Zamknij

5 najgorszych eks według znaków zodiaku. Rozstanie z nimi boli najbardziej

31.12.2019 11:08

Nie każdy z nas dobrze radzi sobie z rozstaniem. Niektórzy potrafią naprawdę mścić się na swoich byłych. Zobacz, który znak zodiaku jest najgorszym eks!

Dziewczyna na czarno w ciemnych okularach
fot. Shutterstock

Rozstania bywają trudne. Większość ludzi w takiej sytuacji musi swoje przecierpieć i poczekać, aż czas wyleczy rany. Nie każdy znak zodiaku daje jednak po sobie poznać, że coś mu jest, a niektórzy wręcz uwielbiają się mścić za rozstanie. To oznacza, że zrobią wszystko, żeby uprzykrzyć życie swojemu byłemu partnerowi. Okazuje się, że to, jakim jesteś eks, ma wiele wspólnego z twoim znakiem zodiaku. Oto 5 najgorszych byłych partnerów według horoskopu. Z nimi rozstania bolą najbardziej!

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Znaki zodiaku najgorsze po rozstaniu

Niektórzy cierpią po rozstaniu, a inni po prostu wariują. Te znaki zodiaku zdecydowanie należą do tej drugiej grupy.

Byk

Byk to prawdziwy uparciuch! Zdarza się, że nie przyjmuje rozstania do wiadomości. Nawet, jeżeli jasno mu to zakomunikujesz, on może mieć wrażenie, że nic się nie dzieje i będzie zachowywał się jak do tej pory. Warto w takiej sytuacji zaserwować mu terapię szokową. Być może dopiero krzykiem uda się doprowadzić do tego, żeby zrozumiał, że to naprawdę koniec. 

Rak

Choć wydawać się może, że Rak jest najłagodniejszym znakiem zodiaku, potrafi wpaść w skrywany obłęd. Choć nie będzie histeryzował i awanturował się, zdecydowanie jest mocno przewrażliwiony. W związku z tym można go przyłapać na śledzeniu byłego partnera. Może być to stalkowanie na Facebooku lub wystawanie pod jego domem. Właśnie w taki sposób przeżywa rozstanie.  

Zobacz także: Ranking najlepszych kochanków według znaków zodiaku. Będziecie zaskoczeni!  

Lew

Lew aż ryczy z emocji. Jeżeli ktoś z nim zerwał, zdecydowanie da mu odczuć, co stracił. Nie da po sobie poznać, że go boli. Wręcz przeciwnie, będzie pokazywać, jaki jest szczęśliwy, że w końcu odzyskał wolność. Do tego stopnia będzie się przechwalał, że jako jego eks zdecydowanie będzie chciał pozbyć się go z powierzchni ziemi. Otworzysz szafę, a tam szczęśliwy Lew. 

Skorpion 

Skorpion lubi popadać w histerię. Będzie chodził za tobą i użalał się, wypytując, jak mogłeś się z nim rozstać. Zrywając ze Skorpionem, warto uzbroić się w ogromne złoża cierpliwości i przede wszystkim znaleźć dobre wyjaśnienie. Bez tłumaczenia zdecydowanie nie obejdzie się w tym przypadku.

Ryby

Wrażliwe Ryby nigdy nie wybaczą ci, gdy je zranisz. Musisz zatem wziąć pod uwagę, że w tym przypadku przyjaźń po rozstaniu nie wchodzi w grę. Nawet, jeżeli jakimś cudem uda wam się zachować pozytywne relacje, nigdy nie możesz wiedzieć, kiedy nadejdą gromy. Ryby są pamiętliwe i mściwe, w najmniej odpowiednim momencie wytkną ci sprawy z przeszłości.

Zobacz także: Baba Wanga przepowiedziała, co stanie się w 2020 roku. Tego nikt się nie spodziewał!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?