,

Wielkanoc na stołach. W Reserved kupisz piękne dekoracje

28.03.2023 14:57

Nadchodzi czas intensywnych przygotowań do Świąt. Wielkanoc oznacza dla wielu osób rodzinną atmosferę i suto zastawiony stół. Sklepy z wyposażeniem do domu wychodzą więc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Jednym z tych sklepów jest Reserved - sieciówka niedawno rozszerzyła działalność o dział domowy i przygotowała wielkanocną kolekcję w dwóch wersjach kolorystycznych.

Wielkanoc w Reserved.
fot. Dutch_Photos/Shutterstock

Reserved Home oferuje na tegoroczną Wielkanoc zastawy wraz z dekoracjami. Dzięki nim świąteczny stół będzie prezentować się olśniewająco. Na stronie internetowej Reserved można podziwiać dwa sposoby aranżacji, przywodzące na myśl swojskość stylu cottagecore. Element centralny obu kompozycji to obrus w kratę. Jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: żółtej oraz różowej (w pastelowym wydaniu). Takie odcienie uzupełnia jasna zastawa połączona z drewnianymi, ozdobnymi detalami.

Cena obrusa to 139,99 PLN. Tyle samo kosztuje zestaw stalowych sztućców. Reszta produktów z wielkanocnej kolekcji jest znacznie tańsza – żaden z nich nie przekracza granicy 90 złotych.

Wielkanoc 2023. Co oferuje Reserved?

W popularnym sklepie poza tanimi ubraniami można znaleźć też przystępną cenowo zastawę stołową. Reserved w wersji „różowej” - aranżacji z obrusem w tym kolorze - proponuje podanie jedzenia na miłych dla oka talerzach z dekoracyjnymi brzegami (39,99 i 49,99 PLN) oraz większych dekoracyjnych półmiskach z tym samym motywem (59,99). Nie zapomniano o żurku na Wielkanoc – można zjeść go w dużej, solidnej misce (39,99 PLN). Wszystkie naczynia są w uniwersalnym, białym kolorze. Wyjątek stanowi drewniana, okrągła deska do krojenia chleba.

Wielkanoc z Reserved.
fot. reserved.com

Wersja „żółta” stawia na nieco większą swojskość, przez co zastawa stołowa jest odrobinę tańsza. Przypomina nieco beztroskie dni spędzane w domu dziadków. W tym zestawie Reserved proponuje porcelanowe talerze z ciemną obwódką. Pojawia się także niewątpliwie wielkanocny gadżet – podstawka do serwowania jajek z wizerunkiem kury (39,99 PLN).

Wielkanoc z Reserved.
fot. reserved.com

Zobacz także: Te dekoracje wielkanocne to hit. Kupisz je w Sinsay 

Wielkanocne dekoracje. Jak dodatkowo przyozdobić świąteczny stół?

Klienci zaopatrzą się w sklepie nie tylko w niezbędne do świątecznego posiłku przedmioty, jak i drobne dekoracje, dzięki którym stół będzie prezentował się jeszcze szykowniej. W „różowej” odsłonie kolekcji wielkanocnej znajdziemy szklane świeczniki i pasujące do nich świece-świderki (kolejno 12,99 i 19,99 PLN za jedną sztukę). Przewidziano też obecność kwiatów albo bazi – w związku z tym do oferty trafiły minimalistyczne wazony (39,99 i 59,99 PLN).

Wersja „żółta” wykorzystuje w dekoracjach motyw kury. Poza wspomnianymi wcześniej podstawkami do jajek wizerunek zwierzęcia pojawia się na bawełnianych serwetkach (39,99 PLN za komplet). Stół na Wielkanoc ozdobią dodatkowo patera z drewna akacjowego (79,99), świece stożkowe (15,99) i transparentny, szklany wazon (59,99).

loader

RadioZET.pl/reserved.com

Logo radiozet Dzieje się