Obserwuj w Google News

Biedronka sprzedaje akcesoria dla czworonogów. Kupisz je za grosze

2 min. czytania
26.09.2023 14:14
Zareaguj Reakcja

Jesteś właścicielem psa lub kota? W najnowszej gazetce Biedronki pojawiło się wiele artykułów, które mogą ci się przydać w opiece nad czworonogiem. Najtańsze z nich można kupić już za niecałe 10 zł. Zobaczcie, jakie artykuły obejmuje oferta dyskontu.

Oferta dla czworonogów w Biedronce
fot. Sjhutterstock

W środę 4.10 obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji Biedronka przygotowała specjalną ofertę z myślą o naszych pupilach. Od czwartku 28 września w sklepach tej sieci będzie można kupić wiele przydatnych akcesoriów dla psów i kotów. To dobra okazja, aby sprawić niespodziankę swojemu czworonożnemu przyjacielowi.

Oferta jest zróżnicowana i obejmuje wiele artykułów, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zadbać o naszych ulubieńców. Wśród nowości znajdziemy m.in. nie tylko szeroki wybór zabawek, ale też akcesoria do pielęgnacji czy ubranka dla czworonogów. Ceny produktów zaczynają się już od 9,99 zł.

Redakcja poleca

Oferta dla czworonogów w Biedronce. Te artykuły kupisz za grosze

Nowa gazetka Biedronki obejmuje m.in. różne akcesoria pielęgnacyjne. Przykładowo zestaw trzech grzebieni czy rękawicę do pielęgnacji sierści można kupić za jedyne 9,99 zł. Warto zwrócić uwagę także na inne artykuły ułatwiające opiekę nad zwierzęciem, jak smycze, miski na pokarm i wodę czy wygodne legowiska dostępne w różnych wzorach i kolorach.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Jeżeli twojego pupila wręcz rozpiera energia, z pewnością ucieszą go nowe zabawki, dzięki którym będzie mógł aktywnie spędzać czas. W ofercie znajdziemy m.in. szarpaki i piszczałki dla psa. Nie brakuje też akcesoriów stworzonych z myślą o kotach, jak wędki, drapaki czy piłeczki z efektem dźwiękowym, które można kupić za jedyne 19,99 zł.

Zobacz także: Jej kot zaginął w 2012 roku. Po 11 latach wrócił do domu. "Nadal jestem w szoku"

Inne nowości w Biedronce

W jesienne dni warto zadbać w większym stopniu o zdrowie swojego pupila. Pomóc mogą nam w tym różne ubranka dla psa, które skutecznie ochronią  go przed zmienną pogodą. W nowej ofercie Biedronki można znaleźć szeroki wybór takich akcesoriów w różnych rozmiarach i kolorach. Ich ceny zaczynają się od 29,99 zł. Z całą gamą produktów można zapoznać się na stronie internetowej dyskontu.

Nie przegap
pies
5 Zobacz galerię
fot. shutterstock_Olena Yakobchuk