Obserwuj w Google News

Pokazał psu noworodka. Zwierzę oszalało na jego widok

2 min. czytania
20.02.2023 12:54
Zareaguj Reakcja

Mężczyzna opublikował w sieci nagranie, które pokazuje reakcję jego psa na pojawienie się noworodka w domu. Film wywołał duże poruszenie wśród internautów.

Pies
fot. TikTok.com

Pierwsze dni noworodka w domu to ogromna zmiana nie tylko dla rodziców, ale również naszych czworonożnych przyjaciół. Pojawienie się nowego członka rodziny to dla nich nadzwyczajna sytuacja, z którą nie zawsze potrafią sobie początkowo poradzić. Niektóre zwierzęta bywają w tym przypadku nieufne i zachowują dystans. Są też i takie, które nie kryją z tego powodu swojej radości. Portal Wirtualna Polska dotarł do nagrania jednego z internautów, który pokazał, jak na obecność noworodka w domu zareagował jego ukochany pies.

Redakcja poleca

Wzruszające nagranie hitem w sieci

Wspomniany influencer prowadzi na Instagramie konto o nazwie hdbrosriley. Mężczyzna pokazuje na nim swojego ukochanego czworonoga. Ośmioletni pies Riley rasy golden retriever doskonale odnajduje się w roli gwiazdy social mediów i może się pochwalić sporym gronem fanów. Jego instagramowe konto obserwuje już bowiem aż 178 tysięcy osób.

Na opublikowanym filmie możemy zobaczyć mężczyznę trzymającego na rękach swojego nowo narodzonego synka. Towarzystwa dotrzymuje im oczywiście pies Riley. Z opisu pod nagraniem możemy się dowiedzieć, że jest to pierwsze spotkanie pupila z noworodkiem. Widać, że zwierzę jest niezwykle podekscytowane obecnością nowego członka rodziny i wita go niezwykle energicznie:

Zobacz także: Ten błąd popełniamy często podczas szkolenia psa. Sprawdź, czego dotyczy 

Internauci komentują

Film opublikowany przez influencera doczekał się wielu reakcji internautów. Nagranie poruszyło część z nich:

Początek pięknej przyjaźni.
 
To sprawia, że moje serce topnieje.
 
Cudnie szczęśliwa rodzina w komplecie.
 
Mogłabym to oglądać tysiąc razy! To jest tak piękne!
 

Wśród komentarzy pojawiły się też jednak głosy krytyki:

(…) Narażanie życia noworodków dla uroczego filmu nie jest tego warte. Ich układ odpornościowy nie jest jeszcze stabilny, aby poradzić sobie z tymi wszystkimi zarazkami i infekcjami pochodzącymi z pyszczka psa.

Na profilu mężczyzny można znaleźć znacznie więcej filmów i zdjęć, na których pokazuje wyjątkową więź między swoim dzieckiem a czworonożnym przyjacielem. Pies nie odstępuje malucha na krok, wiernie towarzysząc mu w różnych sytuacjach:

Zobacz także: Jak pies okazuje miłość? 5 sposobów czworonogów na wyrażenie swoich uczuć 

RadioZET.pl/wiadomosci.wp.pl