Obserwuj w Google News

Sieć znanych restauracji upada. Tej kuchni już nie spróbujesz

2 min. czytania
30.11.2022 09:04
Zareaguj Reakcja

Co jakiś czas rynek obiegają informacje o tym, że jakaś marka kończy działalność i nie będzie już nigdy oferować swoich usług. Teraz taka sytuacja dotyczy polskiej restauracji Mr Hamburger. Klienci znali jej kuchnię od lat.

Jedzenie z restauracji
fot. Shutterstock

Jesteś fanem kuchni typu fast food w polskim wydaniu? Jeśli tak, mamy dla ciebie przykrą informację. Rynek gastronomiczny pożegna jedną ze znanych sieci Mr Hamburger. Zarząd firmy ogłosił upadłość 29 listopada. 

Zobacz także:  Dodaj do rosołu te składniki. Będzie smakował nieziemsko

Znana restauracja zniknie z rynku

Informacje dotyczące tego, że jakaś znana firma musi zakończyć działalność, nigdy nie należą do miłych. Za każdym razem oznacza to, że fani danej sieci będą zawiedzeni. 

Redakcja poleca

W najbliższym czasie pożegnamy polską markę Mr Hamburger, która istniała u nas od 1990 roku. Okazuje się, że przez problemy finansowe nie jest ona w stanie już dalej funkcjonować.

Do tej pory wszelkie próby ratowania biznesu kończyły się niepowodzeniem. To skutkowało przymusem zamykania wybranych lokali i generowało kolejne problemy.

Przyczyną tragicznej sytuacji Mr Hamburger w dużej mierze jest pandemia koronawirusa. Każdy lockdown oznaczał dla firmy straty nie do odrobienia. We wniosku o upadłość to właśnie na to sieć zwracała największą uwagę.

To tej kuchni już nie spróbujemy 

W restauracjach Mr Hamburger od lat serwowano popularne dania związane z kuchnią fast food inspirowaną amerykańskim stylem. Te punkty gastronomiczne często można spotkać w galeriach handlowych.

W menu dostępne są zestawy z różnymi rodzajami hamburgerów oraz przekąski typu frytki, krążki cebulowe, twistery czy nuggetsy. Pomimo że mówimy o przysmakach, które można znaleźć u konkurencji, wiele osób właśnie do tej sieci było przywiązanych od lat. Będziecie tęsknić za kultowymi lokalami?