Obserwuj w Google News

W twoim domu jest pełno torebek na zakupy? Sprawdź, jak zrobić z nimi porządek

1 min. czytania
04.02.2022 13:39
Zareaguj Reakcja

Chętnie sięgasz po triki z TikToka? Poznaj ten łatwy sposób na szybkie złożenie torebek na zakupy.

Torba na zakupy
fot. Shutterstock

TikTok to prawdziwa skarbnica różnych porad dotyczących prowadzenia domu. Dzięki nim sprzątanie staje się znacznie szybsze i łatwiejsze. Warto zapoznać się z filmem jednej z tiktokerek, która pokazuje, jak szybko złożyć zwykłą torbę na zakupy. Możesz być pewny, że ten trik stanie się twoim ulubionym.

Redakcja poleca

Triki z TikToka: jak szybko złożyć torbę na zakupy?

Jeżeli twój dom jest pełen różnych toreb na zakupy i nie wiesz, co z nimi zrobić, obejrzyj ten film z TikToka. Od tej pory w szafce, w której przechowujesz tego typu akcesoria, zawsze będzie panował porządek.

Tiktokerka najpierw składa torbę na dwie części, a następnie chwyta przeciwległe brzegi materiału i nakłada je na siebie. Lewy dolny róg zawija w kształt trójkąta i na koniec przekłada przez niego uchwyt torby. Zobaczcie, jak to zrobić krok po kroku.

Zobacz także: Sprzątanie domu to dobry sposób na zabicie czasu. O czym należy pamiętać?

Gdzie przechowywać torby na zakupy?

Przechowywanie toreb na zakupy w jednym miejscu zapobiegnie tworzeniu się bałaganu. Najlepiej trzymać je w specjalnie przeznaczonym do tego pojemniku. Możesz również wygospodarować na nie trochę miejsca w swojej kuchni. Pomocne będą także różne organizery. Warto przeczepić je na drzwiach szafy w przedpokoju, dzięki czemu wychodząc na zakupy, zawsze będziesz pamiętał o zabraniu torebki.