Obserwuj w Google News

Biedronka sprzedaje akcesoria na balkon i taras. Kupisz je za grosze

2 min. czytania
17.04.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

W nowej gazetce Biedronki pojawiły się dekoracje, które można wykorzystać do aranżacji balkonu czy tarasu. Co znajdziemy w ofercie popularnego dyskontu?

Balkon
fot. Shutterstock

Wiosna zajrzała nie tylko do naszych domów, ale i dyskontów. Wiele sieci sklepów wzbogaciło swoje oferty o różne sezonowe artykuły. Jeżeli rozglądasz się za dekoracjami na balkon lub taras, zapoznaj się z nową ofertą Biedronki. Popularna sieć sklepów przygotowała mnóstwo ciekawych propozycji. Wśród nich znajdziemy nie tylko donice na kwiaty, ale również inne artykuły, które pomogą nam stworzyć idealną przestrzeń do wiosennego relaksu.

Redakcja poleca

Stylowe donice w Biedronce

Nowa oferta dyskontu obejmuje m.in. szeroki wybór doniczek na kwiaty utrzymane w różnym stylu. Unikalną ozdobą naszego balkonu mogą być m.in. wiszące, plecione donice w kształcie stożka lub misy o średnicy 30 cm. Takie produkty dostępne są w cenie 29,99 zł.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Do stworzenia pięknego zielonego zakątka możemy wykorzystać też stylową donicę na nóżkach (poj. 9,8 l) albo doniczkę z systemem nawadniającym (poj. 17 l). Ciekawie prezentuje się również ogród wertykalny o wymiarach 19,5x14,5x29 cm dostępny w zestawie z nożyczkami do ziół. Te akcesoria kosztują 24,99 zł za sztukę lub zestaw. Tanio kupimy również doniczkę balkonową o wysokości 43 cm. Jej cena wynosi 54,90 zł.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl
biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Zobacz także: Czym osłonić balkon - proste sposoby na odrobinę prywatności

Inne wiosenne nowości w Biedronce

Warto przyjrzeć się także innym nowościom w Biedronce. Wśród artykułów znalazły się również wygodne meble. Przykładowo rattanowy fotel można kupić za jedyne 79,90 zł. W ofercie dyskontu pojawiły się również komfortowe modele z poduszkami w cenie 149 zł oraz 179 zł, które umilą nam relaks na świeżym powietrzu. Ze wszystkimi artykułami można zapoznać się na stronie internetowej sklepu.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl
biedronka.pl
fot. biedronka.pl
biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Zobacz także: Aranżacja tarasu - z czego go zrobić, jak zadaszyć?