Obserwuj w Google News

Horoskop andrzejkowy 2023 - wróżba dla każdego znaku zodiaku. Co przyniesie ci nadchodzący rok?

4 min. czytania
29.11.2023 09:23
Zareaguj Reakcja

Wróżby andrzejkowe z czasów PRL-u mają swój urok, ale dziś mało kto traktuje je poważnie. Prognoza astrologiczna na nadchodzące miesiące jest o wiele dokładniejsza, bo opiera się na obliczeniach związanych z układem planet. Horoskop andrzejkowy na koniec 2023 roku pozwala nam się przygotować na to, co nas czeka. Poznaj wróżbę dla swojego znaku i sprawdź, czy Nowy Rok będzie dla ciebie szczęśliwy.

Horoskop andrzejkowy - wróżba dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Andrzejki to święto wróżb i ostatnia okazja do zabawy przed adwentem. W nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię imienin Andrzeja, możemy samodzielnie poszukać odpowiedzi na pytanie, co czeka nas w przyszłości. Lanie wosku, wróżenie z karteczek, układanie butów - to wszystko ma jeden cel. Dzięki temu mamy okazję sprawdzić, jak zapowiada się nadchodzący rok.

Tradycja wróżenia sobie na Andrzejki była szczególnie popularna w czasach PRL-u. Organizowano wtedy koncerty i potańcówki, a wróżby andrzejkowe traktowano niezwykle poważnie. Horoskopy, karty tarota czy wyrocznie znali tylko nieliczni. Dziś, za sprawą internetu, możemy poznać swoją wróżbę na 2024 rok bez wychodzenia z domu. Astrologowie układają prognozy dla każdego znaku zodiaku. Jaki jest twój horoskop andrzejkowy? Przekonaj się sam.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop andrzejkowy 2023 - wróżba dla każdego znaku zodiaku. Co przyniesie ci nadchodzący rok? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na Andrzejki stanowi pierwszą zapowiedź tego, pod jakim hasłem upłynie nam nadchodzący 2024 rok. Kogo czeka podróż, kto zmieni pracę, a kto się zakocha? Oto przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop na Andrzejki - Baran

Barany stracą przyjaciół, jeśli będą myślały tylko o sobie. Nie wolno im w tym roku zignorować problemów kogoś bliskiego, bo zostaną oskarżone o nieczułość. Co więcej, może się okazać, że w towarzystwie szybko rozniosą się plotki... Wizerunek Baranów ucierpi, jeśli kilka osób naraz zarzuci im brak empatii.

Horoskop na Andrzejki - Byk

Byki mają szansę na miłość, ale pod warunkiem, że będą w stanie się na nią otworzyć. Przeznaczenie czeka tuż za rogiem, jednak na razie brakuje mu śmiałości... Czas przygotować się na to spotkanie i porzucić wszystkie negatywne przekonania związane z przeszłością. Wspomnienia nie mają żadnego wpływu na to, co dzieje się tu i teraz.

Horoskop na Andrzejki - Bliźnięta

Bliźnięta najwięcej zyskają dzięki samodyscyplinie. Warto pomyśleć o stawianych sobie celach życiowych i powiedzieć: "Daję sobie pół roku". Jeśli Bliźnięta utrzymają ten styl myślenia, każdego dnia będą wykonywać krok w kierunku swoich marzeń. Nieświadomie wyrobią nawyki, które zaprowadzą je na szczyt.

Horoskop na Andrzejki - Rak

Raki zyskają nowy punkt widzenia. Nawet jeśli jeszcze do niedawna odczuwały wątpliwości i nie potrafiły zdecydować, jaka ma być ich przyszłość, teraz przestaną się wahać. Zrozumieją, co jest dla nich naprawdę ważne. Odkąd odpowiedzą sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcą, wszystko stanie się dla nich oczywiste.

Redakcja poleca

Horoskop na Andrzejki - Lew

Lwy powinny pamiętać, że kreatywność w naszym codziennym życiu nie może być w żaden sposób wymuszana. Wręcz przeciwnie - ten proces polega na poddaniu się własnej intuicji i podążaniu za nią. Jeśli więc będą próbowały robić coś na siłę, by spełnić oczekiwania ludzi wokół, zmarnują czas. W głębi serca doskonale wiedzą, czym mają się teraz zajmować.

Horoskop na Andrzejki - Panna

Panny mogą w tym roku wiele zmienić w swoim wyglądzie. Kluczem do tego okaże się dbanie o zdrowie - rzucenie nałogów, przejście na zdrową dietę, uregulowanie godzin snu. Kiedy wprowadzą do codziennej rutyny ćwiczenia fizyczne, będą zaskoczone efektami. Odmłodnieją o kilka lat!

Horoskop na Andrzejki - Waga

Wagi zyskają nowego wielbiciela, który zrobi wiele, by zawrócić im w głowie. Pod żadnym pozorem nie powinny mu jednak ufać. Odkryją, że to oszust i manipulant. Jeśli dopuszczą go blisko siebie, stracą panowanie nad własnym życiem.

Horoskop na Andrzejki - Skorpion

Skorpiony będą podróżować po świecie. Najwięcej radości przyniesie im wyjazd we wrześniu lub w październiku. Niedługo przed swoimi urodzinami poznają wtedy ludzi, którzy zmienią ich życie. Dzięki nim zapomną o przykrych zdarzeniach z przeszłości i zaczną wierzyć w swoje marzenia. Pośród tych osób może być bowiem ktoś, z kim połączy je wielka miłość...

Horoskop na Andrzejki - Strzelec

Strzelce czeka niespodziewana zmiana w życiu zawodowym. Początkowo będzie im się wydawało, że jest ona niemal jak kara i zaczną się buntować. Z biegiem czasu odkryją jednak, że właśnie ten nagły zwrot w karierze zapewni im największy sukces. Ludzie mogą im zazdrościć tego, co im się przytrafiło.

Horoskop na Andrzejki - Koziorożec

Koziorożce będą w tym roku pracować z tematem zdrady. Mogą przyłapać kogoś na dwulicowości albo odkryć, że partner flirtuje z innymi osobami. W niektórych przypadkach zorientują się, że to ich przyjaciele postępują niezgodnie z kodeksem moralnym... Jeśli jednak same od dłuższego czasu trzymały coś podobnego w ukryciu, w nadchodzącym roku z pewnością zostaną na tym przyłapane.

Horoskop na Andrzejki - Wodnik

Wodniki czeka dobry rok, jeśli będą szczere w rozmowach z ludźmi. Każde kłamstwo obróci się jednak przeciwko nim, na dodatek w taki sposób, że może wywołać prawdziwą katastrofę. Nawet oszukiwanie kogoś w dobrej wierze okaże się bardzo złym pomysłem. We wszystkich przypadkach zostanie uznane za formę manipulacji, a to kiepsko się skończy...

Horoskop na Andrzejki - Ryby

Ryby muszą być gotowe na trudne pożegnanie. Czas zamknąć drzwi za pewnym etapem swojego życia, który już nigdy do nich nie powróci. Ich zadaniem jest spoglądać w przyszłość i zachować otwartość umysłu. Dzięki niej przyciągną do siebie nowe sytuacje, a także wartościowe znajomości. Jeśli jednak coś było dla nich toksyczne, muszą zostawić to za sobą. Nie wolno oglądać się za siebie.

Nie przegap
Karty tarota
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock