,

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

26.05.2023 16:00

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Baran

Barany mogą być teraz dość niecierpliwe. Ktoś, na kim im zależy, w ostatnim czasie wysyła im sygnały, że potrzebuje odrobiny przestrzeni. Jeśli nie będą chciały mu jej dać i zaczną nieustannie dopytywać o przyszłość relacji, popełnią błąd. Presja może się okazać zbyt silna, przez co druga strona postanowi się wycofać.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Byk

Byki powinny uważać na słowa. Jeśli druga strona poczuje, że jest zwodzona, może szybko postawić im granicę. Lepiej nie traktować jej tak, jakby jej obowiązkiem było dopasowywanie się do czyichś kaprysów... To zemści się na Bykach w sposób, jakiego się nie spodziewają.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały okazję rozbić związek. Dwie osoby rozstaną się ze sobą dlatego, że to właśnie Bliźniaki namieszają w tej relacji... Mylą się jednak, jeśli zakładają, że od tej pory mogą mieć kogoś tylko dla siebie. Zostaną porzucone w ten sam sposób i same poczują, jak to jest.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Rak

Raki nie powinny wracać do spraw z przeszłości. Lepiej nie rozpamiętywać historii, która była dla nich przykra. Teraz mają szansę nawiązać wartościową więź z osobą, która jest godna zaufania. Zasługuje na to, by w pełni się na niej skoncentrować.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Lew

Lwy uświadomią sobie, jak wiele są warte. Z tego powodu mogą uznać, że powinny zakończyć pewną historię w swoim życiu. Jeśli od dawna miały wrażenie, że ktoś traktuje je jak opcję, teraz postanowią go porzucić. Nie będą chciały dłużej tego znosić. Kiedy odejdą, druga osoba zrozumie, jak wiele straciła.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Panna

Panny powinny szczerze z kimś porozmawiać. Dopóki nie powiedzą otwarcie, o co tak naprawdę im chodzi, nie mogą spodziewać się tego, że zostaną zrozumiane. Druga osoba nie jest w stanie się domyślić, co dzieje się w ich głowie. A bardzo chciałaby to wiedzieć...

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Waga

Wagi postanowią coś zmienić w swojej relacji. Powiedzą wprost, że pewne sprawy im się nie podobają. Kiedy to zrobią, mogą odkryć, jak przywiązana jest do nich druga osoba. Zamiast chować głowę w piasek, postara się o to, by rozwiązać wszystkie problemy.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Skorpion

Skorpiony zyskają najwięcej, kiedy nauczą się okazywać bliskiej osobie wsparcie i zrozumienie. Doceni to z całego serca, bo na nikogo innego nie może liczyć... Będzie przeszczęśliwa, gdy odkryje, że ma w życiu kogoś, kto jej nie ocenia. Nabierze dzięki temu zaufania na przyszłość.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Strzelec

Strzelce nie będą w stanie zmienić drugiej osoby, nawet jeśli bardzo im na tym zależy. Albo są skłonne zaakceptować ją taką, jaką jest, albo powinny się z nią rozstać... Negocjacje jedynie zepsują im nastrój. Do niczego bowiem nie doprowadzą.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny spędzić trochę czasu z przyjaciółmi i przypomnieć sobie, jak miło jest pożartować. Kiedy odzyskają dobry humor, ich podejście do spraw uczuciowych się zmieni. Przestaną się martwić, a zamiast tego zaczną częściej uśmiechać. Druga strona uzna, że to bardzo atrakcyjne...

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Wodnik

Wodniki muszą uważać. Jeśli zaproponują pewnej osobie relację bez zobowiązań, mogą stracić ją na zawsze. Lepiej nie pozwalać sobie na to, by ją zwodzić. Okaże się, że był to ogromny błąd. Wodniki docenią jej wartość dopiero po tym, gdy odejdzie.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 27 maja 2023 roku - Ryby

Ryby będą zachwycone czyimś zachowaniem. Pewna osoba świetnie je potraktuje i zacznie je coraz bardziej przekonywać, że warto pomyśleć o relacji na całe życie... Rozmowa na ten temat sprawi Rybom ogromną przyjemność. Zauważą bowiem, że wszystko przychodzi w niej naturalnie.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się