Obserwuj w Google News

Fretka weszła do łóżeczka dziecka. Niewiarygodne, jaki miała cel

2 min. czytania
04.07.2023 13:52
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka opublikowała w sieci zaskakujące nagranie. Na filmie widać, jak fretka zakrada się do łóżeczka dziecka i zabiera mu wszystkie zabawki. "Fretki są śmieszne. Moja ciągle podkrada skarpetki" - napisał jeden z użytkowników platformy.

Fretka weszła do łóżeczka dziecka. Niewiarygodne, jaki miała cel
fot. Shutterstock/tiktok.com/@tuna_lynn

Elektroniczna niania to niezwykle przydatne urządzenie. Za jego pomocą rodzice mogą kontrolować na odległość, co dzieje się u ich pociechy. Na zakup tego typu sprzętu zdecydowała się m.in. tiktokerka @tuna_lynn. Gdy pewnego dnia kobieta spojrzała na nagranie z kamerki, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Redakcja poleca

Fretka weszła do łóżeczka dziecka. Niewiarygodne, jaki miała cel 

Lynn postanowiła opublikować nagranie z elektronicznej niani na swoim profilu na TikToku. Do tego wideo dotarł portal edziecko.pl. Na filmie widać niemowlę śpiące w łóżeczku. W pewnym momencie obok chłopczyka pojawia się niespodziewany gość - fretka.

Zwierzę próbuje wyrwać zabawkę, na której leży maluch. To jednak mu się nie udaje. W końcu zachowanie czworonoga wybudza dziecko ze snu. Po chwili chłopczyk wstaje, a fretka, korzystając z okazji, zabiera z łóżeczka wszystkie jego zabawki. 

Zobacz także:  Sąsiedzi każą jej zmienić imię kota. Twierdzą, że jest obraźliwe

Redefinicja pojęcia złodzieja kołysek - napisała tiktokerka w opisie nagrania.

Fretka zabrała dziecku wszystkie zabawki. To nagranie ma 18 mln wyświetleń

Nagranie z TikToka błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. W ciągu kilku dni zostało obejrzane ponad 18 mln razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zachowanie zwierzaka rozbawiło internautów. "To chyba zwolennik bezpiecznego snu. Żadnych zabawek w łóżku", "Przez chwilę myślałem, że fretka próbuje ukraść dziecko", "Mam dziecko i po tym nagraniu uważam, że potrzebuje ono fretki. Jest taka słodka" - piszą użytkownicy platformy.

Nie zabrakło również komentarzy od posiadaczy fretek. Jeden z tiktokerów przyznał, że jego zwierzątko uparcie podkradało smoczki i końcówki od butelek. "Gdy jedna z tych rzeczy upadała na podłogę, znikała w ułamku sekundy" - zaznaczył. Z kolei inny internauta napisał: "Fretki są śmieszne. Moja ciągle podkrada skarpetki".

Niektórzy użytkownicy aplikacji natomiast zwrócili uwagę, że zwierzęta te, choć wydają się słodkie, mogą ugryźć malucha. "Czytałam, że fretki mogą pogryźć nosy i palce niemowląt" - ostrzegła jedna z tiktokerek.

Zobacz także:  Zapłaciła grosze za psa na granicy. Takiego oszustwa się nie spodziewała

Kot
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/edziecko.pl/tiktok.com