Obserwuj w Google News

Tak będzie wyglądać jadalnia Blanki Lipińskiej. "Na czarne msze się nada"

2 min. czytania
02.09.2021 10:34
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska urządza nowe mieszkanie. Jej architektka udostępniła projekt jadalni. To będzie bardzo mroczne pomieszczenie.

Domy gwiazd: ciemna jadalnia w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej
fot. VIPHOTO/East News

Blanka Lipińska kilka miesięcy temu pochwaliła się fanom, że kupiła własne mieszkanie. Autorka "365 dni" teraz wykańcza swoje gniazdko przy pomocy architektki Aleksandry Ziareq. To właśnie ona co jakiś czas publikuje projekty wnętrz domu znanej klientki. W jednym z ostatnich postów na jej instagramowym koncie mogliśmy zobaczyć nową jadalnię Blanki Lipińskiej. Nie odbiega ona znacznie od przedstawionych wcześniej przez kobietę pomieszczeń - jest bowiem bardzo mroczna. Internauci zaczęli z niej żartować.

Zobacz także:  Blanka Lipińska opowiedziała o sekretach swojej pielęgnacji: "Głowę myję niezwykle rzadko"

Domy gwiazd: jadalnia Blanki Lipińskiej

Na profilu Aleksandry Ziareq mogliśmy już zobaczyć garderobę Blanki Lipińskiej oraz łazienkę gościnną Blanki Lipińskiej. Teraz przyszedł czas na luksusową jadalnię autorki "365 dni".

Redakcja poleca

Blanka Lipińska zdecydowała się na dość odważny i mroczny wystrój wnętrz. Jej architektka stanęła przed prawdziwym wyzwaniem, żeby stworzyć luksusowe wnętrza, w których będzie dominować czerń. 

Całe mieszkanie Blanki to połączenie stylu loftowego i gotyckiego. Możemy w nim znaleźć sporo szkła i luster, które nieco rozjaśniają wnętrza. Dominuje w nich bowiem czerń i szarość, a zaledwie gdzieniegdzie pojawiają się białe elementy.

Do tego dochodzą minimalistyczne meble. W jadalni Lipińskiej możemy zauważyć prosty stół, krzesła, oryginalną tapetę oraz zwisającą lampę składającą się ze świec. 

Zobacz także:  Tak mieszka Natalia Szroeder. Artystka postawiła na modne wnętrza

Ciemna jadalnia w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Gdy tylko internauci zobaczyli jadalnię Blanki Lipińskiej, od razu zaczęli komentować wystrój wnętrza. Okazuje się, że nie wszystkim przypadł on do gustu. 

Miało być na bogato i nowocześnie, a wyszedł grobowiec glamour. Może na czarne msze się nada.
 
Nie chciałabym jeść posiłków w takiej jadalni. Dla mnie depresyjnie. 
 
Czy ta Blanka nie popadnie w depresję od tej ciemności w mieszkaniu?

Są też jednak tacy, którym to wnętrze się podoba. Doceniają kunszt architektki, która miała postawione nie lada wyzwanie przez Blankę Lipińską. 

Oryginalne wnętrze. 
 
Mrocznie, ale pięknie.
 
Wzdycham z zachwytu.

A jak wam podobają się wnętrza nowego mieszkania Blanki? Jest nowoczesne czy depresyjne?

Zobacz także:  Anna i Robert Lewandowscy pokazali swój dom na Majorce. Urządzili go w stylu boho