,

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

20.03.2023 18:00

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Baran

Barany nie będą zadowolone ze swojej sytuacji. Dojdą do wniosku, że druga osoba coś przed nimi ukrywa. Nawet jeśli zaczną rozpaczliwie poszukiwać odpowiedzi na pytanie, co to jest, nie uda im się dowiedzieć nic konkretnego. Ich intuicja jednak się nie myli. Nie warto ufać temu człowiekowi.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Byk

Byki muszą się zastanowić, jak chcą być postrzegane przez swoje otoczenie. Co myślą o nich bliskie osoby, gdy analizują ich zachowanie? Czy rzeczywiście jest to wizerunek, jaki Byki chciałyby posiadać? Niedługo mogą dojść do wniosku, że bardzo kogoś rozczarowały. Czas zawalczyć o to, by odzyskać dobrą reputację i wyprowadzić tę osobę z błędu.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta odkryją, że jedna z ich wielkich miłości związała się na stałe z kimś innym. Choć mogą być z tego powodu rozczarowane, nie powinny rozpaczać. Ta relacja nie okaże się bowiem szczęśliwa. Jeśli dojdzie do ślubu, małżonkowie za jakiś czas się ze sobą rozstaną. Bliźnięta uniknęły właśnie partnerstwa, które doprowadziłoby do rozwodu.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Rak

Raki powinny postarać się o czyjeś uczucie. Chociaż mogą mieć wrażenie, że druga osoba ma kilka możliwości do wyboru, ich zadaniem jest teraz przekonać ją, jak wielką szansą byłby związek właśnie z nimi. Jeśli im się powiedzie, zyskają partnera na całe życie. Nigdy nie pożałują swojej odwagi.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Lew

Lwy w ostatnim czasie mogły zwątpić w swoją atrakcyjność, bo zostały przez kogoś źle potraktowane. Teraz ta osoba zacznie się o nie starać, a one uświadomią sobie, że wcale nie zasługiwała na ich uczucie... Powinny wyciągnąć z tego lekcję na całe życie. Nie warto uzależniać poczucia własnej wartości od innej osoby.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Panna

Panny będą dziś myślały o zemście. Chociaż wcale nie pragną odzyskać eks, może chodzić im po głowie, że chciałyby na powrót mu się spodobać. Zyskają wtedy szansę, by zagrać mu na nosie... Jeśli przez kilka nadchodzących tygodni popracują nad swoim wyglądem, taka okazja się pojawi. Szykuje się przypadkowe spotkanie, które na długo zapadnie byłemu partnerowi w pamięci.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Waga

Wagi mogą być zbulwersowane czyjąś postawą. Odkryją bowiem, że ktoś przestał o nie zabiegać, bo jest na to zbyt leniwy. Powinny przestać zwracać na niego uwagę, a sytuacja szybko się zmieni. Nie będą musiały dłużej czekać na wiadomości. Zaczną dostawać ich tyle, że mogą nie nadążać z odpisywaniem.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Skorpion

Skorpiony czeka przyjemny dzień. Otrzymają komplement, którego się nie spodziewały. Zauważą, że ludzie są dla nich w ostatnim czasie wyjątkowo mili. Nie ulega wątpliwości, jak wiele zmienia się na lepsze. Czyżby była to zapowiedź wiosennego romansu? Kto wie, kto wie...

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Strzelec

Strzelce zaskoczą same siebie, bo zaczną się zachowywać zupełnie inaczej niż dotychczas. Ich nastrój zmieni się nagle, jednak nie będą musiały zbyt długo zastanawiać się nad tym, co to spowodowało. Warto wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość. Dobrze wiedzieć, co wprawia nas w dobry nastrój.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Koziorożec

Koziorożce mogą być podejrzliwe wobec przyjaciół. Nie będą chciały się zwierzać, jak naprawdę wygląda ich sytuacja w relacji miłosnej. Czy wynika to jednak z tego, że nie zasługują na zaufanie? Może tak naprawdę Koziorożce obawiają się tego, jak zostanie oceniony ich partner lub obiekt westchnień? Czas pomyśleć o nim sprawiedliwie.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Wodnik

Wodniki muszą zachować ostrożność. Przyjmowanie egoistycznej postawy w relacjach miłosnych nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Ktoś może się na nie teraz naprawdę rozgniewać... Jeśli będą igrać z jego emocjami, stracą jego zaufanie. Lepiej nie próbować robić takich rzeczy. Konsekwencje będą bardzo niemiłe.

Horoskop dzienny miłosny na wtorek 21 marca 2023 - Ryby

Ryby mają duże powodzenie u płci przeciwnej. Jeśli chcą się o tym przekonać, powinny przestać szukać miłości przez internet, a zamiast tego wybrać się ze znajomymi na miasto. Im więcej czasu zaczną teraz spędzać poza domem, tym częściej będą poznawać nowych ciekawych ludzi. Pośród nich może być partner, z którym trafią do ołtarza.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się