,

Horoskop dzienny na piątek 24 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

24.03.2023 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 24 marca 2023 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień. 

Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 24 marca 2023 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Wodniki mogą być pewne, że dzień zapowiada się aktywny i pełen niespodzianek. Otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość, która zmusi Cię do zmiany planów i elastycznego dostosowania się do sytuacji.

Praca i finanse:  Twoja umiejętność sprawiedliwej oceny sytuacji i uwzględnienia racji obu stron pomoże Ci dziś rozwiązać konflikt w zespole, czym zaskarbisz sobie wdzięczność współpracowników. Dzięki Tobie znów zapanuje dobra atmosfera.

Zdrowie: Pamiętaj, by regularnie złuszczać naskórek. Dzięki temu Twoja skóra będzie gładka, a składniki odżywcze z kremów i innych kosmetyków będą mogły dotrzeć w głębsze warstwy skóry.

Przeczytaj także: Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny pamiętać, że najlepszym rozwiązaniem każdej napiętej sytuacji jest poczucie humoru i uśmiech. Kiedy czujesz, że atmosfera gęstnieje, po prostu rzuć jakiś dowcip i uśmiechnij się – gwiazdy mówią, że to najlepsza strategia na dziś.

Praca i finanse: Wyznacz dziś sobie jasne cele i konsekwentnie do nich dąż. W przeciwnym razie rozmienisz się na drobne, zaczniesz kilka rzeczy na raz i żadnej z nich nie skończysz. Działaj metodycznie.

Zdrowie: Aby samemu schudnąć, „odchudź” to, co znajduje się na Twoim talerzu. W każdym przepisie to, co jest kaloryczne, możesz zastąpić mniej kalorycznym zamiennikiem, np. zamiast cukru użyć słodzika, a zamiast śmietany – jogurtu naturalnego. Spróbuj, to wcale nie jest takie trudne, jak Ci się wydaje.

Przeczytaj także: Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach mogą liczyć na spokojny dzień spędzony u boku bliskiej osoby. Zwłaszcza wieczór zapowiada się wyjątkowo interesująco. Single natomiast niestety nie będą dziś miały szczęścia w miłości.

Praca i finanse: W pracy zachowaj dziś spokój i stój twardo na ziemi. Nie daj się zwieźć obietnicom szybkich zysków przy małym nakładzie pracy. Ktoś próbuje zamydlić Ci oczy.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że możesz pofolgować dziś swoim słodkim zachciankom. Będziesz potrzebował czegoś, co poprawi Ci nastrój po ciężkim dniu, a czekolada jest w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.

Horoskop dzienny Byk na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Byki z powodu wpływu Merkurego w ich znaku mogą być dziś nieco rozdrażnione i podminowane. Pamiętaj, by nie wyżywać się na bliskich, którzy z troską, pytają, co Ci dolega.

Praca i finanse: Będziesz mógł dziś pracować spokojnie i we własnym tempie. Nikt nie będzie Cię poganiał ani tworzył sztucznej presji, której tak bardzo nie lubisz. Zapowiada się spokojny dzień.

Zdrowie: Dzień sprzyja samorozwojowi. Gwiazdy radzą, byś zastanowił się na d tym, co możesz zrobić, by rozwijać swoje ciało i umysł. Nowy plan treningowy, medytacja, a może jakiś kurs? Wybór należy do Ciebie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mogą mieć pewność, że dzień zapowiada się wspaniale. Od rana będziesz w dobrym nastroju, który z każdą godziną będzie stawał się coraz lepszy. Wieczorem możesz liczyć na miłą niespodziankę, której z pewnością długo nie zapomnisz.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się miły, spokojny i nieco luźniejszy dzień. Szybko wykonasz swoje zadania, które nie sprawią Ci dziś żadnego problemu, i będziesz mógł myśleć o weekendzie.

Zdrowie:  Gwiazdy radzą Ci, byś pospał dziś nieco dłużej niż zwykle, bo czeka Cię intensywny dzień, a zwłaszcza jego zakończenie, dlatego będziesz potrzebować mnóstwa energii. Twoje samopoczucie będzie doskonałe.

Horoskop dzienny Rak na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Raki powinny dziś uważać. Bliska Ci osoba może być dziś nieco rozdrażniona i zdenerwowana. Nie dopytuj na siłę, co jej jest. Jeśli nie chce rozmawiać i się zwierzać, po prostu to uszanuj.

Praca i finanse: Nie lekceważ dziś poleceń szefa, który może być nieco rozdrażniony i przewrażliwiony na swoim punkcie. Aby nie podpaść przełożonemu, od razu realizuj wszystkie zlecone przez niego zadania.

Zdrowie: Pozwól dziś sobie na relaksująca kąpiel przy świecach i z pachnąca pianą. Będzie ona doskonałym ukojeniem dla ciała i umysłu po nieco nerwowym i intensywnym dniu.

