Obserwuj w Google News

Pojemniki na żywność z Biedronki przydadzą ci się na drugie śniadanie. Kosztują tylko 17,99 zł

2 min. czytania
23.08.2022 10:04
Zareaguj Reakcja

W najnowszej gazetce Biedronki pojawiła się oferta pojemników na żywność, które mogą przydać się w pracy lub w szkole. Zobaczcie, jak się prezentują.

Lunchbox
fot. Shutterstock

Pojemniki na żywność to niezwykle praktyczne akcesoria kuchenne. Możesz zapakować do nich kanapki, owoce oraz inne ulubione przekąski, które sprawdzą się jako szybki posiłek w pracy lub w podróży. Warto przygotować w nich również pyszne drugie śniadanie dla swoich maluchów, które już wkrótce rozpoczną nowy rok szkolny. Teraz takie artykuły można znaleźć w sieci sklepów Biedronka. W dodatku są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Redakcja poleca

Trendy 2022: pojemniki na żywność w Biedronce

Dostępne w Biedronce pojemniki na żywność to akcesoria, które warto mieć w swojej kuchni. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że można je myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Do wyboru mamy praktyczny kubek z pokrywką oraz dwa zamykane pojemniki o pojemności 1,3 l i 975 ml. Cena akcesoriów wynosi tylko 17,99 zł za sztukę. Oferta obowiązuje do 7 września br. albo do wyczerpania zapasów.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Zobacz także: Najlepsze kolory do kuchni - jakie wybrać?

Trendy 2022: inne akcesoria kuchenne w Biedronce

Nowa oferta Biedronki obejmuje również inne ciekawe artykuły do kuchni. Warto zwrócić uwagę na zestaw sztućców kuchennych ze stali nierdzewnej w cenie 24,99 zł.

Najmłodszym z pewnością spodobają się natomiast bidony i butelki termiczne z bajkowymi motywami. Takie akcesoria mogą okazać się przydatne dla dzieci w szkole lub podczas klasowych wycieczek. Można je kupić za jedyne 39,99 zł.

Zobacz także: Salon z kuchnią – jak go urządzić? Najciekawsze pomysły i aranżacje