Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

19.03.2023 10:00

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Baran

Barany zaczną robić wokół siebie szum, by zwrócić uwagę swojej sympatii. Ona jednak może zupełnie na to nie zareagować. Będzie zajęta innymi sprawami. Jest wysoce prawdopodobne, że od dawna jest z kimś skrycie związana i wcale nie zamierza umawiać się z nikim na randki.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Byk

Byki muszą wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Jeśli były dla kogoś niemiłe lub potraktowały go chłodno, nie mogą się teraz spodziewać ciepłego przyjęcia z jego strony. Nic dziwnego, że trzyma się na dystans i nie spieszy się z odpisywaniem na wiadomości. Może oczekiwać od Byków konsekwencji w działaniu. W przeciwnym razie nie zechce się drugi raz otworzyć.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny sugerować się tym, jak bliska osoba zachowuje się w internecie. Co z tego, że klika serduszka pod postami, jeśli nawet nie da się z nią porozmawiać? W nadchodzącym czasie może się okazać, że chodzi jej tylko o jedno. Bliźnięta muszą uważać. Lepiej nie wysyłać tej osobie swoich zdjęć, bo pokaże je komuś innemu. 

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Rak

Raki dojdą do wniosku, że czas zawalczyć o miłość. Gwiazdy podpowiadają, by wyjść z inicjatywą i pokazać komuś, jak mocno są kimś zauroczone. Jeśli tego nie zrobią, nie mają szans na zbudowanie bliskiej relacji. To dobry moment na odważne wyznania i składanie miłosnych propozycji.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Lew

Lwy mogą stać się przedmiotem czyjegoś zainteresowania, ale wcale nie jest pewne, że poczują się z tego zadowolone. Niewykluczone, że zacznie je adorować osoba, która wcześniej mocno je zraniła. Teraz zapragnie ponownie zwrócić na siebie uwagę, chociaż prawdopodobnie niedługo popełni ten sam błąd co zwykle. Lwy powinny ją ignorować.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Panna

Panny nie powinny tracić czasu na rozmowę i wyjaśnienia. Ktoś, o kim teraz myślą, nawet się nie zastanawia nad swoim postępowaniem. Podczas gdy one nieustannie liczą na to, że uda im się naprawić problem, on nawet go nie dostrzega. Lepiej więc sobie odpuścić i zająć się czymś ciekawszym.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Waga

Wagi mogą stracić nadzieję na to, że druga osoba się zmieni. Jeśli kolejny raz będą ją o coś prosić i nie doczekają się z jej strony żadnej reakcji, muszą przyznać przed sobą, że po prostu nie zależy jej aż tak bardzo... Warto na jakiś czas się od niej odsunąć, a także zacząć się spotykać z innymi ludźmi. Musi wiedzieć, że na niej świat się nie kończy. Tylko wtedy może zmienić swoje zachowanie.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Skorpion

Skorpiony czeka poprawa stosunków w ważnej dla nich relacji. Zapomną o dawnych konfliktach i nieporozumieniach, bo teraz wszystko zacznie się doskonale układać. Nie będą musiały się martwić o to, co się dalej stanie. Zarówno one, jak i ich wielbiciel lub partner, zachowują się teraz o wiele rozsądniej niż dotychczas.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Strzelec

Strzelce nie powinny walczyć o znajomość, która wzbudza w nich wątpliwości. To druga strona musi się wykazać i zdobyć ich zaufanie. Jeśli mają co do niej podejrzenia, mogą one być uzasadnione. Warto więc zachować rezerwę i zaczekać na dalszy rozwój wypadków. Dzięki temu Strzelce unikną poważnego błędu.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Koziorożec

Koziorożce mogą poczuć się zmuszone do tego, by z kogoś zrezygnować. Nawet jeśli wcześniej chciały się zaangażować w znajomość z tą osobą, teraz zupełnie stracą wiarę w sens utrzymywania dalszego kontaktu. Dowiedzą się czegoś, co bardzo je rozczaruje. Okaże się, że przeceniały wartość pewnej relacji.

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Wodnik

Wodniki nie powinny romansować z młodszymi od siebie osobami. Będą zawiedzione ich niedojrzałością i mogą przez to wpaść we frustrację. Podczas gdy one postarają się potraktować kogoś poważnie, druga osoba zacznie się wobec nich zachowywać jak rozkapryszone dziecko. Czy rzeczywiście zasługują na coś takiego?

Horoskop dzienny miłosny na poniedziałek 20 marca 2023 - Ryby

Ryby, które są bez pary, powinny wybrać się dziś na spacer. Przestaną się wtedy zastanawiać, czy mogłyby się komuś spodobać, czy nie. Zadziałają na wiele osób jak magnes, a nawet mogą dostać od kogoś propozycję spaceru lub kawy na mieście. Czas wyjść do świata i znowu uwierzyć w miłość.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?