,

Tiktokerka pokazała, jak zmienić pościel w kilka sekund. Wypróbuj ten trik

20.04.2021 13:45

Wymiana pościeli to czynność, która jest powszechnie uważana za przykry obowiązek. Kiedy nie stosujemy odpowiedniej techniki, wykonanie tego zadania może zająć nam sporo czasu. Wypróbujcie najlepszy sposób, dzięki któremu ułatwicie sobie życie.

pościel
fot. Shutterstock

Czynności związane ze zmianą pościeli wcale nie muszą zabierać nam dużo czasu i energii. Wystarczy zastosować banalnie prosty trik, który robi furorę na TikToku. Wykonaj tę metodę zgodnie z krokami zaprezentowanymi na krótkim nagraniu. Efekt cię zaskoczy.

Trik z TikToka na szybką zmianę pościeli

Wkładanie poszewki na kołdrę dla niektórych z nas może być żmudnym procesem. Często zdarza się, że podczas wykonywania tego zadania materiał się plącze i dopiero po kilku próbach uzyskujemy spodziewane rezultaty. Aby uniknąć problemów, warto zastosować trik z TikToka, który zaprezentowała Sophie Liard - prowadząca kanał o nazwie "The folding lady".

Sophie zamieszcza w sieci mnóstwo filmików z oryginalnymi sposobami na ułatwienie wykonywania codziennych zadań. Jednak żadne nagranie nie cieszy się taką popularnością, jak to, na którym demonstruje metodę na szybką zmianę pościeli.

Zobacz także: Nie masz ręki do roślin? Tych kwiatów nie trzeba często podlewać!

Jak szybko zmienić pościel?

Kobieta udowodniła, że bez wysiłku możemy zmienić pościel. Na początku należy przewrócić poszwę na lewą stronę, a następnie położyć ją na kołdrze. Następnie trzeba zwinąć ze sobą obydwa materiały, aby powstała rolka. Później wkładamy kołdrę w każdy róg prześcieradła. Na koniec wystarczy rozwinąć pościel i gotowe. Jeżeli ten opis wydaje się wam skomplikowany, polecamy obejrzeć kilkakrotnie poniższy tutorial video. Zapewniamy, że każdy z nas może uzyskać taki efekt jak Sophie.

loader

Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszkają Ania i Robert Lewandowscy? Jeżeli tak, musicie tu zajrzeć!