Obserwuj w Google News

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
19.05.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Redakcja poleca

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Baran

Barany nie powinny dziś proponować nikomu romantycznego spotkania. Jeśli to zrobią, prawdopodobnie zostaną odrzucone. Druga osoba nie znajdzie dla nich czasu, a one wezmą to osobiście. Wywrze to negatywny wpływ na całą znajomość. Lepiej pozostać cierpliwym.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Byk

Byki mogą przeprowadzić bardzo ważną rozmowę z ukochaną osobą i powiedzieć jej o czymś, co jest dla nich naprawdę istotne. Okaże się to przełomowym momentem w relacji. Od tej pory Byki nie będą już musiały się zastanawiać, czy mogą zaufać drugiej osobie. Nabiorą pewności, że tak.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta niespodziewanie zaczną myśleć o miłości na całe życie i poważnych zobowiązaniach. Chociaż wcześniej mogło im się wydawać, że z pewnością nie są gotowe na taki typ relacji, ich tęsknoty mogą teraz mówić coś innego... W końcu każdy z nas zasługuje na to, by doświadczyć prawdziwego uczucia. Czas o nie zawalczyć.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Rak

Raki powinny być szczere aż do bólu. Ktoś czeka na wyjaśnienie sytuacji i najbardziej doceni rozmowę, która pozwoli mu się dowiedzieć, czego może teraz oczekiwać. Raki nie powinny robić tej osobie fałszywej nadziei. Lepiej wyjaśnić od razu, że pewne rzeczy nie są teraz możliwe.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Lew

Lwy mogą otrzymać zaproszenie, na które czekały od dawna. Zamiast udawać, że wcale się tym nie przejmują, powinny wyrazić wprost, że od dawna im na tym zależało. Druga osoba dowie się, jak bardzo jest dla nich ważna i dzięki temu nabierze odwagi, by bardziej się starać o tę relację.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Panna

Panny zaczną niesłusznie wątpić w swoje możliwości. Chociaż nic nie będzie na to wskazywać, one same uznają, że nie zasłużyły na czyjąś uwagę. Poczują się przez to tak źle, że same postanowią zacząć unikać towarzystwa tej osoby. Gdyby jednak szczerze z nią porozmawiały, mogłyby odkryć, jak bardzo się mylą...

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Waga

Wagi mogą w jednej chwili zapomnieć o swoich kompleksach. Kiedy staną przed lustrem i dostrzegą, jakie mają zalety, przestaną przejmować się tym, co im się wcześniej nie podobało. Zapoczątkuje to ogromne zmiany w ich podejściu do samych siebie. Od tej pory przestaną wyobrażać sobie, że wszyscy wyglądają lepiej od nich.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Skorpion

Skorpiony zyskają szansę na zmianę swojego wizerunku w oczach osoby, która im się podoba. Muszą jednak pozostać ostrożne, bo jeśli zachowają się fałszywie, ich sympatia przestanie zwracać na nie uwagę. To ważne, by pozostać szczerym i skromnym. Spodoba się to drugiej stronie.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Strzelec

Strzelce nie będą miały ochoty na romanse. Mogą stracić nadzieję na to, że uda im się teraz zbudować szczęśliwą relację. Zamiast tego będą zachowywać się w zgorzkniały sposób i snuć same czarne wizje. To sprawi, że nawet nie dostrzegą, jak bardzo się komuś podobają. Pewna osoba od dawna marzy o randce, jednak na razie nie ma na nią szans...

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce będą miały dosyć czyjegoś zachowania. Druga osoba może dawać im do zrozumienia, że uważa się za lepszą od nich. Koziorożce powinny postawić jej wyraźną granicę i pokazać, że jednak się myli. W przeciwnym wypadku stracą jej szacunek. 

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Wodnik

Wodniki okażą komuś głębię swoich wewnętrznych uczuć i tym samym sprawią, że staną się dla tej osoby bardzo atrakcyjne. Nie powinny jednak przed nią niczego udawać. Im bardziej będą z nią szczere, tym lepiej dla przyszłości relacji.

Horoskop dzienny miłosny na sobotę 20 maja 2023 roku - Ryby

Ryby muszą poświęcić trochę czasu na odpoczynek i nabrać energii do działania. Jeśli tego nie zrobią, mogą stać się niecierpliwe. Kiedy okażą to bliskiej osobie, zepsują atmosferę w relacji i nadszarpną zaufanie drugiej strony. Warto więc się zastanowić nad swoimi odruchami.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!