Obserwuj w Google News

Lidlomix wraca do Lidla. Z okazji świąt kupimy go o 300 zł taniej

2 min. czytania
07.12.2022 12:46
Zareaguj Reakcja

Lidl zapowiedział sprzedaż kultowego robota kuchennego. Już za kilka dni do oferty sieci trafi wielki konkurent Thermomixa. Tylko w wybrane dni będzie można go kupić aż o 300 zł taniej. Taki produkt to świetny pomysł na prezent. 

Lidl
fot. Shutterstock

Przygotowanie potraw kuchennych jest twoją pasją, ale brakuje ci odpowiedniego sprzętu, by robić je szybciej? Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem sprzętu, który ułatwia gotowanie, możesz wziąć pod uwagę produkt oferowany w Lidlu. Sieć już za kilka dni ruszy ze sprzedażą kultowego Lidlomixa. 

Zobacz także: Posmaruj garnek tym produktem. Kipiące mleko nie będzie już problemem

Lidlomix w promocji Lidla

Od czasu do czasu do Lidla trafia kultowy konkurent Thermomixa. Mowa o wielofunkcyjnym urządzeniu kuchennym, które zastępuje wiele praktycznych gadżetów. Zwykle cena takiego produktu jest bardzo wysoka, tym razem można jednak załapać się na zniżkę.

Redakcja poleca

Akcja promocyjna rozpocznie się 12 grudnia. To wtedy klienci będą mogli nabyć w dyskoncie Lidlomixa Monsieur Cuisine Smart od Silver Crest. To urządzenie o mocy 1200 W, które od lat wzbudza duże zainteresowanie na rynku.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Lidl postanowił obniżyć cenę wspomnianego urządzenia. Okazuje się, że aż do 18 grudnia będzie można go kupić o 300 zł taniej.

Regularna cena Lidlomixa wynosi 2499 zł, ale po obniżce zapłacimy za niego 2199 zł. Sieć zwraca uwagę, że sprzęt dostępny będzie również online - można go zamawiać za pośrednictwem strony lidl.pl.

Robot kuchenny Lidllomix w gazetce Lidla
fot. gazetka promocyjna Lidl

Za co klienci cenią Lidlomixa?

Za każdym razem, gdy Lidlomix trafia na półki dyskontu, w kolejkach ustawiają się po niego tłumy. Wszystko dzięki atrakcyjnej cenie. Warto zwrócić uwagę, że konkurencyjne urządzenia dostępne na rynku kosztują zwykle prawie 5000 zł. 

Za zaletę Lidlomixa uznawana jest jego szeroka wielofunkcyjność. Ten robot kuchenny potrafi m.in. gotować, podsmażać, ugniatać, mieszać, siekać, mielić i rozdrabniać. Posiada też praktyczny kolorowy ekran, a ponadto można połączyć go z Wi-Fi. Dla wielu osób taki sprzęt jest ważnym urządzeniem domowym, które działa przez lata.