Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 26 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

26.01.2023 00:10

Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 26 stycznia 2023 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 26 stycznia 2023 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wodniki uwolnią się dziś od negatywnych wpływów innych ludzi i poczują, że wreszcie mogą oddychać pełną piersią. Ten dzień będziesz jeszcze długo wspominać.

Praca i finanse: Wypełnianie służbowych obowiązków pójdzie Ci dziś jak z płatka. To, co jeszcze niedawno sprawiło Ci trudność, teraz okaże się łatwizną. Masz dobrą passę.

Zdrowie: Receptą na dominujące uczucie smutku i przygnębienia może być kontakt ze zwierzętami. Nic tak nie poprawia nastroju jak chwile spędzone z pupilem. Może warto zatem zastanowić się nad przygarnięciem czworonoga?

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny zastanowić się nad swoją przyszłością. Dziś zastanów się, co sprawia, że stoisz w miejscu, zamiast wprowadzić w swoim życiu konstruktywne zmiany i ruszyć na przód. To dobry dzień na odważne decyzje. 

Praca i finanse:  Dziś nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Poczujesz przypływ energii i motywacji, które udzielą się także Twoim współpracownikom. To będzie Twój dzień.

Zdrowie:  Nie bądź dla siebie zbyt surowy. Ciągłe karcenie się w myślach negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie i samoocenę, a to z kolei może przełożyć się na spadek nastroju.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Barany dziś pozbędą się swoich wewnętrznych lęków i ograniczeń. To z kolei umożliwi Ci skierowanie swojego życia na zupełnie nowe tory. Nie bój się – zmiany są dobre.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś niesamowitą siłę przebicia. Uda Ci się wreszcie przeforsować pomysł, do którego od jakiegoś czasu próbowałeś przekonać szefa.

Zdrowie: Pamiętaj, by po treningu nie zaniedbywać rozciągania. W przeciwnym razie możesz mieć problemy z przykurczami i bólem mięśni.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Byki mają przed sobą dobry dzień. Dziś uda Ci się zrobić coś, na co od dłuższego czasu brakowało Ci odwagi. Pozytywny wpływ Merkurego w Twoim znaku zmotywuje Cię do działania.

Praca i finanse: Nie podejmuj dziś żadnych ważnych decyzji zawodowych. To nie jest najlepszy dzień na rewolucje w pracy. Lepiej po prostu rób swoje.

Zdrowie: Wypadanie włosów i problemy z cerą mogą być spowodowane złym funkcjonowaniem tarczycy. Kiedy będziesz mieć taką możliwość, udaj się do endokrynologa i zrób odpowiednie badania hormonalne.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą dziś pod wpływem Wenus, a to oznacza, że nikt nie będzie dziś w stanie oprzeć się Twoim wdziękom. Korzystaj z przychylnego układu planet i nie bój się wypłynąć na nieznane wody.

Praca i finanse:  Pozytywnych układ Księżyca i Saturna działa dziś na twoja korzyść. Twoją największą siłą będzie dziś talent dyplomatyczny, dzięki któremu uda Ci się osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Będziesz mieć mnóstwo energii i niespożyte siły. Zapowiada się wspaniały dzień.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Raki mają przed sobą aktywny i bardzo gorący czas, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Wpływ Saturna sprawi, że otworzysz swoje serce na nowe znajomości.

Praca i finanse: Dziś sukces jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że się odważysz i zawalczysz o to, na czym Ci zależy. Idź wytyczoną ścieżką prosto do celu i nie cofaj się przed niczym.

Zdrowie: Dzień będzie bardzo intensywny, przez co pod wieczór możesz poczuć się nieco zmęczony. Dlatego na koniec dnia koniecznie zaplanuj sobie chwilę tylko na relaks.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Lwy za sprawą wpływu Saturna dziś wreszcie znajdą odwagę, by zrobić ten pierwszy krok i wyznać komuś swoje uczucia. Gwiazdy Ci sprzyjają, więc nie musisz się obawiać, że to nie jest właściwy krok.

Praca i finanse: Dziś entuzjastycznie zabierzesz się do pracy i uda Ci się nawet nadrobić drobne zaległości, które spiętrzyły się w ostatnim czasie. Będziesz z siebie naprawdę dumny.

Zdrowie: W Twoim organizmie może brakować krzemu, a ten pierwiastek jest kluczowy dla zdrowego wyglądu włosów, skóry i paznokci. Warto więc go suplementować.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Panny mogą dziś liczyć na otwartą, życzliwą komunikację oraz wzrost namiętności w swoim związku. Single mogą liczyć na nawiązanie nowych, ciekawych znajomości. 

Praca i finanse: Układ Saturna i Księżyca w Twoim znaku sprawi, że będziesz mieć poczucie, że możesz wszystko. Masz szansę zrobić dziś coś znamiennego, co na długo zapisze się na kartach historii twojej firmy.

Zdrowie: Jeśli nie dbasz o swoje zdrowie dla samego siebie, zrób to dla innych. Twoi bliscy się o Ciebie martwią, a Twoje problemy zdrowotne odbijają się też na nich.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny przestać próbować przerobić wszystkich na swoją modłę. Nie każdy ma charakter podobny do Twojego. Inność też jest fajna – wystarczy ją zaakceptować.

Praca i finanse: Wpływ Saturna sprawi, że poczujesz dziś prawdziwego energetycznego kopniaka, który zmotywuje Cię do działania. Nie musisz obawiać się porażki – gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie: Uśmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Jeśli nawet nie masz powodów do radości, spróbuj uśmiechnąć się kilka razy do swojego odbicia w lustrze. Od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Skorpiony dziś rozpoczną pewne nowe przedsięwzięcie, które da im wiele radości. Tak trzymaj – najwyższy czas zrobić coś tylko dla siebie. Nie zwracaj uwagi na to, co na ten temat sądzą inni.

Praca i finanse: Jeśli masz problem z podjęciem decyzji lub trzeźwą oceną sytuacji, spisz na kartce wszystkie możliwe rozwiązania oraz ich zalety i wady. W ten sposób będzie Ci łatwiej wybrać najlepszą opcję.

Zdrowie: Rzuć dziś wyzwanie swoim nałogom i złym przyzwyczajeniom i zacznij je zmieniać. Na początku nie będzie Ci łatwo, ale wystarczy odrobina konsekwencji, żeby udało Ci się osiągnąć cel.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny zastanowić się dziś nad swoim życiem i kierunkiem, w którym ono zmierza. Czy jesteś z tego zadowolony? Jeśli nie, najwyższy czas zacząć działać.

Praca i finanse: W pracy na pewno nie będziesz się dziś nudzić. Szef powierzy Ci nowe, rozwijające zadania, które sprawią, że zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności.

Zdrowie: Nie przesadzaj z suplementami diety. Zamiast na wszystko łykać jakieś pigułki, lepiej po prostu zadbaj o zdrową i zbilansowaną dietę.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 26 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Koziorożce w sprawach sercowych mogą spodziewać się dziś gorących… kłótni. Atmosfera między Tobą a partnerem będzie rozgrzana do czerwoności, ale zdecydowanie nie w taki sposób, w jaki byś sobie tego życzył.

Praca i finanse: Szef nie będzie dziś skory do żartów. Poczucie humoru zachowaj więc lepiej na inny dzień, a dziś skup się na wykonywaniu swoich obowiązków.

Zdrowie: Frustracja i złość negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie. Zamiast z nimi walczyć, lepiej po prostu wyeliminuj ich przyczyny.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris