Obserwuj w Google News

Horoskop celtycki na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

6 min. czytania
11.01.2023 19:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop celtycki na 2023 rok podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w swoim życiu. Poznaj swoje drzewo opiekuńcze i przeczytaj przepowiednię dla siebie.

Horoskop celtycki na 2023 rok
fot. Shutterstock

Horoskop celtycki na 2023 rok da ci wskazówkę, jak postępować w ciągu najbliższych miesięcy. Posługując się mądrością celtyckich druidów - kapłanów i mędrców żyjących kilka wieków przed naszą erą - możesz odpowiednio przygotować się na to, co spotka cię w tym roku. Ten horoskop zawiera w sobie wskazówki na cały rok.

Druidzi żyli w lasach, czcili bóstwa drzew i zwierzęta. Przepowiadali przyszłość i potrafili uzdrawiać dzięki swojemu połączeniu z naturą. Zaobserwowali podobieństwo pomiędzy drzewami a ludźmi i wierzyli, że każdy z nas jest otoczony ich opieką. Twierdzili, że pomagają nam one w codziennym życiu.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2023 rok. Co czeka nas w roku Królika?

Horoskop celtycki na 2023 rok

Horoskop celtycki opiera się na założeniu, że pomiędzy charakterem człowieka a drzewem istnieje pewien związek. W zależności od tego, kiedy się urodziliśmy, jesteśmy przypisani do jednej z 22 charakterystyk. Znajdź swoją datę urodzenia i zobacz, którym drzewem jesteś.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Sosna

Urodzeni 19-29 lutego, 24 sierpnia - 2 września

W tym roku w twoim życiu najważniejsza będzie miłość. Poznasz kogoś, kto zaakceptuje cię dokładnie takim, jakim jesteś. Nie będziesz musiał się zastanawiać, czy możesz zaufać tej osobie - na każdym kroku zacznie ci udowadniać, jak bardzo jej na tobie zależy. Pamiętaj, że kluczem do zbudowania szczęśliwego związku jest przyjaźń.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Oliwka

Urodzeni 23 września (zrównanie jesienne)

Bądź dla siebie bardziej wyrozumiały. W tym roku możesz myśleć o sobie krytycznie, chociaż ludzie w twoim otoczeniu mogą mieć o tobie jak najlepsze zdanie. W chwilach słabości proś swoich przyjaciół o wsparcie, a na pewno ci go udzielą. Unikaj toksycznych osób, bo będą mieć na ciebie bardzo zły wpływ.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Leszczyna

Urodzeni 22-31 marca, 24 września - 3 października

Nie zapominaj o tym, by dążyć do równowagi. Możesz być przesadnie skupiony na pracy i zaniedbać swoje podstawowe potrzeby. Kiedy dopadnie cię zły nastrój, oddaj się swojej największej pasji. Dzięki temu nabierzesz wiary w siebie.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Kasztanowiec

Urodzeni 15-24 maja, 12-21 listopada

Jeśli marzysz o znalezieniu partnera, z którym spędzisz całe życie, zrezygnuj z utrzymywania kontaktów z eks. Ta osoba uniemożliwia ci nawiązanie bliskiej relacji z kimś innym. Nastał czas, by otworzyć się na nową relację. Przestań skupiać się na przeszłości i skoncentruj na tym, co dopiero przed tobą. 

Horoskop celtycki na 2023 rok: Jesion

Urodzeni 25 maja - 3 czerwca, 22 listopada - 1 grudnia

Możesz mieć teraz problemy z podejmowaniem decyzji, bo dopadnie cię zwątpienie. Zamiast prosić innych o radę, skoncentruj się na swoich życiowych celach. Intuicja podpowie ci, co powinno być teraz dla ciebie najważniejsze. Wystarczy, że przestaniesz poddawać się zewnętrznym wpływom.

Redakcja poleca

Horoskop celtycki na 2023 rok: Jarzębina

Urodzeni 1-10 kwietnia, 4-13 października

W tym roku powinieneś zadbać o swoje relacje z najbliższymi. Nie poddawaj się czarnym myślom i zacznij patrzeć w przyszłość z optymizmem. Jeśli nauczysz się wybaczać, twoje życie ułoży się o wiele lepiej niż dotychczas. Zapomnij o żalu i naucz się widzieć w ludziach to, co najlepsze.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Grab

Urodzeni 4-13 czerwca, 2-11 grudnia

Kiedy dopadnie cię nagłe zauroczenie, zastanów się nad tym, czy rzeczywiście masz szansę stworzyć szczęśliwy związek z obiektem swoich westchnień. Może się okazać, że ta osoba jest skoncentrowana tylko na sobie i nie potrafi zaangażować się w żadną relację. Aby uniknąć rozczarowania, przestań żyć fantazjami. Zachowaj zdrowy rozsądek.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Dąb

Urodzeni 21 marca (równonoc wiosenna)

W tym roku przypomnisz sobie o czymś, co kiedyś było dla ciebie ważne. Może to być jedna z twoich pasji albo relacja, która jakiś czas temu się zakończyła. Warto spróbować jeszcze raz - dzięki temu odzyskasz spokój ducha. 

