Obserwuj w Google News

Ma dopiero 4 lata, a już pije kawę. Internauci krytykują na TikToku jego mamę

2 min. czytania
19.10.2022 10:36
Zareaguj Reakcja

Pewna kobieta podzieliła się na TikToku dziwnym upodobaniem syna. Chłopak ma dopiero 4-lata i bardzo lubi kawę. To, że dziecko ochoczo sięga po taki napój, zdecydowanie nie spodobało się internautom. Matce oberwało się za nieodpowiedzialne zachowanie.

Dziecko pijące kawę
fot. Shutterstock/https://tiktok.com/@theamazingmara

Kawa wzbudza zwykle pozytywne skojarzenia. Już sam jej zapach potrafi wywołać uśmiech na twarzy, a kilka łyków dodaje energii na cały dzień. Niestety kofeina w niej zawarta powoduje, że nie każdy może ją pić. Od tego napoju stronić powinny m.in. dzieci. Okazuje się, że nie wszyscy stosują się do tego typu zaleceń. Przykładem tego jest zachowanie jednej z kobiet na TikToku.

Zobacz także:  Wrzuć ten owoc do cukiernicy. Efekt cię zaskoczy

Ta kobieta podaje kofeinę 4-latkowi. "A wy nie pijecie codziennie kawy?"

TikTok pełen jest ciekawych i nietypowych historii ludzi. Te zwykle przedstawiane są w formie krótkich wideo. Ostatnio duże zainteresowanie wzbudził film kobiety, która prowadzi profil o nazwie @theamazingmara. 

Redakcja poleca

Ta użytkowniczka jest matką czwórki dzieci i często pokazuje, w jaki sposób spędza z nimi czas. Kilka dni temu ściągnęła na siebie szczególnie dużą uwagę. Wszystko przez to, że oświadczyła, iż jej 4-letni syn regularnie pije kawę. 

Na filmie widać, jak Mara podjeżdża do znanego lokalu i kupuję mrożoną latte na wynos. Jej syn ochoczo wyciąga ręce po napój, a kobieta natychmiast mu go podaje. 

A wy nie pijecie codziennie kawy? - pyta swoich obserwatorów.

Po chwili wtrąca też, że nie rozumie, dlaczego tak wiele osób wkurza się, gdy ta daje ten napój swojemu synowi.

 On uwielbia kawę. To jego ulubiona.

4-latek pijący kawę wywołał poruszenie na TikToku

Osoby, które obserwują profil Mary, nie ukrywały zdziwienia jej zachowaniem. Większość dała do zrozumienia w komentarzach, że nie popiera tego, aby 4- letnie dziecko piło kawę.

A gdyby lubił papierosy, to czy to byłoby w porządku?
 
Absolutnie nie!
 
Kawa hamuje rozwój wzrostu i mózgu - to tylko niektóre ze słów krytyki.

Wygląda na to, że kobieta była przygotowana na oburzenie użytkowników. Nikt nie zdziwił się, że jej syn lubi kawę, jeśli matka regularnie pozwala mu na taki napój. Czy podobnie jak Mara uważacie, że wiek nie powinien być przeszkodą w sięganiu po napoje z kofeiną?