,

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

25.03.2023 12:00

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Baran

Barany mogą mieć wrażenie, że w ich życiu uczuciowym zapanował chaos. Jeśli jednak mają nieporządek w mieszkaniu, nie powinny się temu dziwić. Trudno im zrozumieć własne emocje, bo nawet ich przestrzeń pozostaje od dawna nieuporządkowana. Czas to zmienić. Warto poświęcić dwa dni na generalne porządki.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Byk

Byki będą miały zły humor. Osoba, na której im zależy, zacznie się od nich oddalać. Jeśli ostatnio źle kogoś potraktowały, muszą wziąć odpowiedzialność za swoje postępowanie. Dopóki nie przeproszą, trudno im będzie odzyskać zaufanie potencjalnego partnera.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą poczuć się porzucone przez kogoś, kto jeszcze niedawno wiele im obiecywał... Ta osoba nie zasługuje na to, by poświęciły chociaż jeszcze jeden wieczór na zastanawianie się nad jej intencjami. Jej zachowanie nie jest w porządku, jednak wcale nie odczuwa z tego powodu wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Rak

Raki nie powinny się z niczym spieszyć. Jeśli szukają miłości, muszą zachować cierpliwość. Ich horoskop wskazuje bowiem na to, że jeszcze kilka razy się rozczarują, zanim spotkają wymarzoną osobę. W czasie, kiedy na to czekają, mogą jednak przygotować się na nowy związek. Może jest jakaś cecha charakteru, nad którą chciałyby teraz popracować?

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Lew

Lwy zaczną stopniowo zapominać o swoich porażkach z ostatnich kilku tygodni. Nie będą chciały dłużej oglądać się za siebie. Zamiast tego postanowią się skoncentrować na tym, co czeka je później. Mogą uznać, że najwyższy czas poznać kogoś nowego. W weekend pojawi się taka możliwość - wystarczy, że Lwy uważnie rozejrzą się wokół.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Panna

Panny mają pełne prawo postawić komuś ultimatum. Nie ma sensu, żeby rywalizowały o uwagę tej osoby. Jeśli woli się zastanawiać i skakać z kwiatka na kwiatek, najlepiej będzie... po prostu się wycofać z relacji z nią. Tylko wtedy będzie miała powód, żeby uświadomić sobie wartość tego, co właśnie straciła.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Waga

Wagi nie muszą nikomu niczego udowadniać. Jeśli uznają, że wolą dziś odpocząć, a wszystkimi swoimi problemami zająć się dopiero jutro, mają pełne prawo to zrobić. Druga strona powinna wykazać się wtedy wyrozumiałością. Gniew czy irytacja nie będą usprawiedliwione.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony mogą się ośmieszyć, jeśli przesadnie komuś zaufają. Pewna osoba flirtuje z nimi teraz jedynie dla zabawy. Lepiej więc nie obnosić się publicznie ze swoimi uczuciami wobec niej. Ktoś może to zauważyć i rozpuścić plotki, które sprawią Skorpionom ogromną przykrość.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Strzelec

Strzelce nie będą zadowolone ze swojej nowej sytuacji. Zostaną dziś bowiem postawione pod ścianą i przyjdzie im podjąć decyzję pod presją ze strony bliskiej osoby. Lepiej od razu powiedzieć, że im to nie odpowiada. W przeciwnym wypadku w przyszłym miesiącu będą musiały zrobić to niejeden raz.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce mają szansę poznać dziś kogoś nowego. Aby to się jednak stało, muszą ruszyć się z domu i wyjść do ludzi. Siedzenie na kanapie niewiele im da... Jeśli ich marzeniem jest znalezienie nowego partnera, muszą otworzyć się na nowe znajomości. W przeciwnym wypadku będą miały nieustanne wrażenie, że stoją w miejscu.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Wodnik

Wodniki popełnią błąd, jeśli uznają, że mają drugą osobę na wyłączność. Mogą dziś w bolesny sposób się przekonać, jak bardzo się w tym pomyliły. Dowiedzą się, że w rzeczywistości jest ona zupełnie inna, niż twierdzi. W sekrecie prowadzi podwójne życie, o którym wiedzą tylko nieliczni.

Horoskop dzienny miłosny na niedzielę 26 marca 2023 roku - Ryby

Ryby nie powinny dziś liczyć na miłe chwile. Dopadnie je kiepskie samopoczucie, przez co zapragną spędzić czas w samotności i przeczekać. Mogą nawet zauważyć u siebie osłabienie. Najlepiej zrobią, jeśli położą się wcześniej spać i nie będą zbyt wiele oczekiwać od dzisiejszego wieczoru. Jutro będą mogły nadrobić!

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się