Obserwuj w Google News

Osoby o tych imionach tworzą najszczęśliwsze małżeństwa. Los sprzyja im w znalezieniu miłości

2 min. czytania
30.10.2023 17:00
Zareaguj Reakcja

Osoby, które posiadają te imiona, mają największe szczęście w miłości. Ich małżeństwa są udane i trwają dziesiątki lat.

Osoby, które posiadają te imiona, mają największe szczęście w miłości
fot. Shutterstock

Znalezienie prawdziwej miłości nie jest prostym zadaniem. Często popełniamy błędy, wybieramy nieodpowiednich partnerów albo obdarzamy uczuciem kogoś, kto nie jest w stanie tego odwzajemnić. Są jednak tacy ludzie, którzy mają ogromne szczęście - miłość przychodzi do nich sama. Osoby o tych imionach tworzą najbardziej udane małżeństwa, które nigdy się nie rozpadają.

Osoby o tych imionach tworzą najszczęśliwsze małżeństwa

Właściciele tych imion są prawdziwymi wybrańcami losu. Wielka miłość jest im pisana. Nie muszą dokonywać trudnych miłosnych wyborów, bowiem ukochana osoba pojawia się na ich życiowej ścieżce w takich okolicznościach, że od razu wiadomo, że to właśnie z nią warto przejść przez życie.

Redakcja poleca

Osoby o tych imionach mają największe szczęście w miłości

Właściciele tych imion tworzą małżeństwa, które nigdy się nie rozpadają:

Agnieszka. Nie spieszy się z wyborem partnera i nigdy się nie niecierpliwi. Poznaje wielu mężczyzn, ale jeśli nie widzi w kimś miłości swojego życia, ze spokojem prowadzi dalsze poszukiwania. Podświadomie wyczuwa, że posiada bratnią duszę, z którą łączy ją silne porozumienie. Gdy wreszcie poznaje swojego ukochanego, od razu wie, że spotkała przyszłego męża.

Karolina. Potrafi dobrze dobrać sobie partnera. Z biegiem czasu staje się on jej najlepszym przyjacielem i zawsze może na niego liczyć. Ma szczególne szczęście, jeśli chodzi o znalezienie ojca dla swoich dzieci. Często bywa spełnioną matką i dostaje od życia wszystko, czego potrzebowała.

Paweł. Jego małżeństwo zaczyna się od przyjaźni. Ma pełne zaufanie do partnerki i może powiedzieć jej wszystko. Czuje się rozumiany w każdej sytuacji, dzięki czemu nie boi się konfrontacji i wie, jak rozwiązywać problemy. Jest zakochany w swojej żonie do końca życia.

Dominik. Wiąże się z kobietą, która rozumie go bez słów. Już podczas pierwszych spotkań z nią zauważa, że na randce panuje szczególna atmosfera - taka, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczył. To wyjątkowe uczucie nie opuszcza go przez wiele lat. Wie, że spotkanie żony było jego przeznaczeniem.

Mężczyźni o tych imionach to najgorsi mężowie
8 Zobacz galerię
fot. Shutterstock