Horoskop dzienny na piątek 20 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

20.01.2023 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 20 stycznia 2023 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 20 stycznia 2023 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wodniki muszą przygotować się dziś na emocjonalną huśtawkę. Będziesz miał masą wątpliwości dotyczących Twoich uczuć. Przemyśl wszystko na spokojnie i nie poddawaj się presji otoczenia.

Praca i finanse: Twój domowy budżet ledwo się teraz dopina, dlatego zapomnij o tym, żeby ruszyć na zakupy albo zamówić jakiś fajny gadżet przez internet. Teraz musisz zacisnąć pasa.

Zdrowie: Dbaj o kręgosłup. Niepoprawna postawa podczas pracy, oglądania filmów czy siedzenia przy stole może niebawem dać się we znaki. Lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Przeczytaj także: Horoskop na styczeń 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Ryby mają przed sobą dzień pełen wyzwań. W Twoich relacjach z partnerem może być dziś nieco nerwowo, a to za sprawą wpływu Plutona. Nie martw się jednak, z Twoim talentem dyplomatycznym bez trudu rozwiążesz każdy konflikt.

Praca i finanse:  Będziesz mieć dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przekonywaniu innych do swoich pomysłów. Uważaj tylko na obietnice szybkich i wielkich zysków – to mrzonka, która może Cię wiele kosztować.

Zdrowie: Dziś będzie rozpierać Cię energia i optymizm. Wykorzystaj ten dziś na zrobienie rzeczy, które odkładałeś na wieczne „później”. Teraz uda ci się je wykonać sprawnie i z korzyścią dla zdrowia.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 16 do 22 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Barany będzie dziś łatwo wyprowadzić z równowagi. Jeśli chcesz uniknąć awantury w domu, lepiej zagryź zęby i zachowaj dla siebie wszystkie kąśliwe uwagi.

Praca i finanse: Nadmierna ambicja może dziś prowadzić do rozczarowania. Dlatego lepiej nie rzucaj się z motyką na słońce i mierz siły na zamiary.Zaoszczędzisz sobie bólu porażki.

Zdrowie: Problemy skórne, które ostatnio u siebie obserwujesz, mogą mieć znacznie poważniejszą przyczynę niż Ci się wydaje. Kiedy tylko będziesz mieć możliwość, skonsultuj się z dermatologiem.

Horoskop dzienny Byk na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Byki nie dadzą dziś sobie wejść na głowę. Będziesz dziś w buntowniczym nastroju i nie będziesz pokornie zgadzać się na to, co ktoś Ci narzuca. Koniecznie będziesz chciał postawić na swoim.

Praca i finanse: Będziesz dziś odczuwał silną potrzebę uporania się z zaległościami i sprawami niecierpiącymi zwłoki. Nieprzychylny wpływ Marsa może Ci to jednak skutecznie utrudnić.

Zdrowie:  Zadbaj o odpowiednią ilość witaminy C w swojej diecie. Znajdziesz ją nie tylko w cytrusach, lecz także w niektórych warzywach takich jak papryka.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mogą spodziewać się, że ktoś będzie próbował wyprowadzić je dziś z równowagi. Zachowaj jednak spokój i nie daj się ponieść emocjom. Gwiazdy mówią, że w ostatecznym rozrachunku to i tak Ty będziesz górą. 

Praca i finanse: Myśli o planach na wieczór będą skutecznie utrudniać Ci skupienie się na pracy. Postaraj się jak najszybciej wykonać zawodowe obowiązki, by po pracy móc oddać się wyłącznie przyjemnościom.

Zdrowie: Zadbaj o swoje zęby. Dobrym pomysłem będzie domowe wybielanie. Nic tak nie przyciąga wzroku innych jak piękny, śnieżnobiały uśmiech. 

Horoskop dzienny Rak na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Raki Nie pozwól nikomu grać na swoich emocjach. Nie wierz w coś, co jest iluzją i wreszcie trzeźwo spójrz na rzeczywistość. To może być bolesne, ale potrzebne.

Praca i finanse: To nie będzie najprzyjemniejszy dzień w pracy. Wpływ Marsa będzie Ci utrudniać wykonywanie wszelkich zadań wymagających precyzji i skupienia.

