Obserwuj w Google News

Horoskop na Boże Ciało. Co wydarzy się w długi weekend w życiu poszczególnych znaków zodiaku?

4 min. czytania
07.06.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Długi weekend czerwcowy to dla wielu z nas wyczekiwana data. Pogoda dopisuje, więc Polacy myślą o spędzaniu czasu na łonie natury. Niektórzy wybiorą się na wycieczkę, inni zorganizują grilla, a będą i tacy, którzy zaproszą kogoś na romantyczny wieczór... Co czeka poszczególne znaki zodiaku? Oto horoskop na Boże Ciało.

Horoskop na Boże Ciało
fot. Shutterstock

Boże Ciało w 2023 roku wypada 8 czerwca. Wiele osób postanowiło wziąć sobie wolne w piątek i cieszyć się długim weekendem. Nawet ci, którzy nie skorzystali z takiej możliwości, będą mieli krótkie wakacje od pracy. To doskonała okazja do tego, by spotkać się z bliskimi i naładować baterie. Wenus w Lwie wspiera nasze podboje miłosne, ale jednocześnie wywołuje napięcie w relacjach towarzyskich i skłania do rywalizacji...

Kto będzie miał teraz uśmiech na twarzy, a kto zepsuje atmosferę czerwcowego grilla? Oto przepowiednia na długi weekend czerwcowy.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop na Boże Ciało. Co wydarzy się w długi weekend w życiu poszczególnych znaków zodiaku?

Horoskop na początek czerwca 2023 roku nie zawiera w sobie zbyt wielu przestróg przed burzliwymi zdarzeniami. Sytuacja na niebie jest stabilna - silny wpływ na nasze samopoczucie wywiera głównie Wenus w ognistym znaku. To jednak wystarczy, by sporo namieszać w naszym życiu. Będą nami kierować pasja, namiętność i zazdrość.

Spotkania towarzyskie podczas długiego weekendu mogą okazać się dość pikantne. Pod wpływem Wenus w Lwie niemal każdy zapragnie zwrócić na siebie uwagę i błyszczeć. Tylko zodiakalne Lwy - paradoksalnie - będą próbowały ukryć się w cieniu. Nic to jednak nie da, bo będą przyciągać płeć przeciwną jak magnes. Pozostałe znaki zapragną odznaczać się taką samą pewnością siebie. Nie wszystkie jednak będą wiedziały, w jaki sposób o nią zawalczyć. Niektórzy mogą więc zachowywać się krzykliwie i agresywnie...

Legendarna duma Lwa udzieli się każdemu z nas, przez co łatwo będzie o kłótnie i chwile nieprzyjemnej ciszy. Ktoś może nie odzywać się do nas przez kilka godzin, bo obrazi się o coś nieistotnego. Z drugiej jednak strony wiele osób wpadnie w doskonały humor i zacznie cieszyć się wszystkim jak dziecko. Niejedna osoba z powodzeniem zawalczy o to, na czym jej zależy.

Które znaki zodiaku czeka najlepszy czas? Oto horoskop na Boże Ciało.

Redakcja poleca

Horoskop na Boże Ciało - Baran

Barany nie będą musiały się starać, by zwrócić na siebie uwagę. Jednak w niektórych przypadkach może się to okazać niezbyt przyjemne... W ich życiu pojawi się natarczywy adorator, przed którym nie uwolnią się przez wiele następnych miesięcy. Nie warto dawać komuś nadziei, jeśli szanse na związek są nikłe...

Horoskop na Boże Ciało - Byk

Byki poprawią sobie humor doskonałym obiadem w dobrym towarzystwie. Będzie to okazja do przeprowadzenia rozmowy, na jaką miały ochotę od dawna. Pod koniec dnia dojdą do wniosku, że ich sprawy układają się dokładnie tak, jak powinny. Nabiorą dzięki temu nadziei na przyszłość.

Horoskop na Boże Ciało - Bliźnięta

Bliźnięta czeka niespodziewana konfrontacja z osobą, której nie miały wcale ochoty zobaczyć. Towarzyskie wyjście może się wtedy zamienić w katastrofę, bo nie będą przygotowane na tę interakcję. Powiedzą przez to coś, czego będą później żałować. Wywoła to nieprzyjemne plotki.

