5 lutego to najlepszy dzień w roku na wizytę u fryzjera. "Magia dla włosów"

31.01.2023 09:21

Pełnia Księżyca w Lwie 5 lutego 2023 roku to zjawisko, które wywiera dobroczynny wpływ na nasze włosy. Warto wtedy wykonać magiczny rytuał. Poprawi nasz wygląd na wiele następnych miesięcy.

Wizyta u fryzjera
fot. Shutterstock

Śnieżny Księżyc może okazać się dla trudnym czasem dla naszych relacji. Nadchodząca pełnia im zaszkodzi - według horoskopu dla wszystkich znaków zodiaku będziemy wtedy dość niespokojni i skłonni do konfrontacji. Astrologowie sugerują, by na kilka dni wycofać się z życia towarzyskiego.

Jeśli skupimy się na własnych przyjemnościach, naładujemy baterie i zyskamy dobry nastrój. Jak możemy teraz zadbać o siebie? Wizyta u fryzjera będzie najlepszym rozwiązaniem. Pełnia w Lwie to idealny czas w roku na to, by obciąć włosy albo wybrać się na upiększający zabieg.

Zobacz także: Te znaki zodiaku znienawidzą 2023 rok. Będzie najgorszym okresem w ich życiu

Pełnia Księżyca w Lwie 5 lutego 2023 roku - horoskop

Astrolożka Liliana w rozmowie z Radiem ZET zdradziła, jak możemy wykorzystać dla siebie energię nadchodzącej pełni Księżyca. Warto pamiętać o tym, że zjawisko to występuje na tle gwiazdozbioru Lwa. To znak zodiaku, który wyróżnia się bujnymi i zdrowymi włosami.

Jeśli postanowimy teraz ściąć swoje kosmyki, szybko odrosną i będą wzmocnione. Mamy też szansę na dobranie nowej fryzury, która okaże się idealnie dopasowana do kształtu twarzy i naszej osobowości. Nasze włosy przez kilka dni będą też szczególnie podatne na zabiegi pielęgnacyjne.

5 lutego to najlepszy dzień w roku na wizytę u fryzjera. "Magia dla włosów"

Horoskop na nadchodzące dni wskazuje, że niezależnie od tego, czy myślimy o zmianie koloru włosów, nowej fryzurze czy obcięciu końcówek i wzmocnieniu struktury naszych kosmyków, nasze intencje się zrealizują. Marzenia o puszystych, falujących, szybko odrastających włosach mogą się teraz spełnić. O wiele łatwiej będzie nam też dobrać odpowiednie cięcie, które doda nam atrakcyjności.

Pełnia w Lwie to doskonały moment na to, by zadbać o fryzurę. Energia tego zjawiska jest jak magia dla naszych włosów - zdradziła astrolożka Liliana.

To świetny czas na wizytę u fryzjera albo domowe spa - wykonane teraz zabiegi przyniosą upragniony efekt. Warto poświęcić chwilę na zrobienie wcierki albo olejowanie włosów. Dzięki temu nabiorą blasku i objętości.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.