Zamknij

Bierzesz ślub w 2023 roku? Uważaj, jeśli masz ten znak zodiaku

25.01.2023 13:58

Te znaki zodiaku w 2023 roku mogą zostać porzucone niedługo przed ślubem. Druga osoba postanowi zrezygnować ze starań o wspólną przyszłość.

Młoda para
fot. Shutterstock

Znaki zodiaku, które planują ślub w 2023 roku, powinny zachować czujność. Nie wszystkie wesela się odbędą - jak wskazuje horoskop miłosny na ten rok, niektórzy mogą stracić partnera.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Ślub w 2023 roku - horoskop miłosny

Nie wszystkie znaki zodiaku marzą o małżeństwie. Niektóre wcale nie spieszą się z tym, by powiedzieć sakramentalne "tak". Inni z kolei nie mają ku temu okazji - układ planet jest niesprzyjający, przez co ich związki miłosne muszą borykać się z problemami. Baran, Bliźniak i Rak mogą w tym roku niespodziewanie zerwać zaręczyny.

Te znaki zodiaku w 2023 roku mogą zostać porzucone niedługo przed ślubem

Baran

Jeśli Barany zaczną mieć wątpliwości w sprawie tego, czy ukochana osoba rzeczywiście jest gotowa na ślub, powinny zapytać ją o to wprost. Ich intuicja będzie miała słuszność. Lepiej więc od razu rozważyć tę kwestię z partnerem, zamiast czekać na to, aż ucieknie sprzed ołtarza. Wtedy może być już za późno na przekonywanie go, by zmienił zdanie.

Bliźnięta

Bliźnięta mogą doznać szoku. Chociaż bowiem będą pewne, że nikt nie dowiedział się o ich niewinnym skoku w bok, partner odkryje bolesną prawdę niedługo przed ślubem. Wtedy może się okazać, że jego zdaniem było to poważne przewinienie. Odmówi dyskusji na temat przyszłości relacji - postanowi odejść bez słowa i nigdy więcej nie obejrzy się za siebie.

Rak

Zodiakalne Raki będą musiały zrozumieć, że chociaż kierowanie się emocjami czasem dodaje relacji romantyzmu, równocześnie stanowi obciążenie dla drugiej strony. Jeśli ich partner woli zdrowy rozsądek, poczuje się zbytnio zmęczony ich zachowaniem. Może nawet kilka razy powiedzieć, że ze wszystkim przesadzają i dramatyzują. Poszuka kogoś, z kim będzie się czuł spokojniej.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.