Zdrowie: Jeśli borykasz się z niskim poziomem żelaza we krwi, włącz do swojej diety sok z burka. Jest nie tylko smaczny, lecz także zawiera masę wartościowych składników odżywczych.

Horoskop dzienny Lew na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Lwy mogą być dziś wyjątkowo rozdrażnione i nawet drobne żarty będą w stanie wyprowadzić je z równowagi. Wrzuć na luz, inaczej zrazisz do siebie wszystkich.

Praca i finanse: Możesz dziś zostać poproszony o wdrożenie do pracy nowej osoby. Bądź miły i pomocny -  w końcu Ty też kiedyś miałeś swój pierwszy dzień w pracy.

Zdrowie: W gwiazdach nie widać większych kłopotów ze zdrowiem. Dzień upłynie miło, przyjemnie i bez żadnych dolegliwości. Korzystaj ze sprzyjającej planetarnej aury.

Horoskop dzienny Panna na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Panny za sprawą wpływu Marsa w Twoim znaku mogą być dziś nieco bardziej nerwowe niż zwykle. Postaraj się opanować negatywne emocje i nie wyżywaj się na bliskich.

Praca i finanse: Będziesz musiał wykazać się dziś asertywnością i pewnością siebie, aby obronić w pracy swoje racje. Nie daj się zbyć i jasno przedstaw swoje argumenty.

Zdrowie: To dobry dzień, by zacząć pracę nad swoją sylwetką. Do lata zdążysz jeszcze wypracować formę, jeśli zaczniesz dziś. Nie odkładaj tego na kolejny dzień.

Horoskop dzienny Waga na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wagi mają przed sobą trudny dzień. Stracisz dziś zaufanie do partnera i zrobisz się podejrzliwy. Kłótnia wisi w powietrzu. Uważaj jednak, by nie powiedzieć o kilka słów za dużo.

Praca i finanse: W pracy zapanuje dziś atmosfera wrogiej rywalizacji. Masz dwa wyjścia: albo się temu poddać, albo spróbować załagodzić sytuację.Wybierz to, co będzie najlepsze dla ciebie.

Zdrowie: To bardzo dobrze, że prowadzisz aktywny tryb życia, ale nie forsuj za bardzo swojego organizmu. Przetrenowanie mięśni może być tak samo groźne jak zupełny brak ruchu.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny dziś zachować ostrożność. Będziesz dziś ufny i łasy na komplementy, co może okazać się dla Ciebie zgubne. Pamiętaj, że nie wszystkie czułe słowa są szczere i prawdziwe.

Praca i finanse: Nie bój się dziś ryzyka i idź na całość. Jeśli się odważysz, inwestycja, które dokonasz, może zwrócić Ci się z nawiązką.Warto podjąć wyzwanie.

Zdrowie:  Jeśli trenujesz, zadbaj też o odpowiednią dietę. Sam trening to za mało, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Niezbędne będzie wprowadzenie sporych zmian w jadłospisie.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny być ostrożne i wszystko dogłębnie analizować. Ktoś będzie składał Ci dziś obietnice bez pokrycia. Nie daj się nabrać, bo łatwowierność może Cię wiele kosztować.

Praca i finanse: W pracy możesz mieć dziś mały kryzys, jednak nie panikuj. W obliczu podbramkowej sytuacji jedynym, co może Cię uratować, jest spokój.

Zdrowie: Myśl pozytywnie – dobre myśli przyciągają dobre zdarzenia. Dlatego zamiast uprawiać czarnowidztwo, wizualizuj sobie sukces.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 20 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą mieć dziś okazję, by zaimponować komuś swoją wiedzą z obszaru, którym się interesują. Jeśli twoje rady się sprawdzą, ktoś będzie Ci bardzo wdzięczny i uzna Cię za eksperta w tej dziadzienie.

Praca i finanse: Koniec tygodnia w pracy może być nieco nerwowy. Ktoś, kto nie dopilnował wcześniej wszystkich spraw, będzie nalegał, byś jak najszybciej nadgonił pracę. Niestety musisz to przetrwać.

Zdrowie:  Zmęczenie po całym tygodniu da Ci się we znaki. Wieczorem możesz czuć się pozbawiony energii. Gwiazdy radzą, byś wcześniej położył się spać i zregenerował siły.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris