Obserwuj w Google News

Kawa na abonament w Żabce. Takiej nowości nikt się nie spodziewał

2 min. czytania
03.11.2022 08:02
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele kawy na pewno nie pogardzą nowym rozwiązaniem, na które zdecydowała się Żabka. Od teraz klienci skorzystają ze specjalnego abonamentu i zaoszczędzą na ulubionym napoju.

Kawa na wynos
fot. Shutterstock

Abonament kojarzy się głównie z sieciami komórkowymi i serwisami streamingowymi. Okazuje się jednak, że wcale tak być nie musi. Pewna marka spożywcza wpadła na pomysł, który spodoba się wszystkim kawoszom. Teraz w Żabce będzie można zapłacić z góry za picie ulubionego kofeinowego napoju.

Zobacz także:  Wegański bekon ze skórki banana. Ten przepis jest hitem TikToka

Kawa na abonament w Żabce

Popularne sklepy często wpadają na nowe pomysły związane z promocjami. Te mają zachęcić nas do zakupów i przyciągnąć jeszcze większą liczbę osób do danej marki. Sieć Żabka poinformowała właśnie, że wprowadza tzw. abonament na kawę, który pozwoli niektórym zaoszczędzić.

To coś idealnego dla osób, które nie lubią spożywać kawy w domu i wolą sięgnąć po nią na mieście. Niestety tego typu rozwiązanie jest dość kosztowne. Z tego powodu szczególnie warto będzie skorzystać ze wspomnianej nowości. 

Redakcja poleca

Mowa o usłudze subskrypcyjnej Żabki. Okazuje się, że wystarczy zapłacić tam 50 zł i można odbierać kawę codziennie. Do wyboru mamy czarną, białą, flat white, cappuccino i espresso. Jeśli znudzą wam się te warianty, macie do wyboru jeszcze gorącą czekoladę.

Jak skorzystać z abonamentu na kawę?

Klienci, którzy chcą załapać się na nową usługę, muszą posiadać aplikację sklepu i zarejestrować tam własne konto. To właśnie na nim zobaczymy zakładkę o nazwie "subskrypcje".

Wystarczy wybrać opcję "kawonament" i zapłacić wymaganą kwotę. Klient, który będzie chodził po kawę codziennie przez miesiąc, wliczając w to niedziele i święta, zapłaci za jedną około 1,61 zł. 

Żabka zaznacza, że oferta dotyczy wszystkich rozmiarów napojów. Dodatkowo każdy w trakcie jednego okresu rozliczeniowego może skorzystać z dodatkowego gratisu i odebrać jeszcze jedną dowolną kawę 200 ml lub muffina. 

Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Wolicie kawę parzoną w domu czy tę serwowaną przez Żabkę?