Obserwuj w Google News

Jak szybko zrobić dekorację na Halloween? Ta na pewno przyciągnie wzrok

2 min. czytania
25.10.2023 20:00
Zareaguj Reakcja

Zastanawiasz się, jak ozdobić mieszkanie na Halloween? Tę dekorację wykonasz błyskawicznie. Wygląda niezwykle efektownie.

Dekoracja domu na Halloween
fot. Shutterstock

Do Halloween pozostaje już coraz mniej czasu. To ostatni dzwonek, aby pomyśleć o dekoracji wnętrza na tę okazję. Aby stworzyć klimatyczną aranżację, nie musisz wydawać majątku. Wiele z ozdób jesteś w stanie przygotować samodzielnie za niewielkie pieniądze.

W mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo pomysłów na ciekawy wystrój mieszkania. Jedna z użytkowniczek TikToka, która prowadzi profil o nazwie "100metasverdes" podzieliła się pomysłem na efektowną ścienną dekorację. Jej nagranie cieszy się dużą popularnością. Do tej pory polubiło je na platformie ponad 65 tysięcy osób.

Redakcja poleca

Jak zrobić dekorację na Halloween? Oto łatwy sposób

Jeżeli wciąż nie masz pomysłu na dekorację wnętrza z okazji Halloween, ten film może stać się dla ciebie inspiracją. Przygotowanie takiej ozdoby ściennej nie jest zbyt skomplikowane. Jedyne czego potrzebujesz to kartka papieru, czarny brystol, ołówek i nożyczki. Przyda ci się również dostęp do komputera.

Najpierw użytkowniczka rysuje na kartce papieru połowę nietoperza w trzech różnych rozmiarach. Korzysta przy tym z gotowych wzorów na laptopie. Następnie wycina szablony przy pomocy nożyczek. Składa brystol na pół i odrysowuje na nim pożądany kształt. Następnie wycina gotowe nietoperze, składa je na pół i przykleja przy pomocy dwustronnej taśmy w różnych miejscach na ścianie. Możesz wypróbować też inne wzory kojarzące się z Halloween, jak np. dynie czy duszki.

Zobacz także: To halloweenowe smoothie zrobisz błyskawicznie. Wypróbuj prosty przepis z TikToka

Jak stworzyć unikalną aranżację wnętrza na Halloween?

Aranżacja wnętrza na Halloween nie musi być trudna. Tak naprawdę wystarczy nieco kreatywności, aby stworzyć wyjątkowy nastrój w swoim domu. Do dekoracji możesz wykorzystać balony w czarnym i pomarańczowym kolorze. Ciekawym dodatkiem będzie również lampion z dyni. Warto także przygotować ozdobne girlandy z brystolu i przywiesić je u sufitu, wykorzystując do tego karnisze.

Nie przegap
Za kogo się przebrać na Halloween?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock