Obserwuj w Google News

Nie wiedziała, jakie imię wybrać dla dziecka. Zdecydował... jej pies

2 min. czytania
07.02.2023 09:41
Zareaguj Reakcja

Pozwoliła psu wybrać imię dla swojej córki, ponieważ nie mogła się na żadne zdecydować. Jej nagranie skradło serca internautów.

Pies
fot. TikTok

Wybór imienia dla dziecka to niezwykle ważna decyzja. Aby ułatwić sobie to zadanie, niektórzy rodzice radzą się przyjaciół czy najbliższej rodziny lub szukają inspiracji w różnych poradnikach i na forach parentingowych. Są też i tacy, którzy wybierają dość niestandardowe rozwiązania. Jedna z tiktokerek, o której napisał portal thesun.co.uk, przy wyborze imienia dla córki zdała się na… swojego psa.

Redakcja poleca

Pies wybrał imię dla jej córki

Pewna użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak dokonała wyboru imienia dla swojej córki. Kobieta wpadła na dość nietypowy pomysł. Nie mogła zdecydować się na jedno spośród trzech imion: Emma, Oliwa i Rachel. Ostatecznie w rozwiązaniu dylematu pomógł jej ukochany pies – Bentley.

Tiktokerka napisała imiona na trzech oddzielnych piłeczkach tenisowych, a następnie wrzuciła je do kapelusza. Następnie pozwoliła wybrać swojemu czworonożnemu przyjacielowi jedną z nich. Pupilowi najbardziej przypadła do gustu piłeczka z imieniem Rachel i takie ostatecznie otrzymała córka kobiety.

Zobacz także:  Stresujesz się? Twój pies potrafi to “wywąchać”!

Internauci: "Najsłodsza rzecz na świecie":

Młoda mama zażartowała pod nagraniem, że wszystkim poleca taką metodę wyboru imienia dla dziecka. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautów:

Wygląda na bardzo dumnego ze swojej „młodszej siostry”. Czuję, że będą najlepszymi przyjaciółmi na całe życie.
 
Płaczę, bo nie dość, że byłam jego fanką od samego początku, to jeszcze wybrał najlepsze imię dla dziewczynki.
 
Rachel pokocha historię o tym, jak pewnego dnia wybrano jej imię.
 

Tiktokerka pokazała również inne filmy ze swoim psem w roli głównej. Widać, że jej pupil jest niezwykle przywiązany do nowego członka rodziny i nie odstępuje dziewczynki na krok:

Zobacz także: Ten błąd popełniamy często podczas szkolenia psa. Sprawdź, czego dotyczy

RadioZet.pl/thesun.co.uk