Obserwuj w Google News

Jak szybko złożyć dziecięce ubrania? Wypróbuj ten sposób

2 min. czytania
24.08.2022 13:42
Zareaguj Reakcja

W jaki sposób składać dziecięce ubrania? Sięgnij po ten szybki i łatwy trik z TikToka.

Dziecięce ubranka
fot. Shutterstock

Odpowiednia organizacja szafy czy komody w pokoju dziecięcym nie jest najłatwiejszym zadaniem, o czym pewnie wielu rodziców mogło przekonać się nieraz. Trzeba bowiem tak rozplanować całą przestrzeń, aby znaleźć w niej odpowiednio dużo miejsca zarówno na ubranka, jak i inne niezbędne akcesoria. W takim przypadku warto wypróbować ten trik jednej z tiktokerek. Pokazuje ona, jak szybko złożyć niemowlęce śpiochy, dzięki czemu zawsze będą w idealnym porządku.

Redakcja poleca

Triki z TikToka: jak składać dziecięce ubranka?

Jeżeli chcesz szybko zapanować nad bałaganem w szafie z dziecięcymi ubrankami, sięgnij po ten prosty trik z TikToka. Dzięki niemu ich złożenie zajmie ci dosłownie chwilę.

Na początek tiktokerka kładzie jeden rękaw śpiochów na drugim. Następnie chwyta za nogawki i przeciąga je do góry. Ubranko składa na pół i potem zawija je dwukrotnie. Na koniec złożone śpiochy chowa do organizera. Zobaczcie, jakie to łatwe.

Zobacz także: Jak szybko złożyć skarpetki, aby zaoszczędzić trochę miejsca w komodzie? Oto łatwy sposób

Domowe porady: jak dbać o ubranka niemowlęce?

Zanim zabierzemy się za pranie dziecięcych ubrań, należy je wcześniej posegregować, biorąc pod uwagę ich kolor oraz rodzaj tkaniny, z jakiej są wykonane. Poza tym warto przewrócić je na lewą stronę. Dzięki temu unikniemy ich przypadkowego zaciągnięcia.

Ubranka, w tym również te dopiero zakupione, najlepiej prać w wysokiej temperaturze, aby pozbyć się z nich wszelkich drobnoustrojów. Ponadto należy stosować łagodne środki przeznaczone do prania dziecięcej odzieży, które nie spowodują podrażnienia skóry.

Zobacz także: Jak składać koszulki - do szuflady, do walizki. Proste sposoby