Horoskop celtycki na 2023 rok: Wierzba

Urodzeni 1-10 marca, 3-12 września

Uda ci się teraz znaleźć prawdziwych przyjaciół. Wystarczy, że świadomie zdecydujesz się na to, by ich poszukać. W tym roku warto wyjść z inicjatywą - nie czekaj, aż coś samo się wydarzy. Postaraj się samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Brzoza

Urodzeni 24 czerwca (przesilenie letnie)

Nie czekaj na to, aż potencjalny partner zapragnie z tobą być. Jeśli będzie miał co do tego wątpliwości, oznacza to, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Nie zapominaj o swojej wartości. Pod koniec roku spotkasz bardziej odpowiednią dla siebie osobę.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Cedr

Urodzeni 9-18 lutego, 14-23 sierpnia

Popełnisz ogromny błąd, jeśli zaczniesz się dostosowywać do cudzych oczekiwań. Inni ludzie mogą wtedy całkowicie zawładnąć twoim wolnym czasem. Pod koniec roku będziesz tym wyczerpany. Naucz się stawiać granice i nie dawaj sobą manipulować.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Topola

Urodzeni 4-8 lutego, 5-13 sierpnia

Ktoś może próbować wykorzystać twoje zaufanie. Nie dopuszczaj do siebie zbyt blisko osób, przy których nie czujesz się bezpiecznie. Lepiej zachować ostrożność w relacjach z innymi. Aż do nadejścia jesieni będziesz zdany przede wszystkim na siebie.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Orzech

Urodzeni 21-30 kwietnia, 21 października - 2 listopada

Nie wychodź w tym roku z inicjatywą i zaczekaj, aż inni wystosują zaproszenie. Oszczędzisz sobie w ten sposób wielu rozczarowań. Możesz mieć spore trudności z prawidłową oceną sytuacji i wybierać nieodpowiednich znajomych. Pozwól więc, by przyjaciele sami szukali twojego towarzystwa.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Lipa

Urodzeni 11-20 marca, 13-22 września

Muzyka będzie miała teraz ogromny wpływ na twoje życie. Jeśli lubisz śpiewać albo tańczyć, zacznij to robić w każdej wolnej chwili. Zadbaj też o to, by słuchać takich utworów, które wprawiają cię w dobry nastrój. Wybierz się na koncert - możesz poznać tam kogoś bliskiego.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Klon

Urodzeni 11-20 kwietnia, 14-20 października

Unikaj miłosnych rywalizacji, bo nie uda ci się w nich wygrać. Osoba, z którą masz stworzyć związek, od razu będzie wiedziała, że chce być właśnie z tobą i z nikim innym. Jeśli ktoś chce, byś o niego zabiegał, nie jest dla ciebie odpowiedni.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Jodła

Urodzeni 2-11 stycznia, 5-14 lipca

Pozwól sobie na spełnianie marzeń i nie zastanawiaj się nad tym, co inni o tym myślą. Warto wybrać się w podróż, by eksplorować swoje pasje. Trafisz tam na swoją bratnią duszę, która zmieni twoje życie na lepsze.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Jaśmin

Urodzeni 1-14 maja, 3-11 listopada

Ten rok może być dla ciebie przełomowy, jeśli odrobinę przyłożysz się do pracy. Zmiany w twojej karierze zaczną postępować w okolicach wiosny. Wtedy pojawi się szansa, by się wykazać i udowodnić komuś, że warto z tobą współpracować. Nie lekceważ jej.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Jabłoń

Urodzeni 24 grudnia - 1 stycznia, 25 czerwca - 4 lipca

Popracuj nad relacją z matką lub z ojcem, bo w przeciwnym wypadku trudno będzie ci się odnaleźć w relacjach z ludźmi. Aby móc komuś naprawdę zaufać, musisz przepracować bolesne wspomnienia. Możesz skorzystać z pomocy swoich bliskich.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Figa (Śliwa)

Urodzeni 14-23 czerwca, 12-22 grudnia

Uważaj na nieprzemyślane wydatki, bo mogą wpędzić cię w kłopoty. Unikaj też pożyczania innym pieniędzy - nigdy ich nie odzyskasz. Nadchodzący rok wymaga od ciebie umiejętności oszczędzania i myślenia o konsekwencji swoich działań. Nie pozwalaj sobie na szaleństwa.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Cyprys

Urodzeni 25 stycznia - 3 lutego, 26 lipca - 4 sierpnia

Nie podejmuj decyzji o ślubie przed nadejściem lata, bo nie dojdzie on do skutku. Lepiej zaczekać z planowaniem wspólnej przyszłości i po prostu lepiej się poznać. Jeśli drugiej osobie na tobie zależy, nie będzie okazywała niecierpliwości. 

Horoskop celtycki na 2023 rok: Buk

Urodzeni 23 grudnia (przesilenie zimowe)

W twoim życiu może być ktoś, kto od dawna składa obietnice bez pokrycia. Nie łudź się, że w przyszłości coś się w tej sprawie zmieni. Kiedy postanowisz zerwać tę znajomość, poczujesz się o wiele lżej. Uświadomisz sobie wtedy, że zasługujesz na więcej.

Horoskop celtycki na 2023 rok: Wiąz

Urodzeni 12-24 stycznia, 15-25 lipca

Przestań rozpamiętywać swoje dawne porażki - one dzisiaj nie mają znaczenia. Ludzie dostrzegają w tobie zalety, a także chcą spędzać z tobą czas. W tym roku możesz zapomnieć o kompleksach i zacząć cieszyć się życiem. Warto się o to postarać.

Zobacz także: Horoskop anielski na 2023 rok. Jakie rady mają dla ciebie aniołowie?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!