,

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

24.03.2023 17:00

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Baran

Barany mogą wpaść w czarnowidztwo. Zacznie do nich docierać, że do tej pory idealizowały drugą osobę i w przesadnym stopniu wierzyły w kreowany przez nią wizerunek. Kiedy będą jej się uważnie przyglądały, odkryją wiele wad, o których wcześniej nie miały pojęcia. Zorientują się, że lepiej jej nie ufać. Za kilka dni się przekonają, że rzeczywiście ma coś do ukrycia.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Byk

Byki powinny dać sobie czas do namysłu, zanim cokolwiek postanowią. Podjęte teraz decyzje będą miały wpływ na wiele następnych miesięcy ich życia. Lepiej nie działać impulsywnie i pod wpływem emocji. W przeciwnym wypadku Byki jeszcze długo będą żałować wypowiedzianych słów lub nawet jednej wysłanej wiadomości. Ktoś może się teraz od nich odsunąć.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta popełnią błąd, jeśli postanowią się sugerować tym, co widzą w internecie. Zamiast koncentrować się na tym, jaki wizerunek buduje sobie druga osoba, powinny wziąć pod uwagę to, jak naprawdę wygląda relacja z nią. Czy łatwo się z nią komunikować? Czy Bliźnięta mogą na nią liczyć? Odpowiedź na te pytania może być rozczarowująca...

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Rak

Raki poczują dziś satysfakcję. Osoba, która je kiedyś odrzuciła, zacznie się zachowywać, jakby właśnie sobie przypomniała o ich wartości. Może nawet zacząć się starać o odzyskanie kontaktu. Pokaże, że tym razem naprawdę jej zależy. Warto dać jej szansę, bo wiele przemyślała.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Lew

Lwy powinny zająć się swoim domem i nareszcie zrobić w nim porządek. Chaos, kurz i bałagan nie wpływają dobrze na ich myśli. Warto zacząć dbać o swoją przestrzeń, dlatego że już w kwietniu zacznie się w niej pojawiać mnóstwo gości. Wystarczy kilka niewielkich zmian, a będą zachwyceni tym, co zobaczą.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Panna

Panny zaczną się zastanawiać, co jest z nimi nie tak. Czyjeś zachowanie zmieniło się niemal z dnia na dzień, jakby nagle zaczęły zasługiwać na gorsze traktowanie... Prawda jest jednak taka, że to kaprysy drugiej strony są za to odpowiedzialne. Jest to po prostu niedojrzała. Nawet nie umiałaby wytłumaczyć, dlaczego stała się tak okrutna.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Waga

Wagi nie będą wiedziały, co myśleć. Ich horoskop radzi, by spędziły teraz trochę czasu na łonie natury - w obecności drzew i świeżo rosnącej trawy zauważą, że ich myśli zaczynają się odrobinę rozjaśniać. Przestaną się zamartwiać tym, co będzie. Dziś czeka je wspaniały dzień, niezależnie od okoliczności.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony mogły niedawno sądzić, że udało im się poderwać kogoś ciekawego. Były wtedy przekonane o zaangażowaniu tej osoby - nawet im nie przyszło do głowy, że może się wycofać z relacji z nimi. Tymczasem właśnie to teraz zrobi. Żadna z obietnic tego człowieka nie zostanie spełniona. Najwyższy czas już zupełnie o nim zapomnieć.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny wyobrażać sobie, jakie są czyjeś myśli na ich temat. Zamiast tego wystarczy o to po prostu zapytać. Dzięki temu będą wiedziały, czego naprawdę mogą się spodziewać po tej relacji. Może się okazać, że jej przyszłość maluje się w o wiele jaśniejszych barwach, niż im się dotąd wydawało.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce będą dziś bardziej skoncentrowane na tym, co czuje do nich druga osoba, niż na własnych emocjach. Powinny się zastanowić, czy nie myślą o miłości przez pryzmat swojej ambicji. Być może wcale nie chcą być z kimś w związku, a jedynie otrzymać od niego miłosne wyznanie?

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Wodnik

Wodniki poczują się zazdrosne o kogoś, na kim wcześniej wcale im nie zależało. Teraz jednak, gdy zauważą, że są przez niego ignorowane, pożałują swojego postępowania i zapragną odzyskać uwagę tej osoby. Może im się to nie udać... Jest już bowiem zainteresowana kimś innym.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 25 marca 2023 roku - Ryby

Ryby mogą dzisiaj odrzucić czyjąś propozycję spotkania. Nie będzie im się wydawała atrakcyjna, więc postanowią robić co innego. Chociaż nie zdają sobie z tego sprawy, wyjście z domu oznaczałoby szansę na nową miłość... Warto być bardziej otwartym na cudze zaproszenia.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się