Obserwuj w Google News

Zdradziła, ile zarabia na napiwkach w restauracji. Tiktokerzy nie ukrywają zachwytu

2 min. czytania
09.12.2022 10:34
Zareaguj Reakcja

Młoda kobieta z USA na co dzień pracuje w restauracji Hooters. Nie zawsze może liczyć na wysokie napiwki, jednak pewnego dnia udało jej się zarobić wyjątkowo dużo pieniędzy. Swoim szczęściem pochwaliła się na TikToku.

Kobieta pracująca w restuaracji
fot. Shutterstock/tiktok.com/@miinyara

Praca w branży gastronomicznej zwykle kojarzy się ze sporym wysiłkiem fizycznym i niewysokimi zarobkami. Z tego powodu w wielu zagranicznych krajach duże znaczenie odrywają napiwki. Okazuje się, że w niektórych restauracjach można liczyć na naprawdę imponującą sumę pieniędzy. Przekonała się o tym Minyara ze Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także:  Burger Drwala - do kiedy Kanapka Drwala będzie w ofercie McDonald's 2022/23? [DATA, CENA]

Zdradziła, ile zarobiła na napiwkach w restauracji

Minyara pracuje w jednej z najbardziej znanych restauracji w USA. Czynności, które wykonuje, często wiążą się z dużym wysiłkiem - kobieta nie tylko musi mieć siłę fizyczną, ale również dobrze się prezentować i być miła dla gości. Okazuje się, że na co dzień w jej życiu bardzo dużą rolę odgrywają napiwki.

Redakcja poleca

Jako kelnerka w restauracji Hooters często może liczyć na naprawdę sporą sumę pieniędzy. Ostatnio zarobiła tak dużo, że aż pochwaliła się tym na TikToku. 

W filmie, który umieściła w sieci, zaznaczyła, że jest szczęśliwa, bo została doceniona przez stałych klientów - w przeliczeniu na złotówki otrzymała od nich prawie 135 zł. 

Obsłużyłam tych samych mężczyzn, co tydzień temu. Dali mi 30 dolarów napiwku - opowiadała kobieta, pokazując przy tym paragon na kwotę 116 dolarów.

Szybko dowiadujemy się, że na tym się nie skończyło. Tego samego wieczora w Hooters pojawiła się osoba, która zostawiła jej aż 100 dolarów, czyli około 450 zł. 

Filmik kelnerki podbił TikToka

Kobieta, która podzieliła się pozytywnym faktem związanym z jej pracą, wzbudziła spore zainteresowanie internautów. Wiele osób było w szoku, że jako kelnerka zarabia aż tak dużo i zaznaczyło, że pójdzie w jej ślady.

Chcę być taka jak ty.
 
Chyba zacznę pracować tam po szkole.
 
Dobra robota.

Minyara ostatecznie w jeden wieczór na samych napiwkach zarobiła ponad 700 dolarów. Kobieta często podkreśla, że jest wdzięczna za swoją pracę, zaś jej pozytywna energia jest inspiracją dla innych. 

RadioZET.pl/o2.pl