Obserwuj w Google News

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
21.03.2023 18:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku -  Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Redakcja poleca

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Baran

Barany zaczną się zastanawiać, czy pewna bliska relacja, w której do tej pory pokładały spore nadzieje, ma jakąkolwiek przyszłość. Druga osoba składa bowiem obietnice bez pokrycia i nawet nie ma z tego powodu większych wyrzutów sumienia. Może czas się od niej odsunąć?

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Byk

Byki muszą rozważyć swoje możliwości. Jeśli nie są pewne, z kim chciałyby się związać, mogą niedługo popełnić spory błąd. Okażą brak szacunku osobie, na której w rzeczywistości bardzo im zależy. Warto szczerze z nią porozmawiać, żeby nie trzymać jej w niepewności.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś zmieniać zdanie niemal co chwilę. Dlatego nie jest to zbyt dobry pomysł, by dzielić się z kimkolwiek swoimi przemyśleniami. Doprowadzi to do nieporozumień, które bardzo trudno będzie potem wyjaśnić. Lepiej zaczekać kilka dni i dopiero później oznajmić komuś swoją decyzję.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Rak

Raki muszą mieć świadomość, że do tanga trzeba dwojga. Jeśli druga osoba nie pokazuje po sobie zaangażowania, czas odpuścić. Nie ma sensu o nią dłużej zabiegać. Tylko w przypadku relacji, które są poważne, warto dalej się starać. Inne nie mają przed sobą zbyt wielu radosnych dni.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Lew

Lwy będą musiały dokonać wyboru, czy chcą dać komuś kolejną szansę. Zanim to zrobią, powinny zadać tej osobie kilka pytań. Odkryją wtedy, że do tej pory tak naprawdę dobrze jej nie poznały. W rzeczywistości jest bowiem zupełnie inna, niż sądziły.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Panna

Panny zrezygnują dziś z romansowania, a zamiast tego skupią się na pracy. Taki dzień dobrze im zrobi, bo wieczorem zyskają nowy punkt widzenia na swoje sprawy. Przestaną zamartwiać się o swoją przyszłość, bo spojrzą na nią z dystansem. Dzięki temu poczują się o wiele lżej.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Waga

Wagi popełnią błąd, jeśli zaczną idealizować lub usprawiedliwiać zachowanie osoby, która jest dla nich toksyczna. Są zachowania, których nikt z nas nie powinien akceptować, niezależnie od tego, jak bardzo by nie był zakochany. Czas nareszcie postawić zdrową granicę. Wagi muszą sobie uświadomić, jak wiele są warte.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony zakończą teraz w swoim życiu pewien etap. Uświadomią sobie, że nie chcą dłużej interesować się niedostępnymi emocjonalnie osobami i chcą świadomie wybierać wartościowe relacje, które mają przed sobą przyszłość. Będzie to oznaczało zakończenie kilku znajomości, jednak Skorpiony nigdy tego nie pożałują. Już niedługo poczują się o wiele lepiej.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny dziś obracać niczyich problemów w żart, bo sprawią komuś przykrość. W ich życiu jest osoba, która pragnie obdarzyć je zaufaniem. Może zwrócić się teraz z prośbą o pocieszenie, jednak poczuje się zraniona, gdy w odpowiedzi usłyszy śmiech. Odrobina empatii nie zaszkodzi.

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce, które są bez pary, poczują się przez kogoś porzucone. Bliska osoba jeszcze kilka miesięcy temu składała im obietnice na temat wspólnej przyszłości, a teraz zupełnie je ignoruje. Jej niedojrzałe zachowanie od dawna wyprowadza Koziorożce z równowagi. Może więc czas przestać się nim przejmować i zacząć się zadawać z kimś dorosłym?

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny uprawiać z nikim miłosnych gierek, bo... przegrają. Druga osoba może okazać się odporna na wszystkie sztuczki. To doprowadzi do tego, że Wodniki bardzo szybko stracą pewność siebie w tej relacji. Czy na pewno o to im chodziło?

Horoskop dzienny miłosny na środę 22 marca 2023 roku - Ryby

Ryby mogą zwrócić na siebie czyjąś uwagę, jeśli zamieszczą ładne zdjęcie w sieci. Nie powinno być ono prowokacyjne, a zamiast tego podkreślać ich największe zalety. Ktoś nie będzie mógł się na nie napatrzeć. Zacznie fantazjować o randce, po czym zbierze się na odwagę i postanowi to wyznać.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!