Obserwuj w Google News

Biedronka sprzedaje akcesoria dla czworonogów. Kupisz je za grosze

2 min. czytania
14.02.2023 10:14
Zareaguj Reakcja

W nowej gazetce popularnego dyskontu pojawiły się akcesoria ułatwiające opiekę nad czworonogiem. W dodatku kosztują naprawdę niewiele.

koty
fot. Shutterstock

Opieka nad kotem czy psem obejmuje wiele różnych kwestii. Powinniśmy zapewnić naszemu pupilowi nie tylko odpowiednie miejsce do wypoczynku, ale również zadbać o jego pielęgnację czy różne formy aktywności. Wszystko to ułatwią nam odpowiednie akcesoria. Wiele przydatnych artykułów dla zwierząt znajdziemy w najnowszej ofercie Biedronki. Będą one dostępne w sklepach od czwartku 16 lutego do 1 marca lub wyczerpania zapasów.

Redakcja poleca

Akcesoria dla czworonogów w Biedronce

Nowa oferta Biedronki z pewnością zainteresuje właścicieli czworonogów. W atrakcyjnej cenie znajdziemy m.in. drapak lub hamak dla kota. Do wyboru mamy różne modele. Ich cena wynosi 79,90 zł. Tanio możemy kupić także akcesoria przydatne do pielęgnacji pupila. Za te artykuły zapłacimy z kolei tylko 12,99 zł.

Zabawa odgrywa ważną rolę w rozwoju naszych czworonożnych przyjaciół. Poprawia ich zdolności motoryczne oraz dostarcza im wiele radości. Popularny dyskont nie zapomniał również o tej ważnej kwestii opieki nad pupilem i przygotował szeroki wybór zabawek dla czworonogów w cenie 12,99 lub 15,99 za zestaw lub sztukę.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Zobacz także: Jak odczytać zachowanie kota? Sprawdź, co mówi jego mowa ciała

Nowości w Biedronce

Nowa gazetka Biedronki obejmuje znacznie więcej nowości. Wśród propozycji znajdziemy także różne artykuły do domu, w tym akcesoria kuchenne. To również okazja, aby wyposażyć swoją sypialnię w stylowe dodatki, m.in. komplety pościeli z bawełny dostępne w różnych wzorach i rozmiarach w cenie 69,90 zł.

Zobacz także: Każda para powinna mieć pupila. Zwierzątko domowe poprawia relacje w związku