,

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

22.03.2023 18:00

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten dzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Baran

Barany będą dziś wyjątkowo podatne na zmiany pogody. Wpadną w kiepski nastrój i irytację. Lepiej więc, by nie przeprowadzały z nikim poważnych rozmów. Może to wywołać kłopoty w relacji i doprowadzić do wielu nieporozumień. Wieczór w samotności dobrze teraz zrobi Baranom. Zyskają dystans do swoich spraw.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Byk

Byki powinny pokazać komuś, jak bardzo go doceniają. Jeśli tego nie zrobią, druga osoba może poczuć się dla nich nieważna. Postanowi się wtedy odsunąć, a nawet dojdzie do wniosku, że czas zacząć się spotykać z innymi osobami. Warto zawalczyć o jej miłość. Może się okazać bratnią duszą.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta popełnią błąd, jeśli dzisiaj kogoś okłamią. Szybko wyjdzie to bowiem na jaw. Nawet jeśli będzie to błahostka, mogą przez to stracić czyjeś zaufanie. Od tej pory nie będzie brał ich słów poważnie. Postanowi dłużej się nie angażować w tę relację. Niedługo zupełnie przestanie się odzywać.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Rak

Raki uświadomią sobie, że ktoś nie dotrzymał danej im obietnicy. Zamiast jednak robić z tego powodu awanturę, powinny wyciągnąć wnioski z tej sytuacji i po cichu się wycofać. Jeśli drugiej osobie na nich zależy, uświadomi sobie własny błąd. W przeciwnym wypadku nie zrobi nic, a wtedy wszystko będzie już jasne.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Lew

Lwy mają szansę nawiązać dziś obiecującą znajomość. Poczują się gotowe, by poznać kogoś nowego, i spróbują swoich sił możliwości w jednej z aplikacji randkowych. Nie pożałują tej decyzji. Spotkają tam osobę, która marzy o stworzeniu szczęśliwego związku. Rozmowa będzie na tyle udana, że obie strony zapragną się ze sobą spotkać.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Panna

Panny nie powinny wpadać we frustrację, kiedy się zorientują, że ktoś zachowuje się wobec nich niedojrzale. Nie warto się tym przejmować. Układ planet wskazuje, że jest to tylko przejściowe - za pewien czas sytuacja zupełnie się zmieni. Warto spokojnie zaczekać, aż druga strona postanowi pójść po rozum do głowy.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Waga

Wagi mogą zwątpić w swoją atrakcyjność, jeśli zostaną dziś przez kogoś źle potraktowane. Za jakiś czas może się jednak okazać, że źle zinterpretowały tę sytuację. Czyjaś pozorna arogancja tak naprawdę wynika z nieśmiałości. Jest wysoce prawdopodobne, że za jakiś czas usłyszą od drugiej osoby szczere przeprosiny.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Skorpion

Skorpiony otrzymają dziś miłosną propozycję, jednak nie powinny od razu na nią odpowiadać. Im bardziej pozostaną niedostępne, tym większe mają szanse, że zawrócą komuś w głowie. Dzięki temu zyskają niezbędną przewagę w tej relacji. Jest im ona potrzebna, bo druga strona lubi grać w ciepło-zimno...

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Strzelec

Strzelce zaczną myśleć o osobie, z którą kiedyś łączyło je coś ważnego. Chociaż może im się wydawać, że nie warto do niej pisać, w rzeczywistości właśnie to powinny zrobić. Nawet krótka rozmowa pomoże im odkryć w sobie cechę, o której zdążyły już zapomnieć. Poczują się tym zainspirowane.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Koziorożec

Koziorożce postanowią trzymać w tajemnicy coś ważnego, co ostatnio wydarzyło się w ich życiu. Nie będą chciały przyznać się drugiej osobie do porażki, ale szybko tego pożałują. Dowie się o wszystkim z innego źródła i będzie jej przykro, że nie okazały jej zaufania. Okaże wsparcie, jednak od tej pory stanie się podejrzliwa.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Wodnik

Wodniki zaczną myśleć o przeprowadzeniu poważnej rozmowy z osobą, na której im zależy. Popełnią błąd, jeśli uznają, że warto to zrobić za pośrednictwem internetu. Niezwykle trudno będzie się wtedy porozumieć. Ten problem nie wystąpi jednak wcale na spotkaniu na żywo. Lepiej więc je dzisiaj zaproponować.

Horoskop dzienny miłosny na czwartek 23 marca 2023 - Ryby

Ryby nie powinny dziś wychodzić z inicjatywą. Jeśli chcą zwrócić na siebie czyjąś uwagę, wystarczy opublikować coś interesujące w sieci. Druga osoba sama wtedy postanowi do nich napisać. Dzięki temu nie będą musiały się obawiać jej odrzucenia i o wiele łatwiej przyjdzie im nawiązanie kontaktu.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się