Obserwuj w Google News

Pies chciał wejść do pubu. To nagranie jest hitem internetu

2 min. czytania
05.06.2023 15:19
Zareaguj Reakcja

Media społecznościowe obiegło zabawne nagranie. Widać na nim psa, który usilnie próbuje wejść do pubu. Właścicielka zwierzaka natomiast stara się odwieźć go od tego pomysłu, co - jak się okazuje - wcale nie było takie proste...

Pies chciał wejść do pubu. To nagranie jest hitem internetu
fot. youtube.com/@DogtoothMedia

Zwierzęta często zachowują się w zabawny dla nas sposób. Tak też było i w tym przypadku. Kate Torney spacerowała ze swoim psem po centrum Exeter w Wielkiej Brytanii. Kiedy mijali pub sportowy "The Stand Off", czworonóg zapragnął... wejść do środka.

Redakcja poleca

Pies chciał wejść do pubu. Właścicielka nie mogła sobie z nim poradzić

Grenson to 7-letni airedale terrier. Przedstawiciele tej rasy mierzą przeważnie 56-61 cm i ważą około 15-25 kg. To bardzo inteligentne i energiczne psy. Mają przyjacielskie usposobienie, zawsze są skore do zabawy, a ponadto łatwo uczą się nowych rzeczy.

Na nagraniu, które obiegło media społecznościowe, widać Grensona ze swoją opiekunką Kate przed pubem "The Stand Off". Najwidoczniej lokal przypadł zwierzakowi do gustu, ponieważ ten nie odstępował drzwi. Gdy Torney chciała iść dalej, terrier stawiał wyraźny opór. W pewnym momencie nawet położył się na ziemi. Zrobił to kilkukrotnie.

Kobieta próbowała podnieść pupila, jednak bezskutecznie. Finalnie Kate złapała Grensona w pasie i zabrała go spod lokalu. Cała "walka" ze zwierzakiem trwała niemal dwie minuty.

Zobacz także:  Przygarnęła psa ze schroniska. Niesamowite, co zrobił w drodze do domu

Oglądaj

Kate twierdzi, że terriera najprawdopodobniej skusiły dobre zapachy - podaje portal mirror.co.uk. Kobieta zapewnia, że zwierzę nigdy nie było w pubie "The Stand Off". Wiele osób żartuje więc, że pies zapewne "ujawnił prawdziwy cel spacerów partnera Torney".

- O ile mi wiadomo, nigdy (Grenson - przyp. red) nie był w tym pubie. Gdyby mój mąż potajemnie zabierał go do pubu, byłoby to dość zabawne, ale nie. Prawdopodobnie więc po prostu pomyślał: "To urocze miejsce z miłą atmosferą i mnóstwem dobrych zapachów" - powiedziała Kate.

To nagranie jest hitem internetu

Nagranie z Grensonem w roli głównej błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Pracownicy lokalu planują teraz skontaktować się z Kate. W zamian za reklamę chcą zaoferować kobiecie oraz jej pupilowi darmowy posiłek.

Zobacz także:  Nagrała swojego sąsiada. Ten widok poruszył internautów. "Bardzo wzruszające"

Kot
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/mirror.co.uk