Obserwuj w Google News

Horoskop dzienny na sobotę 24 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

6 min. czytania
24.09.2022 00:01
Zareaguj Reakcja

Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 24 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 24 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny wykonywać żadnych gwałtownych ruchów ze strachu przed samotnością. Gwiazdy mówią, że lepiej być samemu niż z kimś, przy kim i tak będziecie czuli się samotni.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś mnóstwo pomysłów, które będą naprawdę bardzo dobre. Uwierz w to i nie odkładaj ich na bok. Zastanów się, jak możesz je zrealizować.

Zdrowie: Saturn, który ma teraz silny wpływ w twoim znaku, będzie zsyłał ci dobrą energię. Postaraj się ukierunkować ją we właściwy sposób i nie zmarnuj na rzeczy, które nie mają znaczenia.

Przeczytaj także:  Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach zauważą, że ostatnio z partnerem więcej ich dzieli niż łączy. To ostatni dzwonek na to, by coś z tym zrobić, potem będzie już tylko gorzej. Single doświadczą dziś pewnej przykrej sytuacji, która powinna dać im wiele do myślenia.

Praca i finanse:  Nie próbuj zwalać swoich obowiązków na inną osobę. Nawet jeśli ona pomaga ci na razie z dobrego serca, to prędzej czy później poczuje się wykorzystywana i się zbuntuje. To z kolei wpłynie negatywnie na wasze relacje.

Zdrowie: Będziesz dziś czuć się zmęczony i pozbawiony energii. Nie walcz z tym, tylko pozwól sobie na odpoczynek. Potrzebujesz tego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany będą dziś próbowały przekonać bliską osobę do pewnego szalonego pomysłu. Choć nie będzie to łatwe, gwiazdy mówią, że jeśli wykażecie się wystarczającą wytrwałością, uda wam się to zrobić.

Praca i finanse: Masz dziś szansę na dodatkowe zyski. Musisz tylko być odważny i działać zgodnie ze swoim planem, nawet jeśli będzie ci się to wydawało ryzykowne. Gwiazdy mówią, że ci się opłaci.

Zdrowie:  Będziesz dziś tryskał optymizmem i dobrym humorem. Nikt i nic nie będzie w stanie zepsuć twojej dobrej energii, którą ześlą ci gwiazdy. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki – jeśli czegoś bardzo chcą – powinny do tego dążyć bez względu na wszystko. Nagroda, do której zmierzacie, sprawi, że szybko zapomnicie o wysiłku, jakie musieliście włożyć w jej zdobycie.

Praca i finanse:  Będą mieć dziś poczucie bezsensu wykonywanych zadań. Porozmawiajcie od tym z szefem, bo być może ma on przygotowane bardziej ambitne zadania, ale zwleka z przydzieleniem ci ich, aby nadmiernie cię nie obciążyć.

Zdrowie: Przygotuj się dziś na poważniejsze problemy z układem trawiennym. Niestety twój żołądek odmówi posłuszeństwa, a ty będziesz musiał przez to zmodyfikować część swoich planów na weekend.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie będą dziś miały żadnych wątpliwości, co odpowiedzieć komuś na poważną deklarację. Dzięki temu, że poświęciliście sporo czasu na poznanie swoich potrzeb, teraz nie macie takich dylematów i dokładnie wiecie, co należy zrobić.

Praca i finanse: W sprawach finansowych wszystko będzie układać się po twojej myśli. Nie musisz się niczym martwić. Gwiazdy będą ci sprzyjać w podejmowaniu decyzji związanych z pieniędzmi.

Zdrowie: Pamiętaj, że żadne pieniądze nie są warte twojego zdrowia i odpoczynku. Przede wszystkim zaplanuj sobie czas na relaks, a w drugiej kolejności dopiero sprawdź, czy masz jeszcze przestrzeń i czas na dodatkową pracę.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny ulegać społecznym presjom, bo to nic dobrego im nie przyniesie. Żyjcie tak, by być w zgodzie przede wszystkim ze sobą. Reszta będzie musiała się do was dopasować.

