Obserwuj w Google News

Jak szybko spakować walizkę? Ten trik z TikToka przyda ci się przed podróżą

2 min. czytania
07.06.2023 14:56
Zareaguj Reakcja

Planujesz wybrać się w podróż? Tiktokerka zdradza swój trik, dzięki któremu pakowanie walizki może być znacznie łatwiejsze i szybsze.

Pakowanie walizki
fot. Shutterstock

Wiele osób już nie może doczekać się wakacyjnych podróży. Ale zanim wybierzemy się na wymarzony odpoczynek, czeka nas jeszcze ta mniej przyjemna część organizacyjna związana m.in. z pakowaniem bagażu. Czasami bywa to czasochłonne i stresujące, na szczęście istnieją różne triki, które mogą nam to zadanie znacznie ułatwić. Przydatny może okazać się ten film opublikowany na platformie TikTok. Jego autorka dzieli się swoim pomysłem na spakowanie walizki w szybki i łatwy sposób.

Redakcja poleca

Jak szybko spakować walizkę? Ten trik z TikToka przyda ci się przed podróżą 

Jeżeli masz w najbliższych planach jakąś podróż, koniecznie zapoznaj się z tym trikiem jednej z tiktokerek. Jej szybki sposób na pakowanie walizki może okazać się niezwykle przydatny zarówno podczas dłuższych wyjazdów, jak i kilkudniowych służbowych delegacji.

Wystarczy bowiem zastosować wiszący organizer na ubrania. Najpierw tiktokerka układa na jego półkach wszystkie rzeczy, jakie zamierza zabrać w podróż, a następnie w całości wkłada go do walizki. Dzięki temu wszystkie znajdujące się w niej rzeczy będą idealnie uporządkowane, co znacznie ułatwi nam później rozpakowywanie bagażu po przyjeździe na miejsce.

Zobacz także:  Szybki trik na złożenie dżinsów. Od teraz będziesz je składać w taki sposób codziennie

O czym jeszcze pamiętać podczas pakowania walizki? Podpowiadamy

Przed pakowaniem bagażu warto zrobić listę wszystkich niezbędnych rzeczy, jakie chcesz zabrać w podróż. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nic ważnego nie umknie twojej uwadze. Buty i inne ciężkie elementy garderoby lepiej układać na spodzie walizki, żeby nie wygniotły ubrań. Aby zaoszczędzić trochę miejsca, możesz składać bluzki czy spódnice w rulon. Przydatne mogą okazać się także mniejsze organizery podróżne, dzięki którym łatwiej będzie ci posegregować wszystkie rzeczy i utrzymać je w porządku.

Pamiętaj też o zabraniu niezbędnych dokumentów, m.in. dowodu osobistego. Warto mieć też ze sobą apteczkę, a w niej takie rzeczy jak plastry, tabletki przeciwbólowe, woda utleniona czy produkty do bezpiecznego opalania - jeżeli wyjeżdżasz latem.

Zobacz także: Jak zmieścić dodatkowy bagaż w samolocie bez opłat? Steward dzieli się prostymi trikami

RadioZET.pl