mogą być Twoje nałogi. Papierosy, duże ilości kawy, słodkie przekąski – jeśli z nich nie zrezygnujesz, nie licz na to, że Twoja cera się poprawi.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Skorpiony mogą spodziewać się, że ich ekstrawertyzm da dziś o sobie znać. Będziesz gadatliwy i wszędzie będzie Cię pełno. Uważaj jednak, by swoim zachowaniem nie zamęczyć domowników.

Praca i finanse: Pomyśl dziś o wykupieniu polisy na życie. Gwiazdy mówią, że przezorny zawsze ubezpieczony, a o takich sprawach lepiej pomyśleć zawczasu.

Zdrowie:  Nadmiar soli w diecie szkodzi i podwyższa ciśnienie krwi. Postaraj się ograniczyć jej spożycie. Zobaczysz, że Twoje kubki smakowe szybko przyzwyczają się do mniej słonego smaku.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Strzelce muszą przygotować się na dzień pełen napięć. Trudno będzie Ci dziś utrzymać nerwy na wodzy i wykazać się dyplomacją. Jeśli chcesz jednak uniknąć poważnej kłótni, lepiej ugryź się w język.

Praca i finanse: Będziesz musiał wykazać się dziś asertywnością i pewnością siebie. Nie daj się zbić z pantałyku i walcz o to, czego chcesz. Gwiazdy mówią, że możesz to osiągnąć, jeśli wykażesz się wystarczającą determinacją.

Zdrowie: Najdzie Cię dziś ochota, by przestawić się na zdrowy tryb życia. To bardzo dobrze, ale nie wprowadzaj radykalnych zmian jednego dnia. Zamiast tego wybierz metodę małych kroków.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 28 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie powinny nastawiać się dziś na korzystny dzień w Twoich sprawach sercowych. Układ planet na Twoim niebie nie sprzyja dziś rodzinnemu spędzaniu czasu i romantycznym chwilom. Wszystko będzie szło dziś jak po grudzie.

Praca i finanse: Będziesz dziś działać spontanicznie i bez przemyślenia, co przyniesie opłakane efekty, które będziesz odczuwać jeszcze długi czas. Gwiazdy zalecają ostrożność w sprawach finansowych.

Zdrowie:  Z przerażeniem dostrzeżesz dziś na zmiany, jakie w Twoim wyglądzie powoduje upływający czas. Zamiast panikować, spróbuj jakoś temu zaradzić. Czas na nowy krem przeciwzmarszczkowy.

Zainteresuj się afrodyzjakami i zacznij używać ich w swojej kuchni. Spraw, aby twoje posiłki uwodziły zmysły. Dodawaj do potraw lubczyk, cynamon, wanilię, imbir. Obudź w sobie przyjemność.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris