Zamknij

Faceci spod tych znaków zodiaku nie nadają się do związku. Ta 6 to najgorszy wybór!

18.08.2020 08:52

Niektórzy faceci po prostu nie nadają się do związku. Okazuje się, że tych 6 znaków zodiaku to zawsze zły wybór. 

Kobieta i mężczyzna pokłóceni na tle zachodzącego słońca
fot. Shutterstock

Znaki zodiaku nie tylko wskazują naszą datę urodzenia, czy charakter. Okazuje się, że mogą świadczyć także o tym, jakimi jesteśmy partnerami. Okazuje się, że mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku zupełnie nie nadają się do długotrwałego związku, w tym do małżeństwa. Jeżeli zatem marzysz o pięknej, prawdziwej i długotrwałej relacji, facetów spod tych sześciu znaków zodiaku lepiej unikaj jak ognia. Oni po prostu nie nadają się do tego typu związków! 

Zobacz także: Kobiety wskazały, jacy faceci są idealnymi mężami. Nie uwierzycie, co ma znaczenie!

Faceci spod tych znaków zodiaku nie nadają się do związku

Niektórzy faceci po prostu duszą się, gdy są długo w związku. Jeszcze inni uciekają gdzie pieprz rośnie, gdy tylko robi się poważnie. Sprawdź, jakie to znaki zodiaku!

1. Byk

Byk ma bardzo twardy charakter. To sprawia, że w związku potrafi być zaborczy i wręcz uniemożliwia normalne funkcjonowanie drugiej osobie. To sprawia, że relacja z nim zakrawa wręcz o patologię. Będzie wykorzystywał cię psychicznie, dopóki sama nie przerwiesz tej więzi.

2. Lew

Lew lubi dominować. Ma bardzo silny charakter i jest władczy, przez co będzie ci kazał "chodzić jak w zegarku". Jeżeli coś pójdzie nie po jego myśli lub zaczniesz przerzucać na niego obowiązki, zrobi ci karczemną awanturę. A nakręcić potrafi się jak nikt inny.

3. Waga

Waga jest przyjaznym znakiem zodiaku, ale do czasu. Jest skryta i bardzo trudno wyczuć jej uczucia. A gdy tego nie zrobisz, może poczuć się urażony tym, że go nie rozumiesz. Sam jednak nie otworzy się przed tobą na tyle, żeby ci w tym pomóc. Tym samym błędne koło się zamyka.

4. Skorpion

Skorpion jest typem spod ciemnej gwiazdy, zwłaszcza, jeżeli chodzi o związki. Jest bowiem... niewierny! Jeżeli zatem nie chcesz stresować się tym, co robi twój mąż i wiesz, że jesteś typem zazdrośnicy - partner spod tego znaku nie jest dla ciebie dobrym wyborem. 

5. Strzelec

Strzelec bardzo szybko nudzi się związkiem. Dlatego też będzie szukał emocji gdzie indziej. On też może sprawić, że nieustannie będziesz czuła ukłucie zazdrości. No chyba, że sprawisz, że jakimś cudem nie znudzi się tobą. Ale wówczas musisz naprawdę stawać na głowie, żeby go zadowolić.

6. Wodnik 

Wodnik nie wie nic na temat udanych relacji. Swoje potrzeby stawia ponad innych. Zawsze znajdzie czas na swoje zainteresowania, a gdy ma go za mało - będzie wyładowywał się na partnerce, że go ogranicza. W dodatku bywa zaborczy i bardzo wymagający, co często odbija się na jego "ukochanej". 

Zobacz także: Chcesz sprawdzić, czy facet jest ci wierny? Wystarczy zadać mu 3 proste pytania

Jaki znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?  

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?