Obserwuj w Google News

Chcesz ozdobić swój dom na Wielkanoc? Tiktokerka podpowiada, jak zrobić świąteczną girlandę

2 min. czytania
15.04.2022 11:36
Zareaguj Reakcja

Szukasz pomysłu na ciekawą dekorację wielkanocną? Ta świąteczna girlanda będzie piękną ozdobą każdego wnętrza.

Girlanda wielkanocna
fot. Shutterstock

Trwa wielkie odliczanie do Wielkanocy. To ostatni moment, aby zadbać o odpowiednie dodatki do mieszkania, które wprowadzą do wnętrza przytulny, wiosenny klimat. Kopalnią różnych pomysłów na świąteczne ozdoby jest TikTok. Na jednym z filmów opublikowanych na platformie możemy zobaczyć, jak wykonać wielkanocną girlandę. Taki dodatek będzie pięknym akcentem dekoracyjnym w salonie lub w jadalni.

Redakcja poleca

Wielkanoc 2022: jak zrobić świąteczną girlandę?

Samodzielne tworzenie wielkanocnej girlandy to doskonały sposób na kreatywne spędzenie czasu dla całej rodziny. Jej wykonanie nie jest skomplikowane i zajmie ci dosłownie chwilę.

Na początek tiktokerka odrysowuje na kolorowych kartkach szablon zająca, który następnie wycina. W jego uszach robi otwory za pomocą dziurkacza. Na koniec nawleka wszystko na sznurek i przykleja do każdego zająca ogonki z waty. Zobaczcie, jak to zrobić krok po kroku.

Zobacz także: Pisanki na 5 sposobów! Poznaj sprawdzone techniki ozdabiania jajek wielkanocnych

Wielkanoc 2022: inne pomysły na świąteczne dekoracje

Dekorowanie domu na Wielkanoc warto zacząć od drzwi wejściowych. Dzięki temu twoi goście już od progu poczują świąteczny klimat. Na drzwiach możesz umieścić stylowy wieniec z bukszpanu ozdobiony kolorową wstążką w wiosenne motywy. Z kolei we wnętrzu mieszkania nie może zabraknąć świeżych kwiatów, które wypełnią je pięknym aromatem. Ważna jest również odpowiednia aranżacja stołu wielkanocnego. Biały obrus, gustowne stroiki oraz serwetki dekoracyjne to elementy, które sprawią, że będzie on wyglądał elegancko i świątecznie.

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET