Obserwuj w Google News

Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

2 min. czytania
23.02.2021 14:52
Zareaguj Reakcja

Oto dwa najbardziej dyskryminowane znaki zodiaku. Ludzie uciekają od nich gdzie pieprz rośnie.

Smutna kobieta
fot. Shutterstock

Kiedy nowo poznana osoba słyszy, że ktoś jest Bliźniakiem lub Skorpionem, może nie mieć ochoty na nawiązywanie znajomości. Znana astrolożka wyjaśnia, dlaczego tak jest.

Zobacz także: Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Najbardziej nielubiane znaki zodiaku

Jak podaje portal Papilot.pl, Bliźnięta i Skorpion to dwa najbardziej dyskryminowane znaki zodiaku. Są skreślane już na starcie - nikt nie chce spędzać z nimi czasu.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta często są posądzane o skłonność do popadania w paranoję. Wyobrażają sobie rzeczy i zdarzenia, które nie istnieją. Bywają też przesadnie dramatyczne i konfliktowe. Mogą zrobić awanturę o coś, co nigdy nie miało miejsca.

Skorpion

Skorpiony wywołują niechęć, bo mają mroczną i obsesyjną osobowość. Ludzie boją się ich emocjonalnej natury. Osoby spod tego znaku chcą wszystko kontrolować, są zaborcze i nie szanują prywatności swoich bliskich.

Bliźnięta i Skorpion - dlaczego nikt ich nie lubi?

Jak wyjaśnia astrolożka Scarlett Woodford w rozmowie z popsugar.co.uk, Skorpiony i Bliźnięta wywołują u innych przerażenie:

Bliźnięta i Skorpiony są nieco dyskryminowane w porównaniu z innymi znakami. Dzieje się tak przez wzgląd na związane z nimi stereotypy. O wielu znakach można powiedzieć, że mają łagodne usposobienie, są ugodowe i spokojne. W porównaniu z nimi Bliźnięta i Skorpiony wywołują zupełnie inne wrażenie - wydają się niezwykle ekstremalne. Często gdy mówią o swoich znakach zodiaku, inni wydają się szczerze przerażeni i spodziewają się, że ich rozmówcy zaraz zrobią coś szalonego.

Też tak uważacie?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!