Horoskop dzienny Lew na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Lwy będą dziś szczególnie przewrażliwiony na swoim punkcie, przez co będą obrażać się na każdy żart skierowany w ich stronę. Każdy, kto spróbuje się dziś z Tobą podroczyć, dostanie za swoje.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą Ci dziś unikać ryzyka i odpowiedzialnych decyzji. Planetarna aura Ci nie sprzyja, więc wszelkie poważne posunięcia zawodowe lepiej odłożyć na inny dzień.

Zdrowie: Problemy, które masz w relacjach z innymi ludźmi, a zwłaszcza z płcią przeciwna, mogą mieć głębsze psychologiczne podłoże. Gwiazdy mówią, że warto skonsultować to ze specjalistą.

Horoskop dzienny Panna na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Panny powinny zachowywać się bardziej odpowiedzialnie. Szantaż emocjonalny to nie jest najlepsza droga do skłonienia innych, by zrobili to, czego chcesz. Zamiast grać na emocjach, powiedz prosto, czego oczekujesz, i wynegocjuj kompromis.

Praca i finanse:  W pracy unikaj dziś plotek, bo nieopatrznie… sam możesz stać się ich przedmiotem. Lepiej zajmij się pracą i sumiennie wykonuj swoje zadania, abyś po południu mógł zająć się swoimi sprawami.

Zdrowie:  Zacznij dzień od krótkiej medytacji. Już 5-minutowe powtarzanie mantry pomoże Ci wejść w ten dzień z lepszą energią i większą pewnością siebie.

Horoskop dzienny Waga na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny obawiać się dziś mówić głośno o tym, co Ci leży na sercu. Wszystko wyjaśniaj na bieżąco, by nieskomplikowane sytuacje nie urosły do rangi prawdziwych problemów wywołujących konflikty.

Praca i finanse: Włożysz dziś sporo wysiłku w zdobycie pewnych zawodowych informacji, ale opłaci Ci się to. Dzięki nim będziesz w stanie wyprzedzić konkurentów w walce o wymarzone stanowisko.

Zdrowie: Zwróć dziś uwagę na to, czy proporcje Twoich posiłków są odpowiednie. Pamiętaj, że najbardziej obfitym posiłkiem powinno być śniadanie i obiad, najskromniejszym zaś – kolacja.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny postawić dziś na swoją siłę charakteru i wytrwałość. Nie odpuszczaj spraw na których Ci zależy, i które są dla Ciebie priorytetem. Jeśli będziesz konsekwentny – osiągniesz to, czego chcesz.

Praca i finanse: Będziesz dziś uparty i butny, co narazi Cię na konflikt z kimś, kto bardzo lubi wydawać polecenia. Oceń sytuację i zastanów się, czy sprawa jest aż tak ważna, by kruszyć o nią kopie.

Zdrowie:  Uważaj dziś na wampira energetycznego, który pod pozorem sympatii do Ciebie będzie żerował na twojej dobrej energii. Trzymaj się z daleka od tej osoby, bo inaczej wyssie z Ciebie cały optymizm.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą dziś skłonne do składania obietnic. Dobrze byłoby jednak, by miały one pokrycie w rzeczywistości. W przeciwnym razie stracisz wiele w oczach bliskiej osoby, która uzna Cię za kogoś, kto nie umie dotrzymać danego słowa.

Praca i finanse: Najważniejsze sprawy w pracy załatwiaj dziś sam, a jeśli nie wiesz, jaką podjąć decyzję – zaufaj intuicji. Ona będzie Twoim najlepszym doradcą i przeprowadzi Cię bez szwanku przez ten dzień.

Zdrowie:  Włącz do swojej diety więcej warzyw. To doskonały sposób na dostarczenie organizmowi odpowiedniej porcji witamin i błonnika, a także na zrzucenie paru zbędnych kilogramów.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 24 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Koziorożce dziś będą stawać na głowie i robić wszystko, żeby sprawić komuś przyjemność. Jeśli chwilę się zastanowisz, bez trudu wpadniesz na to, w jaki sposób to zrobić. Nie jest to wcale takie trudne, jak Ci się wydaje.

Praca i finanse: Dziś będziesz miał nieco mniej pracy, a szef będzie bardziej wyrozumiały niż zwykle. Zaoszczędzony czas poświęć na miłą pogawędkę z sympatyczną osobą, która zawsze wie, jak poprawić Ci humor.

Zdrowie: Będziesz miał dziś cudowny nastrój i mnóstwo pozytywnej energii. Nie zmarnuj jej i dobrze ją wykorzystaj. Najlepiej na zrobienie rzeczy, które uwielbiasz, a których od dawna nie robiłeś.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

Logo radiozet Dzieje się