Obserwuj w Google News

Karolina Pisarek pokazała nowy dom. Fani modelki są pod wrażeniem

2 min. czytania
10.01.2022 10:10
Zareaguj Reakcja

Modelka pokazała na Instagramie zdjęcie nowego domu, w którym zamieszka razem z narzeczonym. Willa robi wrażenie.

Karolina Pisarek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Karolina Pisarek z pewnością może zaliczyć ostatnie miesiące do udanych. Nie tylko bierze udział w licznych kampaniach modowych, ale też wydała własną książkę, w której opisuje swoje doświadczenia związane z modelingiem. W dodatku wraz z początkiem nowego roku znalazła się w zestawieniu "TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata".

Sukcesy w sferze zawodowej idą w jej przypadku w parze z udanym życiem prywatnym. Gwiazda właśnie przygotowuje się do swojego ślubu. Ostatnio przyszli małżonkowie zdecydowali się również na zakup domu, który możemy podziwiać na Instagramie modelki. Zobaczcie, jak się prezentuje ich nowe wspólne gniazdko.

Redakcja poleca

Domy gwiazd: Karolina Pisarek opublikowała zdjęcie nowego domu

Modelka za pośrednictwem Instagrama regularnie dzieli się z fanami różnymi szczegółami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Na ostatnio opublikowanej fotografii wspólnie z narzeczonym pozuje na tle nowego domu.

Okazały budynek zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu i doskonale odpowiada na współczesne trendy architektoniczne. Połączenie jasnej kolorystyki z elementami drewna sprawia, że całość prezentuje się elegancko. Uwagę zwracają duże okna oraz przestronne balkony.

Domy gwiazd: fani komplementują zdjęcie na profilu modelki

Jak podkreśla Karolina Pisarek, zakup domu to kolejny nowy rozdział w jej życiu. Zdjęcie opublikowane na Instagramie przez modelkę spotkało się z wieloma ciepłymi komentarzami internautów, którzy są pod wrażeniem nieruchomości. Pod fotografią pojawiły się liczne gratulacje oraz życzenia dla pary:

Gratulacje, bądźcie tam super szczęśliwi.
 
Gratulacje!!! Piękny dom.
 
Gratulacje! Samych cudownych chwil w Waszym nowym miejscu.

A jak wam się podoba nowa willa modelki? Lubicie domy utrzymane w takim stylu?

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News