Obserwuj w Google News

Kwiaty na Dzień Kobiet 2023 w Biedronce i Lidlu. Ile kosztują bukiety?

2 min. czytania
08.03.2023 09:24
Zareaguj Reakcja

Z okazji Dnia Kobiet Lidl i Biedronka przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe promocje. W ofercie dyskontów można znaleźć mniejsze i większe bukiety. Ceny kwiatów zaczynają się już od 6 zł.

Kwiaty na Dzień Kobiet 2023 w Biedronce i Lidlu
fot. Shutterstock

Już dziś, czyli 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet. Jak co roku w tym czasie mężczyźni będą obdarowywać kwiatami swoje ukochane, mamy, siostry oraz wszystkie inne bliskie im panie. Dlatego największe dyskonty w Polsce, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z okazji święta kobiet przygotowały wyjątkowe promocje na bukiety. Wśród nich jest Lidl oraz Biedronka.

Redakcja poleca

Dzień Kobiet 2023. Promocja w Lidlu na kwiaty

Z okazji Dnia Kobiet Lidl przygotował specjalną ofertę, która obowiązuje od wtorku do środy (7-8 marca). Dyskont wystartował z promocją "3+3 gratis". Oznacza to, że przy zakupie trzech wybranych bukietów, kolejne trzy otrzymamy zupełnie za darmo. Wówczas za jeden zapłacimy jedynie 6,49 zł (regularna cena wynosi 12,99 zł). W akcji biorą udział wiązanki tulipanów, a na każdą z nich składa się 7 sztuk tych kwiatów. 

W Lidlu obowiązuje też promocja "2+1 gratis". Ofertą objęte są wybrane bukiety tulipanów, na które składa się 9, 15, 25 lub 35 sztuk tych kwiatów. Przy zakupie trzech wiązanek cena za jedną wynosi odpowiednio: 11,99 zł, 17,99 zł, 29,99 zł oraz 39,99 zł. 

Zobacz także:  Znaczenie róż i ich kolorów. Które róże podarować na daną okazję?

Kwiaty na Dzień Kobiet w Lidlu
fot. lidl.pl

Ponadto w Lidlu można znaleźć także inne kwiaty na Dzień Kobiet. Poza wspomnianymi tulipanami w ofercie dyskontu dostępne są m.in. róże, hiacynty, żonkile, frezje, goździki czy gerbery. Ceny wiązanek zaczynają się już od 8,99 zł. 

Kwiaty na Dzień Kobiet w Biedronce. Ile kosztują bukiety?

Specjalną ofertę na Dzień Kobiet przygotowała również Biedronka. Portugalska sieć sklepów sprzedaje mniejsze i większe bukiety. Najmniej, bo jedyne 5,99 zł, zapłacimy za 60-centymetrową różę w folii. Nieco droższe są tulipany - wiązanka z siedmiu sztuk tych kwiatów kosztuje w promocji 7,99 zł. Z kolei za 9,99 zł dostaniemy bukiet goździków. 

Jeżeli szukamy większych wiązanek, można pomyśleć o zakupie "bukietu premium", który kosztuje 34,99 zł lub "bukietu w rattanowej osłonce" za 21,99 zł. Dobrym wyborem będą też tulipany - za 19 sztuk tych kwiatów zapłacimy 26,99 zł.

Zobacz także:  Życzenia na Dzień Kobiet. Czego należy życzyć 8 marca?

Kwiaty na Dzień Kobiet w Biedronce
fot. biedronka.pl

RadioZET.pl