Horoskop na Boże Ciało - Rak

Raki muszą uważać na kontakty z eks. Ich była miłość może teraz dążyć do odnowienia kontaktu, ale będzie jej w głowie tylko jedno... Niezależnie od tego, jakie zacznie składać obietnice, nie warto jej ufać. Wszystko, co teraz powie, z biegiem czasu okaże się manipulacją.

Horoskop na Boże Ciało - Lew

Lwy zaczną powoli dostrzegać, jak bardzo podobają się teraz płci przeciwnej. Mogą jednak wcale nie mieć ochoty na randki, przez co nawet nie przyjdzie im do głowy, by wychodzić z inicjatywą. Ich horoskop wskazuje, że to najlepsza strategia na nadchodzący czas. Powinny nie robić... absolutnie nic. Wtedy będą miały największe powodzenie.

Horoskop na Boże Ciało - Panna

Panny, które w ostatnim czasie spotkało nagłe i nieprzewidziane rozczarowanie, mogą być teraz odrobinę zgorzkniałe. Jeśli tego po sobie nie pokażą, szybko poczują się lepiej dzięki obecności życzliwych ludzi. Nie warto jednak być osobą, która psuje wszystkim nastrój i ciągle narzeka. Panny powinny się otworzyć na nowe możliwości.

Horoskop na Boże Ciało - Waga

Wagi będą miały wiele tematów do przemyśleń. Niezależnie od tego, czy spędzą nadchodzące dni w samotności, czy jednak wyjdą do znajomych, niejeden raz wpadną w głęboką refleksję. W najbliższym czasie mogą uświadomić sobie wiele ważnych rzeczy. Dzięki temu w przyszłości unikną popełniania tych samych błędów.

Horoskop na Boże Ciało - Skorpion

Skorpiony powinny w porę ugryźć się w język, jeśli nie chcą wywołać konfliktu. Mogą mieć teraz wyraźną tendencję do kontrolowania ludzi w swoim otoczeniu, a na dodatek zaczną wyrażać swoje emocje w irracjonalny sposób. Ktoś wytknie im brak zdrowego rozsądku, a nawet logiki. Lepiej więc nad sobą panować.

Horoskop na Boże Ciało - Strzelec

Strzelce mogą zauważyć, jak bardzo są zmęczone. Chociaż więc zacznie je kusić perspektywa wyjścia do ludzi, najlepiej zrobią, kiedy odrobinę odpoczną. Jeśli spędzą czwartek w domu, nabiorą siły na weekend. Wtedy w ich życiu pojawi się bardzo ciekawa okazja.

Horoskop na Boże Ciało - Koziorożec

Koziorożce powinny odezwać się do dawno niewidzianych przyjaciół i spędzić z nimi czas. Nawet jeśli będzie to tylko kilka godzin, naładują baterie i z łatwością zapomną o wszystkich swoich problemach. Któregoś wieczoru pewna osoba postanowi je umyślnie zirytować. One jednak wcale się tym nie przejmą. 

Horoskop na Boże Ciało - Wodnik

Wodniki zamkną się w sobie i nie będą chciały się nikomu zwierzać. Jest pewne zmartwienie, które od kilku tygodni nie daje im spokoju. Jeśli wiąże się ono z wyrzutami sumienia, teraz pojawi się okazja do przeprowadzenia szczerej rozmowy. Wodniki nie powinny tchórzyć. Kiedy się wycofają, dadzą drugiej osobie do zrozumienia, że im nie zależy.

Horoskop na Boże Ciało - Ryby

Ryby powinny zadbać o swój dobry nastrój i spędzić czas na łonie natury. Kiedy zostaną w mieście, wpadną w irytację. Wszystko zacznie wyprowadzać je z równowagi, przez co łatwo będzie im stracić panowanie nad sobą. Jeśli jednak wybiorą się na krótki spacer do lasu, do parku lub na łąkę, szybko odzyskają dobry humor.

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]