Obserwuj w Google News

Horoskop anielski na 2023 rok. Jakie rady mają dla ciebie aniołowie?

3 min. czytania
02.11.2022 12:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop anielski to horoskop na cały rok. Podpowie ci, jak postępować w 2023 roku, żeby osiągnąć szczęście i uniknąć cierpienia. Aniołowie, którzy cię wspierają, pomogą ci się przygotować na nadchodzące miesiące.

Horoskop anielski na 2023 rok
fot. Shutterstock

Horoskop anielski zawiera w sobie rady i przestrogi dla poszczególnych znaków zodiaku. Pomoże ci wybrać dla siebie odpowiednią drogę na następne miesiące.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2023 rok. Co czeka nas w roku Królika?

Horoskop anielski na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na cały rok podpowie ci, jak postępować w ciągu kilku nadchodzących miesięcy. Jakie rady mają aniołowie dla twojego znaku zodiaku w 2023 roku? Co pomoże ci przeżyć nadchodzący czas w szczęściu i bez bólu? Oto wskazówki dla ciebie.

Horoskop anielski na 2023 rok - Baran

Barany nie odzyskają swojego byłego partnera. Niezależnie od tego, jak bardzo będą się o to starać, ich pragnienie się nie spełni. Jest im pisany ktoś inny. Im szybciej to zaakceptują, tym większe zyskają szanse na poznanie tej osoby. 

Horoskop anielski na 2023 rok - Byk

Byki zaczną często myśleć o osobie, którą poznały podczas ubiegłorocznych wakacji. Zamiast się zastanawiać, czy ona też jest nimi zainteresowana, powinny bez wahania nawiązać kontakt. Ta relacja będzie tak udana, że poczują się szczęśliwe jak nigdy w życiu.

Horoskop anielski na 2023 rok - Bliźnięta

Bliźnięta powinny uważać na fałszywych przyjaciół. Może się okazać, że bliska osoba pragnie odbić im partnera. Jeśli nie będą czujne, czeka je ogromne rozczarowanie. Odkryją, że były okłamywane przez wiele miesięcy, a ktoś z premedytacją wykorzystał ich naiwność. 

Horoskop anielski na 2023 rok - Rak

Raki muszą w tym roku unikać miłosnych rywalizacji. Nie będą miały szczęścia - za każdym razem skończą się one przegraną. Osoba, z którą stworzą związek, nie będzie miała potrzeby się zastanawiać, kogo powinna wybrać. Od razu zrozumie, kto jest jej przeznaczeniem.

Redakcja poleca

Horoskop anielski na 2023 rok - Lew

Lwy nareszcie zrozumieją, na jak wiele je stać. Przestaną się ograniczać i odważnie sięgną po swoje marzenia. Jeszcze przed nadejściem wiosny uświadomią sobie, że mogą zmienić wszystko, co do tej pory je unieszczęśliwiało. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie im znaleźć miłość swojego życia. 

Horoskop anielski na 2023 rok - Panna

Panny nie powinny postrzegać samych siebie tak krytycznie, jak w ubiegłym roku. Najwyższy czas docenić swoje osiągnięcia i zacząć myśleć z wdzięcznością o tym, co im się do tej pory przydarzyło. To sprawi, że przykre wspomnienia zostaną zastąpione nowymi, cudownymi doświadczeniami. 

Horoskop anielski na 2023 rok - Waga

Wagi powinny popracować nad swoją relacją z rodziną. Nierozwiązane konflikty będą wywierały wpływ na ich życie osobiste. Stworzenie szczęśliwego związku partnerskiego okaże się niemożliwe, jeśli nie wybaczą komuś doznanych krzywd. Czas pożegnać się z przeszłością i rozpocząć nowy etap.

Horoskop anielski na 2023 rok - Skorpion

Skorpiony będą miały szansę na awans albo zmianę pracy. Wystarczy, że uwierzą w siebie, a w ich życiu nagle zaczną dziać się cuda. W lipcu albo w sierpniu pojawi się okazja, by całkowicie odmienić swój los. Od tej pory Skorpiony nie będą już musiały martwić się o swoją sytuację finansową. 

Horoskop anielski na 2023 rok - Strzelec

Strzelce zapomną o przeszłości i zaczną cieszyć się życiem. Jeśli chcą, by ten stan trwał jak najdłużej, powinny unikać towarzystwa pesymistów. W ich otoczeniu pojawią się toksyczne osoby, które mogą wywierać na nie zły wpływ. Lepiej od razu postawić im wyraźne granice. 

Horoskop anielski na 2023 rok - Koziorożec

Koziorożce trafią w tym roku na prawdziwych przyjaciół. Niezależnie od tego, jak będą o sobie myśleć, ktoś postanowi zaakceptować je dokładnie takimi, jakimi są. Dzięki temu przypomną sobie o swoich największych zaletach i nabiorą pewności siebie. 

Horoskop anielski na 2023 rok - Wodnik

Wodniki zapragną odzyskać kontakt z osobą, którą zraniły kilka miesięcy temu. Jeśli jednak nie znajdą w sobie odwagi, by ją przeprosić i wyjaśnić to, co się wcześniej wydarzyło, tylko pogorszą sytuację. Zanim postanowią się odezwać, powinny się głęboko zastanowić, co chcą powiedzieć.

Horoskop anielski na 2023 rok - Ryby

Ryby czeka wiele miłych niespodzianek. W tym roku trudno będzie im cokolwiek zaplanować, bo życie na każdym kroku zacznie je zaskakiwać. Warto przyjąć otwartą postawę i z ciekawością przyglądać się temu, co niosą kolejne dni. Dzięki temu Ryby będą mogły się przekonać, że wszechświat im sprzyja.

Zobacz także: Horoskop finansowy na 2023 rok - pieniądze, praca, kariera. Przekonaj się, co cię czeka

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!