,

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

23.03.2023 18:00

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Baran

Barany ucieszą się z otrzymanej dzisiaj propozycji. Ktoś będzie dla nich wyjątkowo miły i postara się zadbać o przyszłość znajomości. Wspólne plany na wiosnę wprawią je w doskonały humor. Dzięki nim uda im się zapomnieć o smutkach z kilku ostatnich tygodni. Nie oznacza to jednak, że powinny wpadać w przesadną radość. Niedługo mogą się rozczarować.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Byk

Byki czeka konflikt z bliską osobą. Może się bowiem okazać, że druga strona ma zupełnie inne wyobrażenie wspólnej przyszłości. Kiedy Byki postanowią ją o to zapytać, nie będą zadowolone z odpowiedzi. Uświadomią sobie przez to, że zupełnie nie pasują do swojego wymarzonego partnera... Marzy on o innym życiu. Za jakiś czas wybierze więc kogoś innego.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta muszą uważać na relację z dużo starszą od siebie osobą. Jeśli ufają jej słowom, w nadchodzącym czasie czeka ją wiele przykrości. Jej obietnice są bowiem nieszczere - to tylko zwykły podryw. Nie ma sensu rozmyślać o cudownych chwilach razem. Niedługo się one skończą.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Rak

Raki dopadnie niepewność w sprawie tego, co powinny dalej zrobić ze swoją miłosną relacją. Może się bowiem okazać, że druga strona okazuje w niej o wiele mniej entuzjazmu niż one. Zamiast jednak z tego powodu dramatyzować, lepiej odczekać pewien czas. Na początku kwietnia wszystko się natomiast wyjaśni.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Lew

Lwy porzucą kogoś raz na zawsze. Mogą uznać, że nigdy więcej nie dadzą drugiej szansy osobie, która je kiedyś wykorzystała. Choć może im się to wydawać bolesne, w rzeczywistości nigdy nie pożałują swojej decyzji. Szybko poznają kogoś lepszego, a były partner będzie za nimi tęsknił do końca życia.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Panna

Panny będą dziś adorowane przez osobę, na temat której nie mają najlepszego zdania. Chociaż może im obiecywać złote góry, one wcale jej nie zaufają. Jeśli jednak chcą ją sprawiedliwie ocenić, muszą rozważyć wszystkie jej wady i zalety. Dopiero wtedy będą w stanie podjąć sensowną decyzję.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Waga

Wagi nie powinny adorować kogoś, kto wydaje im się niedostępny. Ta osoba nie potrafi docenić podobnych zachowań. O wiele bardziej działa na nią to, kiedy sama jest przez kogoś ignorowana. Jeśli nie musi się postarać, łatwo się nudzi. Warto wziąć to pod uwagę.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Skorpion

Skorpiony powinny zaryzykować i dać komuś jasno do zrozumienia, że są nim zainteresowane. Nie ma sensu obawiać się jego odrzucenia. Nawet jeśli uzna, że wcale nie chce dłużej inwestować w tę znajomość, one przynajmniej będą miały jasność sytuacji. Od tej pory przestaną wzdychać do kogoś, z kim nie mają przyszłości. Sprawy mogą się jednak potoczyć zupełnie inaczej...

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Strzelec

Strzelce zakończą trudny etap. Przestaną darzyć uwielbieniem osobę, która nigdy nie zasługiwała na jej zaufanie. Od tej pory zaczną się rozglądać za nową relacją. Dzięki temu, że przyjmą otwartą postawę, zaczną poznawać coraz więcej ciekawych osób. Pośród nich może być ktoś, kto zwróci ich szczególną uwagę. Jeśli zaproponują mu randkę, z pewnością się zgodzi.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Koziorożec

Koziorożce nie powinny dziś rozpamiętywać przeszłości. To, że kiedyś zostały zranione, może wracać do nich jak bumerang. Tym razem ich historia potoczy się zupełnie inaczej, więc nie ma sensu przesadnie przywiązywać się do wspomnień. Warto zachować optymizm i zacząć doceniać życie. Druga strona doceni to, że Koziorożce pragną w nią wierzyć.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Wodnik

Wodniki muszą uważać na to, jak traktują bliską osobę. Jeśli zbyt długo będą okazywały jej lekceważenie, mogą ją stracić. Najwyższy czas się zastanowić, na ile ważna jest dla nich ta znajomość. Lepiej już teraz przeprowadzić szczerą rozmowę na temat przyszłości i nie bawić się czyimiś uczuciami.

Horoskop dzienny miłosny na piątek 24 marca 2023 - Ryby

Ryby spotka dziś przyjemna niespodzianka. Nawet jeśli nic nie będzie tego zapowiadało, ich dzień nagle się rozjaśni. Ktoś powie im coś tak miłego, że długo tego nie zapomną. Uświadomią sobie, jak bardzo są atrakcyjne. Od tej pory zaczną wykazywać o wiele większą pewność siebie w relacjach z płcią przeciwną.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się