Praca i finanse:  Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał podejmowaniu nowych aktywności i wyzwań. Ne bój się ich i podejdź do nich z otwartością, ale też rozwagą. Dzień nie sprzyja ryzyku.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy będą ci sprzyjać, a planetarna aura będzie zsyłać wam dobrą energię.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy nie powinny zaniedbywać przyjaźni i dalszych znajomości. Nawet jeśli macie partnera, pamiętajcie, że ważne są także inne relacje, zwłaszcza że nie możecie przewidzieć, ile potrwa wasz związek.

Praca i finanse: Nad twoimi sprawami finansowymi zaczną zbierać się teraz czarne chmury. Niestety nie będziesz mógł zapobiec burzy, którą ze sobą przyniosą. Przygotuj się na poważne kłopoty związane z pieniędzmi.

Zdrowie: Będziesz dziś przygnębiony i pozbawiony energii do działania. Poszukaj wsparcia w innych osobach, a będzie ci łatwiej przetrwać trudne chwile.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny mogą dziś liczyć na bardzo miły dzień spędzony w rodzinnym gronie. Nic nie zakłóci dobrej atmosfery pomiędzy wami a bliskimi wam osobami. Cieszcie się tym i korzystajcie z tego.  

Praca i finanse:  Dzień sprzyja załatwianiu spraw związanych z finansami. Zajmij się tym w pierwszej części dnia, bo możesz liczyć na wsparcie Jowisza, który podpowie ci, jakie decyzje podjąć.

Zdrowie:  Dla swojego zdrowia zrób sobie dziś detoks od… social mediów. Odłóż telefon i zamiast przeglądać, co dzieje się u znajomych, skup się na swoim realnym życiu i doświadczaniu go.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny zadbać dziś o swoich bliskich, bo oni czują się przez was zaniedbani, nawet jeśli o tym nie mówią. To z kolei może odprowadzić do ważnego rozłamu w waszych relacjach. Możecie jeszcze temu zapobiec.

Praca i finanse: Nie powinieneś wychodzić dziś z inicjatywą w żadnej sprawie, zwłaszcza wymagającej dużego zaangażowania. Możesz być pewien, że wtedy zostaniesz obarczony odpowiedzialnością za nią.

Zdrowie: Jeśli odczuwasz napięcie w szyjnym odcinku kręgosłupa, zwróć szczególną uwagę na swoja postawę podczas siedzenia i chodzenia i upewnij się, czy nie wychylasz szyi zbytnio do przodu. To może być przyczyną.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą dziś udawać, że wszystko jest w porządku i że nie dostrzegają problemów piętrzących się w ich relacji z kimś bliskim. Jeśli się tym nie zajmiecie, waszemu związkowi grodzi poważny kryzys.

Praca i finanse:  Nie odpuszczaj dziś starań o coś, na czym ci zależy. Nawet jeśli będzie trudno, miej przed oczami cały czas swój cel, który chcesz osiągnąć. To cię zmotywuje. 

Zdrowie: Postaw dziś na aktywność fizyczną i zamiast spędzać czas w domu na kanapie, wybierz się na spacer lub jogging. Dawka ruchu dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce nie powinny próbować zamknąć ukochanej osoby w złotej klatce. Nawet jeśli dacie jej wszystko, o czym można marzyć, ale odbierzecie jej wolność, tak naprawdę stracicie ją.

Praca i finanse:  Nie wtrącaj się dziś w sprawy innych i nie udzielaj dobrych rad, jeśli nie jesteś o nie proszony. Nawet jeśli chcesz dobrze, może to zostać przez kogoś źle odebrane.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało ci dziś większych problemów. Nie musisz o nic się martwić, bo Jowisz, który ma silny wpływ w twoim znaku, będzie nad tobą czuwał.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą musiały zapłacić dziś za błędy przeszłości. Cena będzie adekwatna do tego, co zrobiliście i tym razem nie uda wam się wykpić z tej sytuacji. Będziecie musieli stawić jej czoła.

Praca i finanse: Twoje sprawy finansowe będą dziś zagrożone. Jeśli nie podejmiesz natychmiastowych działań, będziesz mieć poważne kłopoty. Musisz działać szybko.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie ci dziś sprawiać kłopotów, ale wydarzenia tego dnia sprawią, że będziesz czuć się przygnębiony i będziesz mieć kiepski nastrój. Będzie to trudna sytuacja.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris