Obserwuj w Google News

Dziewczynka zaczęła płakać. Reakcja jej kota wzrusza do łez

2 min. czytania
22.02.2023 09:32
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka zarejestrowała na nagraniu swoją córkę. Dziewczynka leży na kanapie i płacze. W pewnym momencie do dziecka podchodzi kot, który stara się pocieszyć rozemocjonowaną opiekunkę. "Jakie to słodkie" - komentują internauci.

Dziewczynka zaczęła płakać. Reakcja jej kota wzrusza do łez
fot. tiktok.com/@chelsbest

Koty - w przeciwieństwie do psów - uważane są za samotników. Lubią chodzić własnymi ścieżkami, cenią sobie niezależność i zazwyczaj nie są zbyt wylewne. Niekiedy bardzo trudno rozszyfrować ich nastrój. Każde zwierzę jest jednak inne, więc i od tej reguły są wyjątki. Udowadnia to m.in. kot o wdzięcznym imieniu Emma. Zachowanie czworonoga w stosunku do jego małej opiekunki wzrusza do łez.

Redakcja poleca

Dziewczynka zaczęła płakać. Reakcja jej kota wzrusza do łez

Chelsea jest graficzką, a prywatnie mamą i właścicielką biało-czarnego kota o imieniu Emma. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na TikToku, gdzie śledzi ją ponad 24 tys. osób, dzieli się swoją codziennością. Jeden z jej ostatnich filmów zrobił prawdziwą furorę w sieci. Do wideo dotarł portal dziendobry.tvn.pl.

Tiktokerka zarejestrowała na nagraniu swoją córkę. Dziewczynka leży na kanapie i zanosi się płaczem. Nagle podchodzi do niej kot. Zwierzę tuli się do swojej małej opiekunki. Kładzie się na brzuchu dziecka i wpatruje się w jego twarz. Po chwili dziewczynka się uspokaja i przestaje płakać. 

Zobacz także:  Jak odczytać zachowanie kota? Sprawdź, co mówi jego mowa ciała

Nie zasługujemy na zwierzęta - napisała Chelsea na nagraniu.

Nagranie z TikToka ma 2,5 mln wyświetleń

Film tiktokerki błyskawicznie obiegł sieć i stał się viralem. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 2,5 mln razy. Pod nagraniem pojawiło się tysiące komentarzy. Użytkownicy aplikacji nie kryją wzruszenia.

Głos zabrali również właściciele kotów. Jeden z nich napisał, że czworonogi te to bardzo charakterne stworzenia, ale jednocześnie są też niezwykle troskliwe, czułe i opiekuńcze. Tiktokerzy pochwalili też zachowanie dziewczynki, która - mimo że była wzburzona - delikatnie przytuliła swojego zwierzaka.

Zobacz także:  Masz w domu kota? Unikaj tych 3 błędów

Jakie to słodkie!
 
Sposób, w jaki kot siada dziewczynce na kolanach, żeby ją pocieszyć... płaczę!
 
Zachowanie twojej córki było wspaniałe. Wiem, że często wzburzone dzieci ranią swoje zwierzęta, a rodzice po prostu się śmieją - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że ostatnio również pisaliśmy o wzruszającym nagraniu z czworonogiem w roli głównej. Pewien mężczyzna pokazał na wideo reakcję jego psa na pojawienie się noworodka w domu. Na filmie widać, że zwierzę jest podekscytowane obecnością nowego członka rodziny - na przywitanie wącha go i energicznie liże. 

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/tiktok.com